Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Візерунки для шалі гачком, схеми
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Візерунки для шалі гачком, схеми
Не смлячись на те, що історія шалі налічує кілька століть, вона не втрачає своєї актуальності. Особливою популярністю користуються оренбурзькі пухові хустки. Як візерунки для шалі гачком виступають химерні форми, які продиктовані самою природою. Це хитромудрі візерунки морозу на склі, прикрашені снігом дерева і чагарники. Для шалі можуть використовуватися візерунки, що нагадують морські черепашки, фрукти, краплі і квіти.

Візерунки гачком схеми для шалі


Шаль ананаси гачком:
Шаль може складатися з окремих мотивів, схеми яких, легко відшукати на сайтах в інтернеті. Прекрасний візерунок «ананас», який прекрасно буде виглядати на шалі. Існує кілька варіантів візерунка ананаса - ось найпоширеніший.


'Візерунки
Шаль з візерунком «ракушка», яка обробляється «косою сіткою». Шаль потрібно в'язати з нижнього кута і поступово розширювати за допомогою узору «ракушка». «Косою сіткою» обв'язувати п'ятьма рядами.

Візерунок для шалі гачком "Лусочки"


Для шалі можна використовувати візерунок під назвою «лусочки».
Шаль починають в'язати з 8-ми петель, які поєднують у коло. Набираємо ланцюжок з 7-ми повітряних петель. Замикаємо в кільце. Далі потрібно виконувати пишні стовпчики.
'Візерунки

Виконання ажурною шалі. У гардеробі будь-якої жінки повинні бути шалі, виконані ажурними візерунками. Шалі починають в'язати з кута.
Це були красиві візерунки для шалі гачком .

Візерунки для шалі гачком відео


Посміться відео про башкирські візерунки для шалі гачком.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: