Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Висип на сідницях у дитини
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Висип на сідницях у дитини Для кожного батька найголовнішим є абсолютне здоров'я її малюка. Тому зовсім не смно, коли навіть таке, на перший погляд, незначне його погіршення у вигляді висипань змушує їх нервувати і переживати. Крім того, принесений цими запаленнями дискомфорт погано позначається на самопочутті дитини і його поведінці. Дитина починає погано спати, вередує, у нього може навіть знизитися апетит. Щоб червоний висип на сідницях у дитини пройшла якомога швидше, потрібно визначити причину її виникнення і, виходячи з цього, починати з нею боротися.

Можливі причини появи висипу

Найпоширенішими причинами висипань на попі у дитини є наступні фактори:

1. Несвоєчасна зміна підгузників. Тривале перебування в забрудненому підгузку загрожує появою подразнення. Кисла агресивне середовище призводить до утворення запалень, які при серйозному запускании з простого почервоніння можуть перетворитися в мокнутии.

2. Недотримання обличчястої гігієни. Рідкісні підмивання, неякісна обробка складок, не використання мила може викликати появу висипки. Варто уточнити, що підмивання повинно здійснюватися чистою водою без будь-яких засобів, кожні три-чотири години. Миття ж з використанням мила обов'язково, після кожної дефекації. Не варто забувати і про застосування дитячих кремів і присипок, які захистять шкіру від подразнення при довгому контакті з вологою.

3. Алергічна реакція на певну марку підгузників. Є суто інсмідуальною особливістю, яка виражається в непереносимості якоїсь певної марки підгузників. Для того, щоб пройшли висипання, інколи вистачає поміняти підгузки одного виробника на іншого.

4. Діатез. Не піддається лікуванню як такого. Є можливість тільки знизити вираженість проявів. Найчастіше діатез на попі проходить по досягненню певного віку абсолютно самостійно.

5. Алергія на продукт харчування. У дітей, що знаходяться на штучному вигодовуванні, може розвинутися алергія на певну марку дитячого харчування. А у дітей, які на грудному вигодовуванні, найчастіше проблемою є не дотримання дієти мамою дитини.

6. Пітниця. Виникає найбільш часто в літній або зимовий час року. Влітку вражаючим чинником стає висока температура навколишнього середовища. Взимку ж - надмірна опіка батьків, яка виражається в дуже сильному укутивании.

Найефективніші методи лікування

Як тільки ви виявили ознаки запалень на дермі, необхідно зробити наступні кроки:

1. Систематично підмивати дитину бажано з використанням відварів різних трав. Найбільш прийнятними вважаються: ромашка, кора дуба, лавровий лист, череда.

2. Як можна частіше сменяйте підгузки. Не допускайте тривалого перебування вологи на шкірі.

3. Використовуйте спеціальні мазі. Бажано ті, що мають у своєму складі цинк. Він підсушує ранки і створює вологонепроникний бар'єр на шкірі. На якому варіанті зупинитися вам скаже ваш дільничний педіатр.

4. Як можна частіше дозволяйте дитині повалятися з голою попкою. Навіть один-два години в день здатні сильно допомогти в боротьбі з висипом.

5. Не вкутуйте своє чадо в п'ять шарів одягу. Коли ви його одягнули, через хвилин п'ятнадцять засуньте палець йому за комір. Якщо він спітнів, зніміть зайвий одяг.

6. Якщо висипання не проходять, змініть марку виробника підгузників.

7. Перегляньте своє харчування або харчування дитини (якщо він їсть дитячі суміші). Можливо, щось з уживаного викликає у нього алергію.

Не варто впадати в паніку, і намагатися зв'язати цю висип з важкими хворобами. Дуже рідко висипання саме на попі можуть свідчити про якесь серйозне захворювання у дитини. Найчастіше вони проявляються по всьому тілу, тому сплутати їх дуже складно. Захвилюватися варто, тільки в тому випадку, якщо перед цим близько трьох днів трималася дуже висока температура, яка також різко і спала, а після висипання. У такому випадку необхідно негайно звернутися до педіатра.
18 січня 2018 в 12:58  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: