Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Валентинки руками дітей
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

74Який подарунок до свята може зрівнятися з вітальними листівками і виробами, з любов'ю зробленими маленькими ручками вашої дитини? Мабуть, тільки самого народження дитини! І тато, і мама будуть дуже раді отримати подарунок малюка.Навіть якщо він буде зовсім простим, вони знають, що дитина від усього свого маленького сердечка хотів, щоб його виріб сподобалась батькам.Скоро настає один з днів щирих зізнань у любові тим, хто вам дорогий, близький і без кого ви не мислите своє існування.Давайте разом з дітьми зробимо гарні валентинки татам, братишкам, сестренкам, дідусям і бабусям!

З чого зробити валентинку?

Традиційно – це кольорова щільний папір або картон, на якому написано привітання.

Ідеї валентинок

Пропонуємо вам наступні ідеї валентинок для дитячої творчості:

— листівка з сердечками гармошкою,

— намисто з сердечок.

Покрокове керівництво валентинки своїми руками

Для виготовлення листівки з сердечками гармошкою нам потрібні:

  •  75основа листівки з цупкого білого паперу,
  • кольоровий папір червоного кольору,
  • ножиці,
  • клей,
  • ручка або олівець.

Валентинки руками дітей

74Складаємо аркуш паперу потрібного розміру навпіл у вигляді листівки.Прикрашаємо першу лицьову сторону малюнком або аплікацією у вигляді сердечка.

Другий варіант – допомагаємо дитині намалювати красиву сердечко і вирізати його, залишаючи недоторканим згин у лівій верхній частині сердечка.Прикрашаємо лицьову сторону листівки і підписуємо: «Улюбленому папі!» або «любій мамі!» і так далі, можна придумати безліч різних красивих слів любові.

Вирізаємо з кольорового паперу смугу шириною в половину висоти листівки і завдовжки рівній розгорнутої листівці.Складаємо смугу кольорового паперу гармошкою в шість додавань (повинно вийти п'ять згинів) кольоровий стороною всередину так, щоб у нас вийшов прямокутник, обидві зовнішні сторони якого – світла сторона кольорового паперу.При використанні двостороннього кольорового паперу дивимося, щоб кінчики згорнутого листа дивилися в одну сторону.

Кладемо перед собою отриману заготовку сердечок гармошкою, вільними кінчиками вправо, і малюємо на ній праву половину сердечка, вирізаємо його, залишаючи недоторканим згин в правій верхній випуклій частині сердечка – це буде місце скріплення складених гармошкою сердечок.

Розгортаємо стрічку і отримуємо три сердечка, скріплені між собою.Наклеюємо їх на листівку зовнішніми половинами правого і лівого сердечок приблизно до середини правої і лівої сторінки відповідно.

Якщо ви вирішили зробити всю листівку у вигляді сердечка, тоді поєднайте середини кожного великого сердечка і крайніх маленьких червоних, додайте маленькі сердечка точно по центру великих і приклейте зовнішніми половинками.Валентинка готова!

Намисто з валентинок

73Для виготовлення намиста з сердечок вирізаємо невеликі різнокольорові сердечка з кольорового паперу, беремо вузьку атласну стрічку в тон одного із квітів, сердечок і довжиною 1 метр або для зручності трохи більше (до 1,5 метрів).

За допомогою ножа для паперу на кожному сердечку робимо горизонтальний надріз в ширину стрічки.Ділимо сердечка по квітам і беремо по черзі по одному з кожної купки, дійшовши до кінця, повертаємося до першої і так далі.Через надріз протягуємо стрічку в перше сердечко і протягуємо її на 3 /4.

За сердечком зав'язуємо вузлик і по черзі нанизуємо інші сердечка, зав'язуючи після кожного вузлик, щоб не скочувався вниз, таким чином, щоб вони злегка накладалися один на одного.Кінці стрічки залишаємо вільними для зав'язування на шиї.

Якщо в одному з сердечок зробити 2 невеликих вертикальних надрізу і, протягнувши через них стрічку, зробити центр намиста, то інші сердечка можна нанизувати з двох сторін – так вийде навіть красивіше.

Щоб сердечка не переверталися вниз головою, можна їх накладаються один на одного кінці злегка склеїти з допомогою клею-олівця.
Валентинки руками дітей – кращий подарунок до свята! Вдалого вам творчості!

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: