Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Весілля
Одним з найбільш важливих подій в житті двох закоханих, які готові з’єднати свої долі, є весілля. Головними особами на цьому торжестві є наречений та наречена. Наречена — найчарівнішою, а наречений — самим елегантним. Тому варто підготуватися до неї відповідально: вбрання молодят, машина, банкетний зал, кільця, список гостей, фотограф, вибір Рагсу…
Щоб було простіше провести організацію весілля, необхідно скласти план проведення торжества, деякі його називають календар подій. У даному календарі як молоді, так і їх рідні можуть записувати приблизні дати справ, які потрібно провести для весілля.
Весілля — головна подія в житті майбутньої сім’ї. І досить витратна. Але хіба варто скупитися на ній? Адже граючи весілля, молоді сподіваються, що це назавжди. Необов’язково робити її пишною. Зазвичай нареченому чим простіше весілля, тим краще. Чоловіки, як правило, більш скупі в своїх емоціях, ніж жінки. Для нареченої важливо, щоб весілля було як у принцеси. Ще з дитинства дівчинка мріє про біле плаття, про нареченого з казки і білому коні. Виростаючи, мрія у дівчини стає більш реалістичною, але біле плаття і наречений залишаються.
Деякі пари запрошують тільки самих близьких на весілля, а заощаджені кошти краще витратити на весільну подорож. І вже відпочити для себе, провести час один з одним.
Справжня сім’я зароджується ще до весілля. Але саме становлення сім’ї починається з весілля, коли у молодих з’являється загальний бюджет, відповідальність один за одного. Адже до цього вони жили кожен для себе.
Як би не пройшла ваша весілля: пишно і серед безлічі гостей, або скромно і у колі друзів, головне, щоб кожен рік ви могли відзначати її річницю. І ця дата стала однією з найголовніших у вашому спільному житті.
сьогодні о 14:29  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: