Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Відносини між свекрухою та невісткою
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Ще з дитинства деякі дівчатка бачать не дуже доброзичливі відносини між її мамою і бабусею, мамою папи.І маля не може зрозуміти — чому ж два настільки рідних людини не можуть знайти спільну мову між собою.Однак, якщо для дитини ці люди кревні та рідні родичі, то для мами бабуся її дочки по батьківській лінії — чужа людина, з яким матусі довелося налагодити зв'язок, навіть якщо вона цього й не хотіла.Але ось, подорослішавши і вступаючи в законний шлюб, ця виросла дівчинка зможе повністю зрозуміти свою маму.Їй доведеться спочатку познайомитися, а потім знайти спільну мову зі своєю свекрухою.Адже не дарма кажуть, що від ставлення свекрухи до невістки залежить майбутня щаслива життя молодят.

Знайомство з майбутньою свекрухою

2

Як правило, молода людина знайомить свою дівчину з батьками, якщо у нього серйозні наміри на неї.Однак, деякі наречені знайомляться з мамами своїх женихів напередодні весілля чи навіть у день її.Але краще, якщо молода пара познайомиться з батьками один одного, щоб уникнути неприємних сюрпризів.Ось настав день, і сьогодні відбудеться це подія.Дівчина ще за кілька днів до цього дня починає нервувати, намагаючись дізнатися у коханого — що ж його мама любить і як їй догодити.

Головне, що повинно бути в вашій поведінці, так і зовнішньому вигляді — це природність.Не варто вбиратися в кращу вечірню сукню і робити яскравий макіяж.Якщо ви, навпаки, звикли ходити в рваних джинсах і з голим животом, то постарайтеся вибрати щось нейтральне: звичайні джинси і футболку.Не потрібно відразу шокувати жінку в першу зустріч.Те, що подобається вашому нареченому, може категорично не сподобатися його мамі.З собою можна принести букет квітів і коробку цукерок.Цим ви покажете, наскільки для вас важлива зустріч.

Не забудьте про правила етикету: привітатися, запитати чим можна допомогти.Поцікавтеся, чим вона любить займатися.Зробіть компліменти з приводу порядку в домі, смачної вечері, красивого інтер'єру в приміщеннях.Але головним компліментом для неї буде те, наскільки добре вихований її син.Попросіть показати його дитячі фотографії.Не варто занадто багато розповідати про себе і розкривати усі свої таємниці: наприклад, ви спілкуєтеся з готами, у вас немає вищої освіти і т.д.Такі дрібниці можуть зіграти з вами злий жарт і ви отримаєте неприязнь з її боку.

Як сподобатися свекрухи?

Ваша майбутня свекруха — жінка мудра і хитра.На перший погляд вона може здатися милою простачкою, але це не так.Вона буде ретельно оцінювати вас.Як і будь-яка мати, вона повинна бути впевнена, що її улюблений синочка потрапить у добрі руки і про нього будуть піклуватися.Тому, завдання майбутньої дружини — сподобатися цій жінці:5

 1. Після першого знайомства намагайтеся не забувати про своїй родичці.Заведіть звичку раз на тиждень дзвонити їй і цікавитися її справами.
 2. При виборі одягу супутнику цікавтеся її думкою.Кому як не їй знати, що любить її син.
 3. Протягом всього свого життя ваш улюблений їв їжу, приготовану його мамою, і, напевно, її кухню він любить.Так що поспішіть і пройдіть курси кулінарної майстерності під наглядом свекрухи.
 4. Заходьте частіше до свекрухи.Знайдіть спільні теми для спілкування.
 5. Ніколи не говоріть погано про її синочок, а, навпаки, хваліть його.
 6. Але при всьому вищепереліченому будьте відверті і не потрібно все робити тому що треба.Свекруха все зрозуміє і від цього стане ще гірше.

Відносини між свекрухою та невісткою

4

 1. Як би молодій дружині хотілося налагодити стосунки зі свекрухою.Деякі навіть стверджують, що вона стає другою мамою.Але візьміть за правило нікого з рідних не присвячувати у ваші відносини з чоловіком, особливо свекруха.Що б ви не зробили, все одно її син буде правий, адже він її дитина, а не ви.
 2. Добре б молодій сім'ї вже спочатку жити окремо, а не з батьками.Якщо немає такої можливості, то зробіть все можливе, щоб розмежувати вашу сім'ю і родину свекрухи.
 3. Буває і таке, що ці дві жінки не можуть ужитися і налаштовують один проти одного чоловіка.Чоловікові складно бути між матір'ю і коханою дружиною.Будьте розумнішими свекрухи і припиніть з нею взагалі відносини, якщо вони в тягар.Вітайте з святами, наносити візити ввічливості, але не більше.
 4. Не забороняйте дітям спілкуватися з бабусею.Свекруха — це одне, а бабуся — інше.

Поради: як налагодити стосунки зі свекрухою

1

 1. І все-таки, ще на етапі встановлення відносин, дівчині варто завоювати прихильність свекрухи.Вона головний союзник.І якщо відносини не складуться, вона почне налаштовувати сина, і, як не сумно, чоловіки вибирають матерів, навіть якщо у нього є діти від коханої жінки.Особливо важко, Якщо чоловік — мамин синок.Про них написана окрема стаття.
 2. Знаходьте час дзвонити, приходить в гості до свекрухи, але при цьому не будьте занадто нав'язливою і, звичайно ж, лицемірною.
 3. Знайдіть спільні теми і хобі.
 4. Просіть ради допомоги готування їжі та вибору одягу супутнику.
 5. Не забороняйте чоловікові спілкуватися з нею.
 6. Будьте відкритою і природною.І тоді ваш шлюб буде міцним.
.
20 січня 2018 в 18:36  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: