Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Візьми її числом
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Ось факти, які не тільки розважать тебе і твою подругу, але і допоможуть вам обом зберегти здоров'я.

Що ми знаємо про власну арифметики? Вага, зріст, кількість кухлів пива... Незадовільно. Ось факти, які не тільки порядком розважать тебе і твою подругу, але і допоможуть вам обом зберегти здоров'я.

1,4 кілограма важить твій мозок
Приблизно як ноутбук. Розмір — абсолютно не показник хорошої роботи. Наприклад, у Ейнштейна вміст черепа важило нижче норми — 1,2 кг. Майже 80% від обсягу мозку — вода, однак при цьому мозок зжирає 25% кисню і цукру, які необхідні організму. Щоб пам'ять не відмовляла, потрібно забезпечувати мозок бором — це мікроелемент, якого багато в сливах, фініках і арахісі.

900 кілометрів на годину — швидкість кашлю
Мається на увазі струмінь повітря з різними краплями, яка виривається з легких. Це вище швидкості сучасного авіалайнера.

На 2 зуба більше
втрачають злісні курці за 10 років, ніж некурящі. Якщо не стежити за зубами, вони можуть відрубати майже чотири роки життя у здорової людини. При хворобах зубів бактерії потрапляють у кров і можуть викликати запальні ураження внутрішніх органів.

209 000 разів за своє життя випускає гази чоловік. 232 000 — жінка. Тут немає ніякої загадки: просто вона живе довше

Фото 1 - Возьми её числом28 грамів важить одне очне яблуко
Наші очі сприймають друкарську інформацію з комп'ютерного екрану на 25% повільніше, ніж з паперового листа, і моргають вдвічі рідше жіночих. Але зате ми читаємо дрібний шрифт швидше жінок, наприклад, чеки. Тому й розплачуємося частіше. У рік чоловік моргає 6 205 000 разів. Кожне моргання триває 0,3 секунди. Це означає, що, читаючи цю пропозицію, ти вже три рази моргнув.

5 тижнів ростуть вії
Це, напевно, не дуже зацікавить тебе, якщо ти не трансвестит і не новий романтик, але даремно. Вії дуже чутливі — саме вони змушують нас повести, коли до очей наближається щось, скажімо, кулак, на небезпечну відстань.

Якщо б людина ріс все життя, то його середній зростання становило б 6 м, а вага — 255 кг

0,7 літра поту виділяється з тебе в день
21 л в місяць, 252 л в рік, 18 000 л за все життя (приблизно 60 повних ванн). Це в середній смузі.

У тропіках — Бомбеї або Ріо — з тіла може виливатися 4 л поту в день. Потіння допомагає регулювати температуру тіла і виводити токсини, наприклад, залишки медикаментів.

500 видів бактерій мешкають у тебе в роті
На мові — 10 000 смакових сосочків, в кожному з яких — 50 смакових клітин. Пошкоджені, наприклад, спиртовмісними продуктами, клітини самознищуються. Замість них виростають нові. За все життя ти виробляєш 23 600 л слини — достатньо, щоб заповнити два олімпійських басейну.

За 30 секунд можна кардинально освіжити дихання
Якщо співрозмовник закриває рот — підсвідомо підказуючи тобі зробити те ж саме, забегай в найближче кафе, проси ложку солі і склянку води, перемішуємо і полоскай рот півхвилини. Сіль нейтралізує кислоту, яка створює неприємний запах в порожнині рота.

8 метрів — довжина тонкої кишки
Ця кишка — це найдовша в животі. Їжа проходить по ній зі швидкістю 2,5 см в хвилину. Стінки тонкої кишки повністю покриваються новими клітинами кожні п'ять днів — це дуже важливо, особливо при діареї. Остання відбувається з-за того, що якась паличка виділяє токсини, які порушують функцію тонкого кишечника. З-за цього рідина тече так, як їй заманеться. Один з рецептів при проносі: рис, який захищає кишечник і доставляє необхідні для ділення клітин цукру.

Фото 2 - Возьми её числом1,9 метра — довжина товстої кишки
Максимальний її діаметр — 8 см. Туди потім потрапляє те, що залишилося після тонкої.
Час засвоєння деяких продуктів
Свіжовичавлений сік 15 хвилин
Фрукти, в тому числі сухі 3 години
Зелень 5 годин
Крохмаль 5 годин
Жир 12 годин
Протеїн 12 годин
Молоко 12 годин

1 літр крові в хвилину очищає твоя печінка, якщо вона здорова

25% всіх кісток — у ногах
За середньостатистичну російську життя в 60 років ти пройдеш майже п'ять кіл навколо Землі по екватору.
Між довжиною ніг і ризиком серцевих захворювань — пряма зв'язок. Якщо в тебе нога на 1,5 см коротше, ніж у колеги, ризик серцево-судинного захворювання більше на 10%.

Ще одне дослідження, на цей раз французьке, показало, що сила твоїх ніг досягає піку до обіду. В цей час ноги сильніше на 7%, ніж, наприклад, в 9 ранку або 6 вечора.

Довжина твоєї ступні дорівнює відстані між зап'ястям і ліктем

1 з 10 людина — лівша
Якщо ти зараз тримаєш журнал в правій руці, а гортаєш — лівою, швидше за все, ти ставишся до ліворуких 10% населення земної кулі. У тебе більше ймовірність стати алкоголіком або заробити хвороба Крона (тяжке хронічне запальне захворювання кишечника аутоімунної природи). З іншого боку, науково встановлено, що ліворукі спортсмени в таких видах спорту, як теніс, бокс та бої гладіаторів на ватяних паличках, сильніше.

177 кілометрів на годину — швидкість чхання
Після того як ти чхнув за столом, повітря починає циркулювати зі швидкістю, в півтора рази швидше максимально дозволеної швидкості на дорогах Росії.

Папа Аліси, яка була в Задзеркаллі, чхав щодня рівно опівдні. Школярка Донна Гріффіт з Ворчестершира, Великобританія, почала чхати 13 січня 1981 року і продовжувала робити це зі швидкістю один чих в хвилину до 16 вересня 1983-го — всього 978 днів.

4500 кілометрів — загальна усереднена довжина эрегированных членів Росії
Їх не вистачило б, щоб покрити половину відстані від Москви до Владивостока. При цьому багато можуть підкачати. З 20 млн працездатних чоловіків у нас 1 млн — у в'язниці, 4 млн — в армії, 5 млн — безробітні, 4 млн — хронічні алкоголіки, 1 млн — наркомани.

У середньому ти ходиш по малій нужді п'ять разів на день за 20 секунд. В місяць набігає годину, а за все життя ти проводиш стоячи над пісуаром 36 днів.

3 літри рідини може тримати сечовий міхур

Тестікули
Якість сперми можна поліпшити.
Але діяти треба опосередковано — через порнопродукцію, білизну та інші збуджуючі предмети, які збільшують швидкість скорочень. Це означає, що з глибин яєчок підніметься більш молода сперма.
Через дві години після еякуляції 80% сперматозоїдів все ще живі. Через чотири години — 60%, через 8 — 40%, а через 24 години залишаються 15%. Таким чином, якщо ти скоїв внутривагинальную еякуляцію, з урахуванням вытекшего з вагіни, 36 млн сперматозоїдів все ще живуть у твоїй жінці, коли вона йде на роботу на наступний ранок, а 13 млн залишаться в живих до вечора.

17 атмосфер тисне на нижній відділ хребта, коли ти сидиш

На 700 бактерій більше звичайного утворюється в твоїх вухах, коли вони заткнуті навушниками плеєра
Ще один чинник зростання бактерій — так зване вухо плавця, або просто вода у вусі. Воду з вух після басейну потрібно акуратно видувати феном. До речі, у чоловіка слух зникає вдвічі швидше, ніж у жінки.

3 300 000 000 число ударів серця за середньостатистичну життя
Що не менш цікаво, дослідження по регенерації клітин, проведені Нью-Йоркським медичним коледжем, демонструють, що кожні 20 років серце повністю оновлюється. Це трохи менше, ніж триває чергу за серцем в європейських країнах. Про перших ознаках серцевого недуги тобі може розповісти член. Ті ж холестеринові бляшки, які заважають битися серця, не дають широких можливостей для ерекції. Якщо з нею почалися проблеми, непогано записатися до кардіолога на наступний же ранок.

10 кілограмів омертвілої шкіри відвалюється від твоїх ніг за все життя.
Не чекай, поки вона сама відвалиться. Мертва шкіра — одна з основних причин погано пахнуть ніг.

.
сьогодні о 13:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: