Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
олена смоленко
олена смоленко
Країна:
Україна
Місто:
Бережани
День народження:
Сімейний стан:
Шанувальники олена96
Стіна 35
Молитва до Пресвятої Богородиці (читати зранку в суботу)
Якщо денне світло із першої хвилини дратує тебе, ні сил, ні бажання жити немає, немає мотивації встати із ліжка, спробуй звернутись до Бога – так, як вважаєш за найкраще. Словами, думками, може навіть скаргами – головне говори, і Він почує.


Розпочніть ранок з наступної молитви до Пресвятої Богородиці:

“Знаю я, Пречиста Діво, про ті всі ласки, які Ти мені випросила. Знаю також і те, що я був(ла) дуже невдячний(а) Тобі за ті ласки, і що тих ласк на зле вживав(ла) й через те не заслуговую вже на ніяке милосердя. Але у Твоїй доброті, Твоїй материнській опіці я ні крихіточки не сумніваюсь. Ти посередниця між Богом і людьми, через Тебе спливають на нас усі ласки, бо Ти роздаєш нам Божі благодаті. В Твоїх руках лежить моє вічне спасіння. Умилосердись наді мною грішним(ою). У Твої пресвяті руки віддаю себе цілого(у): своє тіло й душу, ціле своє туземне життя, свою смерть і моє вічне спасіння. Цілим серцем бажаю бути зарахований(а) до Твоїх милих Тобі дітей. Не відкидай же мене від Себе. Ти ж сама вишукуєш грішників і їх спасаєш. Ти сама шукаєш за нужденними й помагаєш їм. А я сам(а) до Тебе прибігаю, я найбільший(а) грішник(ця) з усіх людей на світі спаси мене, моя Мамо; я сам(а) до Тебе прибігаю, я найбільший(а) нужденник(ця) з усіх нуждарів, допоможи мені. Заступися за мене в Твого Сина, Він Тебе вислухає. Через свої гріхи я не смію піднести очей до Тебе, як дитина до мами й зі сльозами, з сокрушеним серцем молю Тебе: моя предобра Мамо, не відкидай мене від Себе! Покажи мене Твоєму Синові та скажи Йому, який(а) я бідний(а), який я нужденний(а) і грішник(ця). Він Тебе мусить вислухати, бо Він – Твій Син і нікого так не любить, як Тебе, Діво й Мати Божа.
Візьми мене під свою опіку цього мені вистарчить, бо коли Ти заопікуєшся мною, то нічого не станеться. Тоді вже не буду боятися за свої гріхи гострого засуду Твого Сина, бо Ти випросиш у Нього прощення. Тоді й самого диявола не злякаюся, бо Ти могутніша від цілого пекла. Заступися за мене, моя Мамо, випроси мені прощення всіх моїх гріхів, випроси мені гарячу любов до Ісуса, Твого Сина, випроси для мене ласку витривати в доброму до кінця мого життя і дай, щоб я щасливо зійшов з цього світу. Маріє, Царице неба й землі й Моя Мамо! В Тобі вся моя надія, в якій живу, в якій спочиваю, з якою бажаю вмерти.
Амінь”

Богородице Діво…(3 рази).
“Пресолодке Серце Марії, будь моїм спасінням.
Пісня Пречистої Діви Марії
Величає душа моя Господа, і дух мій радіє в Бозі, Спасі моїм.
Бо він зглянувся на покору слугині своєї, ось бо віднині ублажатимуть мене всі роди.
Велике бо вчинив мені Всемогутній, і святе ім’я Його. Милосердя Його з роду в рід на тих, які бояться Його.
Він виявив потугу рамена свого, розвіяв гордих у задумах їхніх сердець.
Могутніх скинув з престолів, підняв угору смиренних, наситив благами голодних, багатих же відіслав з порожніми руками.
Він пригорнув Ізраїля, слугу свого, згадавши своє милосердя, як обіцяв був батькам нашим – Авраамові і його потомству повіки.”
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
МОЛИТВА
Містична Трояндо! Ти даєш усім, кому ти Ти хочеш!Ти даєш коли і скільки Ти бажаєш! Я покладаю надію на Тебе.Тобі я відкриваю своє серце! Нехай Твоє світло проникне в мою душу!Дай Твоі'й материнській любові з і'і' знезмірною і милосердною силою запалити моє байдуже серце! Наповни його Твоєю радістю,Твоі'м смиренням і Твоі'м миром,злагодою!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Церква - це не театр, де показують гарну виставу, не фан-клуб улюбленого священика і не клуб за інтересами, куди приходиш поспілкуватись з друзями і дізнатись останні новини.
Це - місце, де зустрічаєшся з Живим Богом, Який є той самий вчора, сьогодні й завтра. Приходячи до Церкви, не забудь зустрітись з Тим, Хто чекає тебе і любить безмежно.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
4 січня 2018 в 14:46
Самая большая ошибка в том, что мы быстро сдаёмся. Иногда, чтобы получить желаемое, надо просто попробовать ещё один раз.

Томас Эдисон

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
29 травня 2017 в 19:33
Добро пожаловать в друзья! Кто любит Украину, кто ненавидит войну и Путина, кто считает, что Крым - это Украина!

Сподобалось 4 людям
Вподобайка
4
1 грудня 2017 в 10:42

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
1 грудня 2017 в 10:41

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 0 людині
Вподобайка