Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Від діабету врятує... ганчірочка
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Новий спосіб позбавлення від зайвої ваги і лікування діабету виключає хірургічне втручання. . ганчірочка" hspace="5" height="167" align="left" width="159" vspace="5" src="/wp-content/uploads/2017/07/11_ukr_149948280368.jpg" />Фахівці Університетського Коледжу Лондона (The University College of London) повідомили про розробку нового методу запобігання цукрового діабету та позбавлення від зайвої ваги без хірургічної операції. Спосіб заснований на введенні в шлунково-кишковий тракт пацієнта невеликий тканинної ганчірочки, що запобігає всмоктування певних речовин.

За словами фахівців, результати декількох клінічних випробувань підтвердили той факт, що за допомогою клаптика можна запобігти розвитку цукрового діабету 2 типу протягом всього лише пари тижнів. Більш того, "ганчірка" допомогла знизити рівень цукру в крові пацієнтів і звільнити їх від необхідності прийому різноманітних медикаментів.

"Наше відкриття є справжнім проривом в області медицини, - розповів автор нового методу, професор Наді Хакім (Nadey Hakim), на сторінках видання The Daily Express. - До цього моменту ніхто ще не винайшов простий і дієвий спосіб вирішення проблеми зниження ваги і кількості цукру в крові. А так як нове лікування виключає хірургічне втручання, це значно полегшує стан пацієнтів після процедури."

Фото: timesofindia.indiatimes.com .
21 січня 2018 в 12:06  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: