Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вязані гачком сукні зі схемами
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Вязані гачком сукні зі схемами
Кожна жінка хоче завжди виглядати красиво і жіночно. Тому вона завжди має в своєму гардеробі класичні й оригінальні сукні. Вязані гачком сукні зі схемами допоможуть створити жінці образ доброти, затишку і тепла, а також допоможе створити його власниці романтичний і привабливий образ. Крім цього, з допомогою саме в'язаного плаття підкреслюється постать або приховуються недоліки.

В'язання гачком сукні - найпростіша схема безкоштовно


Розглянемо опис теплого сукні, яке зможе в'язати своїми руками будь-яка рукодільниця, навіть та, яка не володіє досконало мистецтвом в'язання гачком. Для того, щоб зв'язати таке практичне сукню 40 розміру Вам знадобитися близько 700 грам мохеровий пряжі середньої товщини і гачок під №5.
'Вязані


Вязані гачком сукні зі схемами: для основного візерунка мотивів набираємо спочатку початкову ланцюжок, далі 3 повітр. петлі з з'єднувальним стовпчиком, 2 повітр. петлі і 3 стовпчики з накидом, і так до кінця ряду. Всі наступні ряди в'язати так само, як і перший.
При в'язанні гачком сукні за схемою важливо, щоб були правильно викроєні і пов'язані такі його елементи, як спинка, передня частина і рукави.
Для в'язання спинки потрібно зв'язати ланцюжок з 59 повітр. петель.

Красиві вязані гачком сукні зі схемами


Всі наступні ряди в'язати стовпчиками з накидом. На висоті спинки 28см потрібно прибрати з двох сторін по 1-й петлі 8 разів у кожному ряду, тобто 43 петлі. На висоті 50см слід додати по 1-й петлі 5 разів у кожному ряду, тобто 53 петлі. А через 62cm закрити 2 петлі для пройм і в кожному ряду по 1-й петлі 2 рази, тобто 45петель. На висоті 83см необхідно закінчувати в'язання. Передню частину сукні в'яжемо, як і спинку. Для рукавів набираємо ланцюжок з 34 повітр. петель і в'яжемо їх стовпчиками з накидами. На висоті приблизно 6см додаємо з кожної сторони в кожному четвертому ряду 2 рази по 1-й петлі. Всього в даному випадку - 38 петель. На висоті 30см потрібно закрити з двох сторін 2 рази по 2 петлі і 3 рази по 1-й петлі в кожному 2-му ряду. На висоті 36 см необхідно закінчити в'язання.
Далі в процесі виготовлення вязані гачком сукні зі схемами потрібно обробити деталі, виконати шви і вшити в пройми рукава.

Після того, як сукня буде готовим, треба зв'язати 14 мотивів і з'єднати їх, бажано нитками різного кольору, чергуючи їх. Ці мотиви потрібно пришити до подолу сукні.
От і все. Вязані гачком сукні зі схемами своїми руками готові. Залишається тільки її приміряти і насолоджуватися.

Відео вязані гачком сукні зі схемами


Посміться захоплююче відео "вязані гачком сукні зі схемами".
18 січня 2018 в 14:10  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: