Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Оксана Айвазова
Оксана Айвазова
Країна:
Україна
Місто:
Самбір
День народження:
Шанувальники Оксана15
Стіна 3
Для того, щоб через 20 років отримувати хоча б 70% вашого сьогоднішнього доходу, необхідно протягом 20 років відкладати щомісяця 160% сьогоднішнього доходу !!!!!
Зробити це нереально !!!!!! Але створити капітал на своє майбутнє можливо з меншими втратами.
На безкоштовному вебінарі 6 червня о 20.05 ви дізнаєтеся, як це зробити. Реєстрація за посиланням https://go.myownconference.com.ua/uk/login/1466607918
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Сьогодні я хочу розглянути основні ділові якості людини, які допомагають успішно вести справи в сучасних умовах. Ці якості, безсумнівно, підуть на користь не тільки тим, хто веде або планує вести бізнес, а й тим, кого цікавить кар’єрний ріст або робота на себе, хоч найчастіше їх асоціюють з поняттям успішна людина, в принципі вони принесуть користь будь-кому, в усякому разі, зайвими точно не будуть.
Отже, ділові якості людини:

1. Здатність ставити цілі. Багато психологів стверджують, що правильно поставлена мета — це вже половина успіху. Мета — це те, що рухає людиною, те, до чого вона прагне і заради чого, власне, робить всі інші дії. В даному випадку я маю на увазі, насамперед, фінансові цілі, хоча і в інших сферах людської життєдіяльності вони грають не менш важливу роль.
2. Здатність до прийняття рішень. Ділова людина повинна вміти швидко і грамотно приймати зважені рішення. Без цієї якості досягти успіху в будь-якій справі буде дуже важко, а в бізнесі — просто неможливо.
3. Здатність до планування. Розглядаючи ділові якості людини, обов’язково варто відзначити здатність до складання плану дій. Це може бути і глобальний бізнес план, і планування робочого дня, і планування особистих фінансів, і багато чого ще. Будь-яка діяльність буде набагато ефективнішою, якщо вона відбуватиметься за заздалегідь наміченим планом.
Досягнення кожної життєвої мети повинно мати свій план дій, а довгострокові плани слід розбивати на середньострокові і короткострокові — так впоратися із поставленими завданнями буде набагато простіше.
4. Робота на результат. Психологія виділяє два типи людей: людина-процесс і людина-результат. От якщо говорити про якості ділової людини, то це має бути людина-результат: той, хто працює заради результату, а не заради того, щоб працювати.
5. Здатність брати на себе відповідальність. Це дуже важлива ділова якість, якої не вистачає дуже багатьом. Якщо людина весь час прагне перекласти відповідальність за свої дії на когось іншого — у неї навряд чи вийде досягти успіху. Така поведінка характерна для людини-жертви, яка у всьому звинувачує оточуючих (державу, роботодавця, банк, інших людей …). Мислення людини -жертви робить її слабкою і ставить серйозну перешкоду для її розвитку в будь-якому напрямку.
До речі, виробляти в собі відповідальність за свої рішення найкраще з дрібниць. Саме вони формують характер людини. Візьмемо, наприклад, пунктуальність: якщо ви не пунктуальні, спізнюєтеся через пробки, важливі справ і т.д. — ви вже не здатні відповідати за свої дії і намагаєтеся перекласти свою провину на інших.
6. Завзятість і терпіння. Якщо реально дивитися на речі, то можна помітити, що дуже рідко якісь суттєві і важливі справи виходять з першого разу. Тому ділові якості людини обов’язково повинні включати в себе завзятість і терпіння. Людина повинна наполегливо йти до своєї мети, навіть якщо у неї не все виходить, або ж якщо вона зустрічає несхвалення з боку інших людей, нехай навіть близьких або родичів. Це її мета, вона сам її поставила і вона сама повиненна її досягти.
7. На закінчення хочу виділити ще одну дуже важливу якість ділової людини- позитивний настрій. Багато людей не надають їй особливого значення і абсолютно даремно. І, до речі, по собі знаю, що цю якість, якщо її немає, виробити дуже непросто. Саме позитив, посмішка і оптимізм дуже добре сприяють подоланню всіх перешкод і бар’єрів, як на життєвому шляху, так і у веденні бізнесу. У такому ось «стані польоту» всі труднощі долаються набагато простіше.
Мабуть, це всі ділові якості людини, які я сьогодні хотіла б розглянути. В цілому психологія успіху включає в себе і багато інших важливих моментів, але без цих якостей навряд чи можна думати про щось іще. Якщо ви зможете розвинути їх у собі, ваші справи підуть набагато краще, будьте впевнені. Тому працюйте над собою в цьому плані і ви неодмінно незабаром відчуєте результат.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Оксана Айвазова поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1