Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Веселі та прикольні тексти запрошень на весілля
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Веселі
Запрошення на весілля - один з важливих моментів підготовки. Підібрати теплі душевні слова кожному гостю - треба мати талант. Запрошення на весілля повинні налаштувати гостей на відповідний лад і передати ваші почуття з приводу майбутнього торжества. Веселі та прикольні тексти запрошень на весілля - це дуже здорово, але тільки врахуйте, що не кожному гостю можна писати таке запрошення. Такі запрошення підійдуть для кращих друзів, близьких родичів.
Перш за все, текст запрошення залежить від стилю вашого весілля. Якщо весілля проходить у строгому класичному стилі або європейському стилі , то і текст запрошення краще вибрати офіційним. А ось для тематичних весіль підійдуть тексти з «родзинкою». Із запрошення гості повинні зрозуміти стиль вашого весілля, її тему. Для тематичного весілля не зайвим буде вказати і дрес-код. Ми наведемо вам веселі та прикольні запрошення на весілля у кількох варіантах, може бути, вони вам допоможуть оформити ваші оригінальні запрошення на весілля.

Веселі запрошення на весілля


Новий Союз Свідомо Втраченої Свободи запрошує вас на тематичний вечір «І жили вони довго і щасливо».
Організатори: «наречений і наречена».
У програмі вечора:


1. Офіційне оформлення Союзу (дата, час і місце одруження)
2. Різне (дата, місце і час святкової вечері)
Те, про що так довго говорили у швидкості повинно здійснитися!! Але без вашої участі, дорогий наш, (ім'я Гостя) нічого статися не може!! Чекаємо вашої участі і допомоги (число, час, місце).
Підпис, наречений і наречена.

Батькам нареченої


Наприклад, батькам нареченої можна відправити таке жартівливе запрошення:
Дорогі мама й тато, нерозумна ваша дочка виходить заміж. Зустрітися зі мною і познайомитися з нареченим можна (число, час і місце). Ваша

Друзям


Наречений і наречена знають своїх друзів і можуть придумати веселі та прикольні запрошення на весілля з урахуванням характеру та уподобань свого друга. Все залежить від вашої фантазії.

Запрошення на тематичну весілля


Тематична весілля, вже сама по собі передбачає нестандартні, оригінальні запрошення.
Для весілля в стилі кіно : Кіностудія «жених & невеста» запрошують вас взяти участь у зйомках фільму «Ах, ця весілля!». В ролі нареченого, в ролі нареченої Зйомки почнуться (дата, час, місце).
Весілля в стилі гангстерів : Останні новини! Об'єднання двох впливових кланів «нареченого» і «нареченої». У відомому клубі (місце проведення весілля) на (дата і час) готується торжество з приводу об'єднання.

Післямова


Стилем, текстом і оформленням запрошення ви залучаєте гостей в гру, даєте їм можливість приготувати деякі «домашні заготовки», щоб ваше свято стало більш яскравим і незабутнім.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: