Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Вагітність
Безсумнівно, з плином часу змінюється багато чого, в тому числі і сімейні цінності. Але, як не крути, практично для будь-якої жінки на першому місці завжди залишаються діти. Кожна молода дівчина рано чи пізно починає представляти себе з немовлям на руках, а в самому початку з миленьким круглим животиком.
Вагітність у житті жінки – один з найбільш трепетних і ніжних періодів. Вона кожну секунду прислухається до своїх відчуттів, намагаючись вловити ледь помітні або вже досить активні рухи малюка. Вона робить перші покупки для свого ще не народженого малюка. Весь цей час максимально наповнене любов’ю і турботою.
Звичайно, для батька дитини це теж дуже важливо і хвилююче, але він ніколи не зможе відчути всього того, що відчуває вагітна жінка. Адже перший поштовх малюка, токсикоз або зростаючий животик – це лише крихітна частина від всіх відчуттів і емоцій жінки в період вагітності. Чоловік повинен допомагати своїй половині справлятися з усіма труднощами, які можуть виникнути, але найголовніше – просто оточити турботою і любов’ю свою вагітну дружину.
Іноді вагітність протікає не дуже гладко, але прислухаючись до всіх рекомендацій свого лікаря, можна подолати всі труднощі виношування дитини. Сучасна медицина добре розвинена в галузі гінекології та акушерства, тому слід бути впевненою, що кваліфіковані лікарі зроблять все можливе, щоб ваша вагітність проходила найбільш легко і безпечно. У будь-якому разі, щастя від народження малюка затьмарить всі переживання під час вагітності.
Народження дитини – головна подія в житті жінки, так як вона не тільки отримує новий статус «мама», але і бере на себе величезну відповідальність за життя маленького чоловічка. Тому в період вагітності жінка ретельно готується і фізично, і морально стати найкращою мамою.
сьогодні о 14:12  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: