Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Весілля в грецькому стилі
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Весілля
Хочеться сонця, краси і неповторного свята - весілля в грецькому стилі - ваше рішення. Часи богів ще нікого не залишали байдужими.

Приміщення для банкету


Приміщення для банкету вибрати досить складно, адже архітектура Греції славиться своїми колонами і статуями, можна зняти просторе приміщення і прикрасити його невеликими статуями, амфорами і колонами-столиками, на яких будуть лежати фрукти і величезна кількість винограду.


Запрошення по-грецьки


До запрошеннями можна підійти теж у відповідному стилі. Вибрати їх можна в весільних салонах або замовити власний дизайн, також можна обійтися і власноручним виготовленням. Зістарена папір, прикрашена гілочкою оливи і згорнута в рулон, прекрасно підійде.

Зовнішній вигляд нареченої


Сукня нареченої має бути зроблено з легкої тканини білого або молочного кольору з обробкою того часу. Розпущене волосся локонами або трохи призібрані, прикрашені квітами або довгою фатою, так як весілля в грецькому стилі не потребує зайвих деталей. Великі сережки і браслет на руці, доповнюють повний образ. На ногах плетені туфлі на танкетці або на тонкій підошві. Макіяж не складний, головне виділіть очі стрілками, або зробіть «котячий погляд», губи не повинні надто виділятися, підійде помада натурального відтінку.

Зовнішній вигляд нареченого


Наречений, звичайно, не погодиться бути в одязі тих часів, досить, якщо він буде в костюмі і просто накине на плечі накидку (фарос). Дотримуючись цей стиль, не обов'язково стежити за тим, щоб гості дотримувалися дрес-код, забезпечте їх лавровими вінками і накидками, що наблизить їх до давньогрецької епохи.

Весілля в грецькому стилі символ краси й любові, так як Греція знайома богинею Афродітою, яка вражала чоловіків одним поглядом. Точне попадання в стиль залишить багато світла і теплоти у вашій душі на все життя.
Забудьте про стандартному викуп і весільної церемонії, які схожі один на одного як фабричні вироби. Це свято створений для вас, тому насолоджуйтеся ним. Нехай весілля в грецькому стилі і складна в постановці і планування, але ефект незабутній. Стилізовані весілля організовуються не так часто, тому будьте впевнені, що ваш день буде унікальним.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: