Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Викрійка чоловічих штанів
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Викрійка
Викрійка чоловічих штанів - це просто і недовго. Класичні брюки завжди робили чоловіка стильним і елегантним. У магазинах костюми продаються стандартного розміру, але найчастіше буває так, що фігура має недоліки і їх потрібно приховати. Викрійка чоловічих штанів не так складна у виконанні, головне знати основи для її побудови. Отже, тема сьогоднішньої статті - викрійка брюк чоловічих.

Матеріали та інструменти для викрійки чоловічих штанів:


Сантиметрова стрічка;
Великий аркуш паперу;
Олівець;
Лінійка;
Ножиці.


Викрійка чоловічих штанів

Як зробити викрійку чоловічих штанів


Перед тим, як зробити викрійку чоловічих штанів своїми руками, потрібно взяти сантиметрову стрічку і зняти мірки. Вимірюється повна довжина штанів, довжина до коліна, довжина кроку, обхват стегон і талії. Викрійка штанів чоловічих не особливо складна, але треба бути уважними. Для цього візьміть папір і в лівому верхньому кутку намалюйте прямий кут. Вершина - це точка Т. Від цієї точки відкладіть довжину штанів і внизу позначте точку Н. Від точки Т відкладіть окружність стегон з запасом 2 см, позначте Я.
Знизу вгору прорисуйте довжину кроку (вона збігається з точкою Я). Тепер від точки Т відкладіть довжину штанів до коліна і позначте точкою К. Для того щоб вам відкласти лінію талії, потрібно провести лінію вправо від точки Т, потім відкладіть на ній половину обхвату талії з запасом в 6см для складки і позначаємо точкою Т1.
Викрійка чоловічих штанів

Викрійка брюк чоловічих, майстер клас


Далі Я вправо проведіть лінію, на якій відмітьте половину напівобхват стегон і позначте точку Я1. Після цього з'єднайте Т1 і Я1. В результаті у вас вийде ширина передньої частини штанів. Тепер оформляємо ширину кроку. Від Я1 вправо відкладаємо 1/10 напівобхват стегон з запасом в 05 см, поставте крапку Я2. Тепер від точки Я1 відкладаємо вгору 75см і ставимо точкуЯ4.Затем з'єднайте Я2 і Я4. Після цього отриману лінію поділяємо навпіл точкою (для гульфика). Тепер з'єднайте ті ж точкиЯ2 і Я4 тільки вже кривою лінією.
Від точки До проводимо лінію вправо, на якій відзначаємо 30 см (незалежно від розміру). Позначте точку К1. По нижній лінії зробіть те ж саме. Тепер з'єднайте Н1 з Я2и К1. Для бічного зрізу вам потрібно відкласти см від К1 і позначте точку К2. Потім з'єднайте Я і К2. Від Н відкладіть вправо 2см і поставте крапку Н2. З'єднайте К2 иН2. Відрізок ЯЯ2 потрібно розділити навпіл і поставити крапку Я3. З цієї точки проведіть лінію до лінії талії і вниз до лінії коліна і поставте відповідно точки К3 і Н3.
Для оформлення нижньої лінії, щоб вийшла форма штанів чоловічих, потрібно відкласти вгору 1 см від точки Н3 і проведіть лінію до точок Н, Н1. Для того щоб зробити бічний кишеню відкладіть від точки Т вниз 4 см і позначте А. Від неї відкладіть 18-20 см, це буде точка А1 і з'єднайте ці точки плавною лінією. Задню половину штанів робимо так: від Я відміряйте 1/8 частина напівобхват стегон з запасом в 4 см це точка Я5. від точки Т2 проводимо вгору лінію, відкладаємо на ній 1/10 напівобхват стегон, відзначаємо точку Т3. Від неї відкладаємо лінію вправо 6см, відзначаємо точку Т4. Викрійка чоловічих штанів майже готова.

Від Я1 відміряємо 75 см вгору і відзначаємо точку Я6. Плавно з'єднуємо Т4 Я6 Я5. У підсумку виходить контур задньої слонки. Потім відміряємо від К1 4см, ставимо точку Н4. З'єднуємо Н4 К4 Я5 прямою лінією. В результаті отримуємо контур задньої половинки штанів (кроковий). Для того щоб оформити лінію талії потрібно провести вліво від точки Т3 лінію під нахилом, яка проходить через Т. На лінії відміряйте половину напівобхват і поставте точку Т5. Тепер потрібно з'єднати К2Т5 Н2 це буде бічній контур задньої половини брюк. Для виточки вам потрібно відкласти праворуч 10см від Т5 так само відмітьте закриту виточку глибиною 3 см і висотою 10 см Для нижньої задньої половини брюк вам потрібно відкласти вниз від Н3 1см, ставимо точки Н5. З'єднуємо точки Н2 Н5 Н4.
Викрійка штанів чоловічих готова!

Відео по викрійці штанів чоловічих


На цьому відео викрійка чоловічих штанів показана разом з їх подальшим шиттям.

Продовження відео, 2-я частина:
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: