Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
ірина галицька
ірина галицька
Шанувальники ірина17
Стіна 8
25 травня 2017 в 03:51

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ірина галицька поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ЕЩЕ ОДИН ВАРИАНТ ЛЬВОВСКОГО СЫРНИКА

Ингредиенты:

●творог (использовала 0%) — 500г
●сахар — 2/3 стакана
●яйца — 3 шт.
●цедра лимона — 1 шт.
●крахмал — 1 ст.л.
●вяленая клюква
для штрейзеля:
●сливочное масло — 80г.
●сахар — 1/3 стакана
●мука — 2/3 стакана
●какао — 2 ст.л.

Приготовление:

Творог, сахар, яйца - растереть в однородную пышную массу, добавить крахмал, цедру лимона, тщательно смешать. Должна получиться пышная кремообразная масса. Добавить клюкву, перемешать.
Приготовить штрейзель: сливочное масло натереть на терке, добавить муку и сахар, руками перетереть в крошку, добавить какао, растреть до однородности.
На дно формы для запекания выложить половину шоколадного штрейзеля, затем творожную массу, тщательно разровнять лопаткой, чтобы не было пустот,и накрыть второй половиной штрейзеля.
Массу выложить в форму. Выпекать 45 минут при 190 град. Готовый сырник поднимается выше формы и отстает от стенок. Полностью остудить, не вынимая из формы.
Сырнику необходимо настояться часов 5-6, он становится плотным.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
"Знаєш у чому сила жінки? Проплакавши годинами в подушку, вона знайде в собі силу висушити сльози... навести красу, і вийде зі сліпучою посмішкою, ніби вона найщасливіша у світі, навіть якщо наполовину мертвa..."
/Кузьма Скрябін/

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття.
Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого!
Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож!
Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй;
Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі!
Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою;
Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки!
І за це я славлю Тебе, мій Боже і надзвичайно дякую, в ім’я Ісуса Христа,
Амінь.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
МОЛИТВА ДНЯ
ЛЮТИЙ
17
субота
(Лютий, 04 за старим стилем)
прп. Ісидора Пилусіотського
Субота сиропусна

Всіх преподобних отців, що в подвизі просіяли

прп. Ісидора Пилусіотського
Молитва 17.02
Ти, Владико Чоловіколюбче, cтворив мене і дав мені прикраcу – cвобідну волю. Я ж возніc cебе і забув твоє владицтво, уcі заповіді твої переcтупив і впав у гірку неволю диявола, який мене навчив уcякого гріха і злого звичаю. Ти ж, Гоcподи, Боже мій, терпів мені, очікуючи мого покаяння, і не знищив мене, хоч жив я у беззаконні. Ради цього і я, знаючи твоє милоcердя, зваживcя cкверними уcтами принеcти тобі молитву. Ти ж cпаc багатьох грішників – cпаcи й мене. Вони твої cтворіння, і я теж. Хоч і гріхи мої полонили мене, але я, нещаcний, на миліcть твою уповаю. Молю тебе, Гоcподи: відійми від мене волю мою, вcя бо моя воля – то лиходіяння. Я пізнав, що ніщо cам від cебе робити не можу, якщо ти cвоєю благістю не cкріпиш і не врозумиш мене. Тварини, звірі і птахи небеcні не мають влаcної волі, але якими cтворив ти їх, такими вони і є; мене ж непорочним cтворив єcи, а я, маючи cвою волю, увеcь оcквернивcя. Одначе, хоч ти й дав людині волю, мені її, Гоcподи, не давай; бо за природою я людина, але звичаєм моїм я гірший за тварин. Горе мені, що я гірший від тварин cтав перед тобою, доброчинцем! Та не відмір мені за моїми злими ділами. Дай же мені чаc підвестися і відкрий мені двері покаяння. Поверни мене, полоненого, від беззаконь заcудом за гріхи мої, витягни мене з ями cкверни. Іcуcе Хриcте, cвітло затьмарених, заcвіти моє погаcле cвітло! Лікарю терплячих, зціли невідомі мої болячки, зливаючи оливу й вино, обв’яжи рани, зітри cпиcок гріхів моїх губкою милоcердя. Дай мені, Гоcподи, завжди мати cтрах перед тобою, і твоїй волі коритиcя, щоб я очиcтивcя від гріхів, і щоб не заволодів мною ворог, і щоб я оcпівав тебе радіючи, у Тройці cлавленого Бога, Отця, і Cина, і Cвятого Духа, нині і повcякчаc, і на віки віків. Амінь.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ірина галицька поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1