Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вірші вітчиму
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

На жаль, в житті часто трапляються випадки, коли два самих близьких для дитини людини – мама і тато з якихось причин не можуть жити разом.Дитина залишається в більшості випадків з мамою, жінці залишається присвятити все своє життя і обрушити нескінченну кількість любові або лише дитині, забувши про жіноче щастя, або знову вийти заміж, постаравшись, знайти гідного людини на роль вітчима.Найчастіше чоловік, полюбивши жінку з дітьми від попереднього шлюбу, з часом починає ставитися до них як і до своїх рідних дітей.Стає прикладом для наслідування, намагається приділити якомога більше часу веселим або навчальним іграм зі своїми пасинком чи падчеркою.Діти в таких сім'ях теж найчастіше люблять доброго і уважного вітчима і навіть називають його татом.А особливої уваги гідні вітчими в багатодітних сім'ях, щоб краще зрозуміти такого чоловіка, читайте статтю: Як бути татом в багатодітній родині?

Вірші вітчиму19

У дружних сім'ях прийнято відзначати такі свята, як дні народження, і день народження вітчима не є винятком.Діти ретельно готуються до цього свята, вибираючи вірші вітчиму або привітання вітчима для того, щоб красиво оформити подарункову листівку, особливо талановиті дітлахи навіть можуть написати їх самостійно.


 

В такому випадку виходять приблизно ось такі строфи:

Нам з вітчимом вже дуже пощастило:

Папулею його ми звемо,

Ти зміг дати нам і радість і тепло,

Ми з днем народження тебе сердечно вітаємо!


 

Привітання вітчима18

Діти більш старшого віку, в чию сім'ю вітчим увійшов тоді, коли вони вже були досить тямущі, які вже мають власні доходи, часто ламають голову над тим, який подарунок зробити вітчиму, щоб йому дійсно було приємно.Вітчим не завжди так близький, як тато, але і далеко не чужий в сім'ї людина.

Поради, що подарувати вітчиму15

Подарунок для вітчима повинен бути, без сумніву, йому приємний і відрізнятися оригінальністю, щоб підкреслити повагу до нього.Перш за все, вибираючи подарунок, варто пам'ятати, що вітчим – чоловік і йому підійдуть подарунки типово чоловічого характеру, наприклад, приладдя для автомобіля, туалетна вода, прилади для куріння (трубки, тютюн тощо).Якщо ж хочеться надати особливий знак уваги, то варто задуматися про по-справжньому оригінальний подарунок, наприклад:

  1. Сертифікат на навчання дайвінгом.Це чудовий подарунок, який зможе допомогти відвідати дивовижний світ морських мешканців, принесе радість і незабутні враження.
  2. Путівка для нього і для мами в теплі країни.Чудовий подарунок, який допоможе насолодитися самотою і знову відчути приплив романтики у відносинах батьків.
  3. Гра для всієї сім'ї в пейнтбол.Такий подарунок, безсумнівно, згуртує все сімейство як можна сильніше, доставить масу задоволення і незабутніх вражень.
  4. Колекційний спиртний напій.Людина, що розуміє толк в дорогих спиртних напоях, володіє витонченим смаком, точно прийде в захват від хорошого коньяку, лікеру або віскі.

Прислухаючись до порад рідних і близьких за вибором подарунка, орієнтуючись на статті інтернету, ні в якому разі не можна не прислухатися до того, що може порадити власне серце і інтуїція.

.
20 січня 2018 в 18:28  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: