Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вийти заміж за військового: плюси і мінуси
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як романтично вийти заміж за офіцера, захисника Батьківщини! Мрія багатьох дівчат — військовий чоловік.Приваблюють дівчат у військових такі якості: характер, відвага, мужність.Справжній чоловік повинен захищати свою Батьківщину і свою сім'ю.Багато дівчат не перестають звертати увагу на те, служив хлопець в армії чи ні.При виборі чоловіка-це важливий показник.Начебто все чудово.Військовий еталон мужності і надійності.Так чому далеко не всі дівчата поспішають пов'язати своє життя з військовим чоловіком?

Особливості життя військових

21Тільки останнім часом в Росії вчені зайнялися вивченням сімейного життя військових, їх проблем та впливу на роботу сімейних відносин.Адже у сьогоднішньому світі військові отримують все більшу навантаження щодня.Крім проблем, які на протязі багатьох років лежали на плечах працівників органів правопорядку, додалася ще й загроза тероризму.

У зв'язку з навантаженнями, які відчувають військовослужбовці, виникають психологічні проблеми, які повинна враховувати дівчина, яка вирішила пов'язати своє життя з військовим.Життя військових і в мирний час небезпечна і приносить величезний стрес, тому військові і йдуть на пенсію так рано.

Вийти заміж за військового: плюси і мінуси

Вийти заміж за військового.Мінуси:

При роз'їзний службі чоловіка дружині військового також доведеться мотатися по гарнізонах.А тут є велика проблема.

1.19Дружина не зможе будувати кар'єру.Адже їй постійно доводиться переїжджати, якщо чоловік — контрактник, відповідно, їй доводиться або сидіти вдома, або шукати необтяжливу непостійну роботу у військовому містечку.А це дуже велика проблема, якщо дівчина хотіла стати провідним інженером, а їй доводиться працювати не за фахом у зв'язку з частими переїздами.

2.Якщо дружина не знаходить собі роботу взагалі, буває і таке, то вона сидить вдома.Оскільки друзів, знайомих поки мало, заняття по душі немає, то вона починає деградувати від такої ізоляції.Її єдиною розвагою стає чоловік, а чоловік мріє про відпочинок і спокій після важкого робочого дня.Звідси висновок: якщо дружина не займе себе корисною справою, хобі, роботою, то скандали і непорозуміння з чоловіком їй забезпечені.Докладніше про цю ситуацію читайте у статті: Як дружині зустрічати чоловіка з роботи?

Чесно кажучи, не всі дівчата можуть визначиться зі своїм життям і кар'єрою в рідних стінах, а акліматизуватися в іншому місті ще складніше.

183.Проблемою є погано розвинена інфраструктура в малонаселених військових містечках.Буває, що служба проходить в таких селищах, де немає дитячих садків.Квартири, де доводиться жити сім'ям військових на початку кар'єри, бувають з поганими житловими умовами.До того ж на душі висить проблема з житлом після служби.Всі ці фактори.разом узяті, з ніжною і ласкавою дружини майже будь-яку дівчину зроблять мегерою.

 

Плюси, коли виходиш заміж за військового:

1.Якщо пара на початку кар'єри чоловіка зможе подолати разом тяготи, які складають всі мінуси шлюбу з військовим, то подальша сімейне життя за статистикою вважається однією з найвдаліших.Згідно з проведеними опитуваннями, офіцери та їхні дружини, які прожили у шлюбі більше 10 років, вважають свій шлюб щасливим на 95 відсотків з 100.

2.Офіцер ніколи не залишить дружину, яка підтримувала його у важкі хвилини.В якості батька військовий буде уважним і відповідальним батьком.Одна з перших ролей за значимістю, згідно знову ж опитуваннями, для чоловіків-військових є роль батька.

3.Чоловік, який обрав професію військового, відрізняється дисципліною, вміє добиватися цілей, прагне жити тут і зараз.Як каже одна дружина офіцера, невідомо, що може статися завтра, в яку відрядження відправлять, тому вони з чоловіком насолоджуються кожною хвилиною і кожним доступним моментом.

Поради, якщо виходиш заміж за військового

  1. 22Будинок для військового — це мирна гавань, підтримка і опора.В принципі, будь-який чоловік так відноситься до свого дому, але все ж для військових це значить більше, ніж, наприклад, для працівника заводу, який може ввечері за пивом з колегами зняти стрес.У військових зняти стрес виходить складніше, тому атмосфера затишку і спокою в будинку — це головне.
  2. Побутова рутина обходить стороною сім'ї військових.Їм ніколи лаятися з-за не помитою чашки.Із-за частих переїздів, на такі дрібниці подружжя вже й не звертають уваги.
  3. Допомагайте чоловікові, полегшите йому життя, де це можливо.Військові одержують більшу зарплату.Тому у вихідний не пиляйте чоловіка, що потрібно відремонтувати кран, якщо він втомився.Краще проведіть час разом, а кран полагодити зможе і викликаний майстер.
  4. За родом діяльності військові рідко обходяться без болячок.Тому навчитеся лікувати травами гастрит, мігрені тощо.Ви полегшите життя чоловіка такими знаннями.
  5. У кожній професії є свої винятки.У цій статті написані загальні положення.У кожної людини свій характер і свої переваги.Все залежить від сумісності людей і від любові! Якщо любиш людину, то професія неважлива.
.
20 січня 2018 в 18:24  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: