Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Весілля в стилі ретро
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Весілля
Ретро стиль залишив після себе лише позитивні враження та відгуки, забулися всі образи. Сучасна молодь все частіше починає звертатися до стилів минулого століття для того, щоб відсвяткувати своє весілля. Весілля в стилі ретро - відповідь сучасним стандартним традицій.
Хочете опинитися на місці вищого суспільства 20-х років, спробуйте зробити це в день весілля. В ті часи автомобіль був доступний не кожному, тому вважалося, що мають його люди стояли на кілька щаблів вище в суспільстві.


Автомобіль


Молода пара в стилі 20-х років звертає увагу на себе багатьох, особливо молоді, яка не знає, як жилося в минулому столітті. Найміть автомобіль з відкритим верхом тієї епохи, щоб відповідати сценарієм під назвою «весілля в стилі ретро».

Оформлення приміщення


Підбираючи приміщення, зверніть увагу, щоб стиль дотримувався навіть там. Якщо не вдається знайти відповідний бенкетний зал, зніміть простеньке приміщення і прикрасьте його самостійно. Патефон з платівками, кілька раритетних речей, статуеток, чорно-білі фото, важкі старовинні столи.

Дрес-код


Не забувайте заздалегідь попередити гостей, що на святі буде дрескод, щоб вони могли підготуватися або придбайте їм костюми самі. Весілля в стилі ретро змушує молодят підтримувати стиль в одязі, показуючи приклад іншим.

Одяг для нареченої


Вінтажна сукня, туфлі-човники, велике намисто на шиї і сережки-кульки - вбрання для нареченої. На голові не обов'язково повинна бути фата, можна вибрати капелюшок з кокетливою вуаллю або вуалетка. Волосся укладене згідно стилю 20-х років.

Букет нареченої


Букет може бути будь-яким, але непогано підійде маленький букетик з дрібних троянд.

Одяг нареченого


Наречений у костюмі-трійці і яскравій сорочці, капелюсі і начищених туфлях.

Танці і музика


Запальні танці у стилі «бугі-вугі» або «джаз» остаточно перенесуть вас у часи гангстерських розборок. Покажіть батькам і родичам, що навіть минулого століття може стати прекрасним доповненням до весільного торжества. Відрепетируйте перший танець, щоб задати настрій свята і розкріпачити гостей. Весілля в стилі ретро - не найскладніше завдання, оскільки залишилися кафешки та ресторани, які підтримують такий дух. Обійдіть декілька, може і знайдете те заклад, який вам сподобається.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: