Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Відгуки про Тройчатке Евалар: чи ефективна вона від паразитів?
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Відгуки про Тройчатке Евалар: чи ефективна вона від паразитів? Трійчатка Евалар позиціонує себе як засіб від паразитів, а також забезпечує правильну роботу шлунка. Препарат відноситься до категорії біоактивних добавок. Як зазначають виробники, трійчатка допомагає позбутися від паразитів, глистів, посилює виділення шлункового соку при прийомі їжі, сприяє нормальному функціонуванню жовчі-вивідних шляхів. Щоб детальніше розібратися з тим, наскільки ефективна Трійчатка компанії Евалар потрібно грунтовно підійти до питання, ознайомитися з відгуками лікарів, пацієнтів про Тройчатке Евалар, посмитися склад.Склад Тройчатки Евалар


Почнемо з того, що ж все-таки входить в склад тройчатки Евалар:

 • Екстракт гіркого полину;

 • Екстракт гвоздики;

 • Екстракт звичайної пижма.


 • Чим корисно кожне з цих рослин?


  Гіркий полин - одне з найдавніших препаратів, що використовувалося ще за часів Київської Русі. Згідно з дослідженнями вчених, завдяки своєму подразнюючій смакові рецептори ефекту, підсилює секрецію залоз шлунково-кишкового тракту. Дійсно, вона корисна і при паразитарних захворюваннях, допомагаючи «прогнати» з нас деякі види шкідливих мікроорганізмів, серед яких сумнозвісна хламідія, присутня у більшості населення планети. Крім цього, рослині наказують і сприятливий вплив на відтік жовчі.

  'Відгуки
  Бутони гвоздики - має схожі за своїми параметрами властивості, що і гіркий полин, бореться з патогенними мікроорганізмами, вважається природним антисептиком.
  Пижмо звичайна - рослина антигельмінтного дії, як гвоздика і полин і застосовується в медицині для стимулювання виділення шлункового соку.
  Виходячи з цього, можна вважати, що компанія Евалар про властивості цих рослин і свого БАДа «Трійчатка» споживачам не брехала, чесно вказавши і так всім відомі властивості традиційних рослин, що застосовуються в медицині вже століття.

  Інструкція застосування «Тройчатки Евалар»


  Сама компанія рекомендує застосовувати свої чудо-таблетки двома методами:

  1-й метод - дорослим і дітям від 12 років 3 рази в день по 2 капсули протягом 6-8 тижнів (для лікування від паразитів);
  2-й метод - 2 таблетки випити один раз в перший день, на другий день - 2 рази по 2 капсули, далі, протягом 9-ти днів пити по 3 таблетки 2 рази в день (для профілактики).

  Як фахівці Эвалара вираховували методи прийому - таємниця, покрита мороком. Мабуть, все пов'язано з кількістю капсул, які рекомендують вживати всередину. Що в першому, що у другому випадку нам доведеться віддати грошей за пару упаковок.

  'Відгуки
  Більше того, зверніть увагу на те, що в нових партіях таблеток відсутній такий інгредієнт, як полин - він замінений корою осики, яка за словами виробника має аналогічний ефект. На питання - навіщо замінили, відповідь - Росспоживнагляд вніс полин у список, забороняє її застосування в БАДах.

  Відгуки пацієнтів та паразитологів про Тройчатке Евалар


  Пацієнти на практиці неоднозначно висловлюються про Бад. Хтось каже, що допомогло, а хтось навпаки. Ну так що з них взяти? Люди діляться на істот сумніваються і тих, хто вірить усьому, що говорять по ТБ або пишуть в мережі. Ось відгуки професійних паразитологів та досвідчених лікарів про Тройчатке Евалар багато в чому сходяться, і якщо консолідувати всю інформацію, то вийде наступне:

 • Трійчатка Евалар ніяке не ліки, як думають багато хто. Це БАД, добавка, яка нешкідлива і навіть несе певну профілактичну користь, не більше;

 • Трійчатка - розлучення для наївних, адже в її складі крім рослин немає нічого. Зайдіть в найближчу аптеку, купіть ті ж самі трави і заваріть з них чай. Вийде в кілька разів дешевше. До того ж, гарячий чай з трав буде більш ефективним, ніж капсули;

 • При підозрі на паразитів у вашому організмі потрібно не бігти за покупкою Бадів, а звертатися до лікаря, який випише ліки. А Тройчатку можете пити хоч все життя, користь від неї дійсно є, але зовсім іншого характеру - профілактичного. • 'Відгуки
  Як бачите, відгуки і пацієнтів, і паразитологів про Тройчатке в деякій мірі співпадають. Не витрачайте свої гроші на Бади, переплативши в кілька разів за красиву упаковку. Сходіть в аптеку і придбайте трави, заваріть чай, ефект буде навіть краще. Будьте здорові!
  18 січня 2018 в 17:29  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: