Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Викрійки літніх суконь і сарафанів
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Викрійки
Ми запропонуємо вам найпростіші викрійки літніх суконь і сарафанів , які легко зшити своїми руками. Як будувати викрійки літніх суконь та сарафанів? Наші викрійки будуть складатися з прямокутників. Найважливіше в цих моделях - це вибір тканини. Тканина повинна бути тонка і добре струмуюча. Тоді навіть самий простий прямокутник буде виглядати дуже ефектно. Підберіть яскраві кольори для літніх суконь і сарафанів.

Викрійка для літнього плаття на гумці


Це плаття - ідеальний варіант для пляжу. По-перше, воно без бретелей, тримається на резинці. Білих смужок на плечах від бретелей не буде. По-друге, це сукня дуже зручно для переодягання на наших не завжди обладнані кабінками пляжах.
Викрійка цього сукні радує своєю простотою. Це два прямокутника. Форму плаття набуває після того, як вшиті резиночки. Резиночки вшиваємо по верху сукні і по лінії талії.


'Викрійки

Викрійка для літнього сарафана


Сарафан з прямокутників зшити своїми руками під силу навіть тим, хто ніколи не займався шиттям. Нам потрібно два прямокутника. Ширина і довжина прямокутників буде залежати від того який ви хочете сарафан: по фігурі або широкий, короткий або довгий. Перед та спинка сарафана однакові.
Бічні шви прострочуємо, залишаючи не застроченними приблизно 15 см. Верх переду і спинки оформляємо як куліскі. В куліскі протягуємо стрічки і зав'язуємо їх на плечі.

Викрійка сарафана для повних жінок


Викрійки літніх суконь і сарафанів - прямокутник. Довжина прямокутника 2-3 метри. Все залежить від того, які ви хочете складки на сарафані. Ширина прямокутника - на ваш вибір. Це буде залежати від того, який ви хочете сарафан: короткий або довгий.
'Викрійки

У центрі верхньої кромки прямокутника робимо надріз 5-10 см. Це буде глибина декольте. Весь верхній край оформляємо як куліску і протягуємо дві стрічки. Кінці стрічок ззаду вишиваються в шов, а спереду виходять в розріз. Стрічки зав'язуються ззаду на шиї. Стрічкою можна підв'язати сукню.
Такі прості викрійки літніх суконь і сарафанів дозволять вам підготуватися до пляжного сезону за півгодини.

Викрійка літніх суконь відеоНа нашому відео викрійка літніх суконь робиться для початківців.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: