Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вправи при болях у спині
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками

Вправи при болях у спині Біль у спині: історія розвитку


Неприємні відчуття в області хребта турбують понад 80% людей, незважаючи на те, що їх легко усунути, використовуючи спеціальні вправи при болях у спині. Причин виникнення болю в шиї, плечах і попереку дуже багато, серед них найбільш поширеними є слабкість м'язів, велика вага, шкідливі звички та інфекційні захворювання.
Особливості професійної діяльності та умови праці, а саме величезна фізичне навантаження або, навпаки, постійна сидяча робота також належать до факторів, що порушують нормальне функціонування опорно-рухового апарату.

Вправи при болях у спині


Людина, в якої болить спина, для швидкого позбавлення від мук, насамперед, спрямовується в аптеку. Однак медикаментозного лікування в таких випадках недостатньо. У зв'язку з цим лікарі рекомендують щодня виконувати просту гімнастику. Регулярні фізичні вправи сприяють зміцненню м'язів, збільшення проміжків між хребцями, усунення затиснених нервів, в результаті чого поліпшується кровообіг і усуває больовий синдром.
Виконуючи вправи при болях у спині, необхідно стежити, щоб всі рухи були плавними. При первинному занятті один підхід не повинен містити більше 10 повторень. Якщо з'являються якісь негативні симптоми, краще припинити гімнастику, або змінити навантаження.
Вправи при болях в спині можуть бути спрямовані на зміцнення або розтяжку м'язів.Так, найпростіший спосіб звільнити затиснений нерв - повиснути на перекладині.
Для людей з великою вагою в даному випадку краще вибрати 20-ти хвилинну «ходьбу» на четвереньках з прогином спини.
Лежачи на підлозі, зігнувши коліна і підтягнувши їх до грудей, можна забезпечити гарну розтяжку для м'язів.Найбільш часто зустрічаються болі в попереку. Для їх подолання потрібно виконувати вправи, лежачи на спині. Суть такої гімнастики зводиться до того, щоб у різних положеннях притиснути поперек до підлоги на кілька секунд, а потім розслабляти. Досить ефективним є почергове підняття лівої руки і ноги, в позиції лежачи і навпаки.
Активні фізичні вправи протипоказані при травмах хребта, хвороби нирок, туберкульозі, загостреннях захворювань, пов'язаних з шлунково-кишковим трактом, а також, якщо спинна біль віддає в ногу. Вагітним жінкам рекомендується лише спеціальна гімнастика під наглядом фахівця.
18 січня 2018 в 14:34  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: