Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Видалення пасинків біля помідор
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Видалення пасинків біля помідор — завдання непросте для тих, хто вперше з цим стикається, або не має точних відомостей, знань.Є особливі правила, завдяки яким можна не тільки сформувати рослина потрібних параметрів, але і зробити догляд легким та комфортним, в результаті отримати відмінний урожай.Правильний метод видалення пасинків безпосередньо сприяє формуванню майбутніх плодів томатів, а не збільшення зелені.Часто ці дії потрібні таких сортів помідорів, як високорослі, яким необхідно поділ на стебла.

Видалення пасинків біля помідор8

Пасинки – свого роду пагони, які проявляються між стеблами, у результаті чого рослина не здатна отримувати повноцінне харчування, зростання, цвітіння.Сам процес видалення здійснюється негайно, тобто, як господарі помітили таку картину на своїх томатах, так відразу і варто приступати до знищення, інакше врожай буде ганебний.Пасинки видаляти краще руками, акуратно, не зачіпаючи головний стеблинка.Частіше пагони проявляються спочатку, коли рослина ще не приступив до формування майбутніх плодів.Іноді доводиться видаляти пагони кожні 6-7 днів.Зате в кінці, коли з'являються помідори, пагонів немає, адже рослина не така вже й сильна, щоб тягнути все на собі.

Кращий сорт помідорів11

Є багато сортів помідорів, унікальних за своїми якостями:

Сибірський скороспел

Один з найпопулярніших сортів помідор – сибірський скороспел, якому не страшні погодні умови.Він може вирощуватися на свіжому повітрі і в теплиці.Сорт плоский, але круглий, висотою від півметра до ста сантиметрів, дозріває дуже рано.

Вічний поклик

Він славиться своєю популярністю, тому що має пекучо червоні відтінки і дуже солодкий на смак.Вирощується в грунті та теплицях, на вигляд м'ясистий, вагою до 900 грамів.Досить великі помідори, мрія кожної господині.

Сибірський козир

Можна вирощувати тільки на грядках на свіжому повітрі.Сорту потрібно підв'язка, що не вражає, а тільки напружує.Трудомістка робота і дуже нудна, зате стоїть смачних плодів.

Поради, щоб дозріли помідори швидко:10

  1. Щоб дозрівання пішло швидше, а плоди виросли апетитні, необхідно підгодовувати рослини.Так, можна раз в тиждень давати землі напій з 10 літрів води і 3 краплі йоду, поливаючи кожна рослина приблизно двома літрами підживлення.Так само гній, листя рослин підходять для добрива.
  2. Не потрібно переливати рослини водою, також не можна давати їм висохнути.
  3. Біля плодоніжки виконати кілька проколів грою, зубочисткою.В даному варіанті помідори спіють хоч на кілька днів, але раніше за інших, незайманих.
  4. Знайти область кореневої шийки рослини і за допомогою гострого ножика зробити щілину наскрізь 8 см.У отвір вставити (півсантиметра) сірник.Всі сили помідорів підуть на плоди, а не на бездарні пагони.9
  5. Щоб рослина отримувало необхідну кількість сонячного світла, потрібно видалити у нього непотрібні листки, повернувши гілочки до сонечка.
  6. Унікальний експеримент, яким користується мільйони дачників – стиглий помідор.Щоб змусити томати швидше дозріти, на гроно прикріплюють стиглий овоч, або підвішують.Через три дні все прибирається, а вже через кілька днів всі інші стають стиглими.Самий народний і старенький метод, він не вимагає особливих вкладень, встановлення теплиць і так далі.
  7. Вирощування помідор – задача непроста, зате розв'язувана швидким способом, просто хтось вже сто років цим займається, інші ж недавно тільки зіткнулися з цим.У будь-якому випадку, повчитися у професіоналів своєї справи ніколи не стане зайвим.Також не варто соромитися питати поради у знайомих, сусідів, люди, які займаються таким протягом довгих років, які мають великий досвід.
  8. Ще поради для дачників читайте у статті: Город для ледачих
.
20 січня 2018 в 18:27  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: