Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Валентинка орігамі своїми руками
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Валентинка-орігамі – це унікальний подарунок, зроблений своїми руками, втілює злиття двох традицій і культур Сходу і Заходу.Свято всіх закоханих – День святого Валентина прийшов до нас з європейського континенту не так давно, а мистецтво орігамі дбайливо зберігалася століттями і передавалося з покоління в покоління японськими майстрами – орігамісти.

Що таке орігамі?

46Мистецтво орігамі відомо нам як культурна традиція Японії, але зародилося воно ще в 610 році нашої ери в Китаї.В Японію з Китаю завезли першу папір, зроблений з коконів шовкопряда, і мистецтво складання різних фігурок з неї.
Так орі ками (оригінальна японська назва, що позначає складене божество або складена папір) — техніка виготовлення виробів простим способом складання паперу, завойовувала серця майстрів Сходу, а пізніше охопила весь світ.

Валентинка орігамі своїми руками

45Японці вірили, що це виріб, складеного своїми руками, може передати частинку душі майстра.Тому було прийнято займатися орігамі в спокійній обстановці, в хорошому настрої, з любов'ю.Тому такі фігурки дарували самим близьким людям з побажаннями щастя і благополуччя.Це мистецтво закликає до зосередженості, спокою і навіть медитації.До наших днів дійшла техніка складання кількох старовинних фігурок з паперу, таких як Орачі та – приносить удачу, тисячу журавликів – виконує бажання склав, а Кусу дама – для охорони сну.

Існує кілька видів орігамі:

Класичне

Виготовлення фігурки з паперу розміром в квадрат без використання ножиць та клею;

Модульне

42Виготовлення різних простих і складних композицій з великої кількості (може доходити до 100 000 деталей!) окремо виготовлених модулів–деталей.В процесі виготовлення може використовуватися клей для скріплення модулів-деталей, але це за бажанням майстра.

У Японії ця техніка орігамі використовувалося в основному для створення складних фігур, що прикрашають церемонії династії.

Мистецтво орігамі підкорює своєю простотою та оригінальністю всі покоління і не залежно від рівня майстерності виконання, приносить радість як виконавцеві, так і кому призначається результат творіння.Зробити саморобку орігамі своїми руками може і чоловік, і жінка, і навіть дитина.Не має значення вартість подарунка, коли тобі дарують виріб, зроблене своїми руками, близькі та улюблені люди.Тому валентинки орігамі стають дедалі популярнішим у світі.

Покрокове керівництво валентинка орігамі

Можна почати з самого простого способу.Валентинка орігамі – «Серце»:
Візьміть квадратний аркуш червоного паперу.

44Крок 1. Складіть папір по діагоналі.

Крок 2. Складіть ще раз навпіл і розгорніть (намітьте лінію)

Крок 3. Складіть два куточка до верху (до наміченої раніше лінії)

Крок 4. Переверніть і зігніть верхній шар залишився кута до низу

Крок 5. Два верхніх куточка складіть в різні сторони до лінії згину великого кута (Крок 4)

Крок 6. Підігніть всі маленькі куточки, крім нижнього.

Крок 7. Переверніть! Ваше сердечко готово!

Цікаві ідеї орігамі

43Як тільки ви зробите свою першу фігурку, цікаві ідеї орігамі прийдуть до вас самі.Пам'ятайте, адже це мистецтво чарівного східного майстерності! Перед тим як складати сердечко, напишіть своє побажання близькій людині на внутрішній стороні і складіть.Можна зробити багато таких сердечок, приклеїти їх на стрічку і обв'язати улюблені чашки домочадців, перед тим як з ранку 14 лютого поставити їх на стіл.Зробіть велике серце (з паперу більшого розміру) для всієї сім'ї і напишіть свої побажання один одному.Для молодих закоханих можна послати свою першу валентинку орігамі в небо, прикріпивши її до надувним кулях.Якщо орігамі не по душі, ось ще стаття на тему валентинок: Зробити оригінальну валентинку своїми руками Саме головне щоб це доставило задоволення вам і вашим близьким у цей всесвітній день любові.

 

 

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: