Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Виховання дітей
Коли в молодій родині з’являється дитина, батьки хвилюються про те, як правильно виховати малюка. Таке хвилювання, загалом-то, зрозуміло, адже виховання –мабуть, те головне, що батьки можуть вкласти у своєї дитини. Якщо воно правильне і весь подальший розвиток дитини йде в потрібному напрямку, якщо ж ні – то батькам доводиться виправляти свої ж численні помилки.
Якими ж повинні бути основні правила у вихованні дітей?
Як зазвичай, коли розмова стосується відносин з дітьми, основним правилом повинна бути любов – не за щось, а просто так. Якщо вона є – то саме на її основі треба будувати подальші відносини, і всі конфлікти у вихованні дітей також повинні вирішуватися з її допомогою. Основними завданнями батьків у вихованні дітей повинні бути – довірчість, вміння поглянути на ситуацію з боку дитини, формування у малюка моральної свідомості та навичок правильного спілкування з людьми. Довірчість у відносинах членів однієї сім’ї – річ досить непроста.
Довіра дитини дорослим ще належить завоювати! Як це зробити? По-перше, не можна приховувати свої емоції, навіть якщо вони негативні. Але виражати їх потрібно не криком, і вже тим більше без застосування фізичної сили, треба знайти більш прийнятний спосіб.
По-друге, обов’язково потрібно прислухатися до думки малюка – це може відкрити вам дитину з новою, дивовижною боку, а у нього, в свою чергу, буде впевненість в тому, що він важливий, що до нього прислухаються і розуміють його.
Виникають у вихованні дітей складності зазвичай зводяться до того, що батьки незадоволені дитиною. Насправді це не так. Батьки можуть бути незадоволені діями дитини, але ніколи – їм самим. Тут потрібно згадати про головному правилі виховання, тобто любові, і дотримуватися його.
сьогодні о 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: