Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Весілля в стилі стиляг
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Весілля
Парам, які хочуть перетворити свято на вечірку без обмежень, сподобається весілля в стилі стиляг . Притаманна свобода і енергійність 50-60 років вражає своєю мальовничістю і яскравістю. Вміють танцювати - сміливо обирайте цей стиль і покажіть іншим, що закінчився час для смутку і сорому. Неонові кольори костюмів зроблять вас неприродно красивими.

Вибираючи стиль стиляг


Часи оречения від загальноприйнятих норм і прагнення до відмови від стереотипів. Стиляг дізнавалися по квітчастій одязі, незгасаючого оптимізму. Якщо ви вважаєте себе такими - весілля в стилі стиляг підійде як не можна краще.


Приміщення для банкету


Підбираючи приміщення, варто звернути увагу на прості зали з раритетними елементами, це можуть бути старовинні телефони, програвачі, пластинки. Продумайте все до дрібниць, щоб відповідати тому часу на всі сто відсотків.

Наряд нареченої


Для нареченої весілля в стилі стиляг диктує умови - краще вибрати пишне плаття 50-х років з яскравим поясом без зайвих деталей, укласти волосся густими кучерями. Замість фати можна підібрати капелюшок-вуалетку. Невід'ємні атрибути того часу - яскрава червона помада і панчохи зі стрілкою.

Костюм нареченого


Для нареченого - вовняний костюм в клітину, яскрава сорочка забарвлення як у папуги, лаковані туфлі з гострими носами, зачіска Елвіса Преслі і окуляри.

Автомобілі


Раритетні авто як не можна краще підійдуть вам, їх можна прикрасити широкими стрічками, зав'язаними в бант на даху або багажнику.

Дрес-код


Простежте за тим, щоб гостями дотримувалися дрес-код - побільше диких барвистих кольорів, обов'язкові джинси і зачіски того часу.

Музика і танці


Незабутні бугі-вугі підкреслять свято, створюючи той відсутній ефект. Музичний супровід у стилі рок-н-рол поверне вас в 50-е роки. Для того, щоб весілля в стилі стиляг пройшла успішно, прорепетируйте танець, який будете танцювати в якості «першого». Для постановки танцю можете найняти хореографа, який не тільки створить вам стиль, але і допоможе вам з репетиціями і шліфуванням рухів.

Оформлення залу


Конфеті, серпантин і хлопавки - ідеальне прикраса для банкетного залу, можна додати дискотечний куля, що додає ще більше кольору на ваше весілля. Провівши такий захід з розумом, Ви і Ваші гості запам'ятають його назавжди.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: