Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Весілля в стилі Прованс
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Весілля
Коли хочеться романтики, тиші і затишку, вам підійде весілля в стилі Прованс . Французька провінція славиться своїми горами і безбережними рівнинами, засіяними лавандою. Приємні ніжні кольори підкорюють серця з перших секунд. Країна романтиків створює атмосферу дитячої невимушеності, якої так не вистачає дорослим вічно зайнятим людям.
Для того щоб ваше весілля в стилі Прованс відповідала часу кантрі, потрібно докласти багато зусиль. Звичайно, поїхати в Прованс і зіграти весілля там не кожен може собі дозволити. Тому потрібно максимально перенести дух того часу у ваше місто.


Приміщення і меблі


Найміть приміщення, в якому буде проводитися весілля в стилі Прованс, непогано, якщо воно вже буде підготовлено. Якщо ж ні, то вам доведеться зайнятися самим.
Меблі може бути плетеної, дерев'яної або кованою, скатертини простенькі, однотонні світлих теплих тонів в клітинку або дрібну квіточку. Ніжні бежеві, кремові кольору, розбавлені лавандовими, блідо-блакитними, оливковими квітами створять враження вигорілих, але все таких же прекрасних стін.
Атрибутом кантрі вважається цегляна неоштукатурена стіна, вигляд якої можна привнести в інтер'єр за допомогою обробки. Поставте невеликі букетики з польових квітів, які будуть наповнювати ароматом приміщення.

Зовнішній вигляд нареченої


Простота - головний атрибут, в якому буде проходити весілля в стилі Прованс. Вибирайте плаття з важких матеріалів, без зайвого лоску і стилю «барбі». Прикраса має нагадувати стару бабусину фамільну коштовність. Якщо сукні з легких тканин, то невимушене намисто буде якраз до місця.
Не варто робити занадто складну багаторівневу зачіску, не забувайте, нам потрібна простота, а що може бути простіше розпущених легких локонів або нескладних кісок. Прикрасою волосся може служити квітка або довга фата з вишивкою.

Букет нареченої


Для букета не варто вибирати звичні троянди, виберіть краще польові, вони внесуть нотку невинності в образ, а вони ще довго будуть виглядати свіжими. Для того щоб весілля в стилі Прованс дійсно запам'яталася і дійсно відповідала обраному стилю, поїдьте у весільну подорож, маршрут якого буде бажана провінція. Порівняйте ваші труди з оригіналом, позитивні емоції та враження вам забезпечені.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: