Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Види камінів
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

Види камінівУстановка камінів досить поширене явище в будинках заміського типу. Види камінів бувають різні, тому для початку вам потрібно подумати, з якою метою буде проведена установка. Естетика з додатковим обігрівом буде отримана від електричного каміна. А взагалі, навіть традиційні каміни вже не є способом опалення, вони більше служать для інтер’єру будинку. Каміни-печі призначені для любителів їжі, приготовленої на вогні. На сьогоднішній день будівництво камінів можливо і своїми руками. Безумовно, каміни повинні мати топку і димар, через який виходять продукти згоряння. Топка може бути відкритого і закритого типу. Відкрита – це кам’яна ніша, де горить вогонь, закрита – це чавунна камера з дверцятами.

Є види камінів з універсальною топкою, де фасад каміна перетворюється у відкритий камін, якщо терміново треба покинути будинок, то повернули дверцята і вогонь горить в безпечному режимі. Такі конструкції вимагають ретельного догляду, так як скло дуже швидко виявляється у кіптяві.

Види камінів

Каміни з відкритою топкою дозволяють насолоджуватися мовою вогню в будь-який час, правда, тут має бути максимально розвинене увагу, якщо в будинку є дітвора. Такі каміни не регулюються щодо швидкості прогорання дров, а значить, вам доведеться запастися дровами дуже серйозно, відмінне зберігання ним можна забезпечити в сараї для дров.

Види камінів

Каміни із закритою топкою дають прекрасне опалення приміщення, до того ж можна регулювати інтенсивність горіння дров. Як опалювальне засіб такі каміни будуть краще всіх.

Види камінів

Камін – це та частина будинку, яка завжди привертає увагу гостей, тому ознайомтеся з матеріалами для каміна. Постарайтеся, щоб він завжди виглядав бездоганно. Місце для установки каміна може бути кутовим симетричним або асиметричним.

Встановити камін у стилі кантрі означає підкреслити комфорт і затишок. Модерн стане прекрасним доповненням для класичного інтер’єру будинку. Електричні каміни в більшій мірі підходять для квартир.

Кілька слів про виробників. Каміни з Франції безпечні і легкі. Німецькі не мають теплового парасольки, патрубок димовідводу ховається в стіні, який йде в димохід. Грецькі мають невисокий ККД.

Який би вид камінів ви не вибрали, пам’ятайте, що якість і тривалість роботи буде залежати від правильної її установки.

16 січня 2018 в 15:50  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: