Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вироби з кришок від майонезу
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Вироби
При фантазії і уміння навіть такі, здавалося б, зовсім непотрібні речі, як кришки від майонезу можуть знайти своє застосування. Різноманітні вироби з кришок від майонезу можуть прикрасити ваш будинок і стати оригінальним подарунком. Сьогодні ми будемо говорити про те, як зробити вироби з кришок від майонезу своїми руками.
Що можна зробити з кришок? З пластикових кришок можна зробити аплікації, малюнки, листівки та багато іншого.

Аплікації з кришок від майонезу


Прозорі пластикові кришки дуже добре підійдуть для зворотних аплікацій, яких ви можете навчити вашої дитини. Робити це просто і цікаво. А головне, що ці роботи дуже зручно зберігати. Отже, вироби з пластикових кришок у відео малюнків, аплікацій.

Картинки з пластикових кришок


Візьміть добре вимиту і висушену пластикову кришку. Аплікацію роблять з внутрішньої сторони кришки. Для цього намалюйте на папері ескіз малюнка і покладіть на нього кришку зовнішньою стороною. По контуру малюнка, акуратно заповнюючи його, розмазуємо пластилін або заповнюємо маленькими кульками з пластиліну. Якщо у дитини контури вийшли не дуже чіткими, то це можна виправити. Фломастером з зовнішньої сторони кришки намалюйте контури. Тепер приклейте бортик кришки до щільного картону. Аплікація готова. Такі прості вироби з кришок від майонезу дуже сподобаються вашій дитині.


Вироби з кришок від майонезу


'Вироби
З допомогою пластикових кришок легко виготовити оригінальні листівки з сюрпризами.
З щільного картону робимо основу для листівки. Для цього картон складаємо книжечкою. Врахуйте, що ширина листівки повинна бути на кілька сантиметрів більше, ніж ширина кришки.
У кришки зрізаємо бортик для закривання, залишаючи тільки плоску смужку. Ця смужка потрібна для приклеювання кришки до основи листівки.
У передній частині листівки вирізаємо кругле віконце на 2 міліметри більше, ніж діаметр кришки.
На задній стінці листівки відзначаємо олівцем місце, яке буде видно через кришку. Саму кришку приклеюємо до отвору в передній частині листівки.

Гофрований картон нарізаємо тонкими смужками. Ширина смуги повинна бути трохи менше, ніж висота кришки від сметани. На задній стінці листівки, в зазначеному місці, викладаємо лабіринт із смужок гофрованого картону і акуратно приклеюємо. Коли клей висохне, кладемо в лабіринт красиву намистину і склеюємо обидві половинки листівки.
Ось така вийшла листівка-гра.
Такі листівки-вироби з пластикових кришок від майонезу можна робити з різноманітними сюрпризами. Можна насипати всередину кришки манку, яка буде імітувати пісок, можна на задню стінку приклеїти красиву фотографію або картинку з журналу. Варіантів безліч.

Вироби з пластикових кришок, відео


Посміться, які гарні вироби з пластикових кришок, відео нижче!
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: