Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вироби для домашнього затишку своїми руками
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Як зробити красиву і корисну річ для будинку своїми руками?

Для того, щоб зробити свій будинок теплим і затишним, таким, куди хочеться повертатися знову, не обійтися без приємних дрібниць.Звичайно ж, це все можна купити в магазинах і супермаркетах, а можна і зробити самостійно.Таким чином, зекономити сімейний бюджет.

Вироби для домашнього затишку своїми руками

24Кожній людині дуже важливо мати захоплення. Хобі для жінок може бути різним: комусь подобається в'язати, шити і вишивати, а хтось любить придумувати цікаві вироби для домашнього затишку. І це захоплення, крім того, що дуже цікаве, ще й корисне з практичної точки зору.Тому що не дорогий ремонт та меблі створюють по-справжньому теплу і домашню атмосферу, а саме те, що зроблено своїми руками.

 

Ідеї виробів для дому

Ідеї можна черпати з різноманітних газет і журналів інтер'єру або надихатися роботами іменитих дизайнерів.
Але суть в тому, щоб ця саморобка приносила не тільки естетичне задоволення, а була застосована на практиці.Наприклад, дуже нагальна проблема: як зберігати поліетиленові пакети.Зазвичай вони складаються в один великий пакет.Але це не завжди красиво і дуже незручно.І тут на допомогу приходить ще не зовсім нерозповсюдження річ — пакетница.

Інструкція як зробити саморобку

Один з варіантів зробити таку пакетницу — це зшити її.Великим плюсів у цій справі стане наявність швейної машинки, але і без неї теж можна легко впоратися, тільки це займе більше часу.

Для того, щоб зшити самий просто варіант пакетницы знадобиться:

 • 23Кілька видів натуральної тканини.
 • Невеликий відрізок стрічки і дроту, який підходить за кольором до тканини.
 • Ножиці.
 • Нитки і голка.

Для початку потрібно взяти і вирізати з тканини прямокутник завдовжки 36 см.шириною 29 см.Тканину можна взяти з яким-небудь малюнком, який би підходив під інтер'єр кухні.Цей прямокутник необхідно скласти навпіл виворітною стороною назовні, і зшити по короткій стороні або на швейній машинці або акуратними стібками, що імітують машинну строчку.20

 1. Далі, необхідно взяти відрізок тканини білого або просто однотонного кольору такого ж розміру.І зробити з ним те ж саме, що і з попереднім відрізком.
 2. Тепер у пакетнице потрібно зробити дно.З тканини, яка добре поєднується з основною тканиною пакетницы, потрібно вирізати кружок розміром у 10 див.
 3. Такий же вирізати кружок із звичайної білої або однотонної тканини.
 4. Далі, потрібно взяти основну деталь з білого ситцю і там, де у неї отвір акуратно зібрати на білу нитку і повторити те ж саме з кольорового відрізка тканини.21
 5. Далі, з того боку, де подсобрано, потрібно пришити білий кружок до білої деталі, а кольоровий відповідно до кольоровий.
 6. Таким чином, повинно вийде два мішечки з дном.Тепер їх потрібно зшити між собою так, щоб білий мішечок вкласти в кольоровий.
 7. У результаті повинна вийде подвійний мішок — це і є основа для пакетницы.Можна, звичайно, не шити з двох деталей, але така пакетница виглядає більш акуратно.
 8. На наступному етапі потрібно придумати до неї зав'язку: тут багато варіантів, наприклад, пришити шнурок або стрічку.Тут все залежить від особистих смаків і фантазій.
 9. Готова пакетница зручна тим, що її можна повісити на гачок чи дверну ручку і пакети більше не будуть разбросанны по всій кухні.Це дуже простий варіант, який буде під силу кожній господині, але використовуючи уяву, може вдосконалити її на будь-який смак.Читайте також про інші поробки: Затишок і радість у домі

Хобі жінки

19Така ідея вироби для домашнього затишку своїми руками — це не тільки спосіб прикрасити оселю, але і прекрасний варіант подарунка на всі випадки життя.Адже не може бути нічого краще, ніж річ, зроблена своїми руками.

Крім того, виготовляючи щось власноруч, можна відволіктися від буденної суєти.Це прекрасний вид хобі для жінок.

 

 

 

 

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: