Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Роман Тимків
Роман Тимків
Країна:
Україна
Місто:
Калуш
День народження:
Сімейний стан:
Показати детальнішу інформацію

Особиста інформація

Інформація відсутня.

Середня освіта

Країна:
Україна
Місто:
Калуш

Шанувальники Роман49
Світлини 3
Стіна 496
Документальна стрічка «Україна. 100 днів над прірвою» (канал 1+1)
Документальна стрічка «Україна. 100 днів над прірвою» (канал 1+1)

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
ПРИТЧА ПРО МРІЮ

Жив на світі молодий чоловік. І була у нього мрія - мати високооплачувану роботу, одружитися з красунею і прославитися на весь світ.
Одного разу морозною зимою людина поспішала на співбесіду в відому фірму.
Раптом прямо перед ним впав літній чоловік. Чоловік подивився на того, який упав, в голові виникла думка, що той, швидше за все, п'яний, і не подав руки. Це допомогло не запізнитися на заплановану зустріч. Але співбесіда пройшла невдало: хлопця не взяли на бажану посаду.
Якось чоловік прогулювався літнім вечором по місту. Помітивши трупу вуличних артистів, він зупинився, щоб насолодитися видовищем. Після закінчення дійства пролунали оплески, і люди стали розходитися.
Молодий чоловік теж повернувся було назад, але хтось несміливо доторкнувся до його плеча. Це була головна героїня п'єси, старенька-клоунесса. Вона стала розпитувати його про те, чи сподобався йому спектакль, чи задоволений він акторами. Але чоловік не захотів вести бесіду і, гидливо відвернувшись, пішов додому.
Одного разу дощовим ввечером чоловік поспішав додому з дня народження товариша. Він дуже втомився, і в його голові проносилися думки про запашну ванну і затишне тепле ліжко.
Раптом він почув чиєсь приглушене ридання. Це плакала жінка. Вона сиділа на лаві біля будинку. Без парасольки. Одна. Помітивши нашого героя, вона звернулася до нього за допомогою. У неї сталося нещастя в родині. І їй потрібен був лише душевний співрозмовник.
Молодий чоловік задумався, перед його поглядом постали ванна і ліжко, і він поспішив в під'їзд.
Ця людина прожила нещасливе життя. І померла.
Потрапивши на Небеса, чоловік зустрів свого Ангела-Хранителя.
- Ти знаєш, я прожив зовсім нещасне і нікчемне життя. У мене було три мрії, але нічого не збулося. Шкода ...
- Друже мій, - відповів Ангел-Хранитель, - я зробив усе, щоб всі твої мрії втілилися в життя, але для цього від тебе потрібні були всього лише твоя рука, твої очі і твоє серце.
- Пам'ятаєш впала людина на слизькій зимовій дорозі? Я зараз покажу тобі цю картину ... Той чоловік був генеральним директором тієї фірми, в яку ти так хотів потрапити. Тебе чекала карколомна кар'єра. Все, що від тебе потрібно - твоя рука.
- Пам'ятаєш стару клоунесу, яка після вуличної вистави пристала до тебе з питаннями? Це була юна красуня-актриса, яка закохалася в тебе з першого погляду. Вас чекало щасливе майбутнє, діти, незгасна любов. Все, що від тебе було потрібно - твої очі.
- Пам'ятаєш жінку, що плакала біля твого під'їзду? Був дощовий вечір, і вона наскрізь промокла від сліз... Це була відома письменниця. Вона переживала сімейну кризу, і їй дуже потрібна була душевна підтримка. Якби ти допоміг їй зігрітися в своїй квартирі, зігрітися душею завдяки твоїм мудрим словами розради, то вона написала б книгу, в якій розповіла б про цей випадок. Книга стала б відомою на весь світ, і ти б прославився, так як на головній сторінці автор вказала б ім'я того, хто став музою цього твору. І все, що від тебе потрібно тоді - твоє серце. Ти був неуважний, мій друг.
Людина зітхнула і пішла по місячній доріжці в зоряну далечінь ...
Прислухайся до світу, він пропонує можливості.

Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ТОП-10 Найочікуваніших український фільмів 2018 року.
ТОП-10 Найочікуваніших український фільмів 2018 року

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Pavlo Nuss разом з Анною Оскоминою та 55 іншими особами.

Телеканал, який претендує на статус національного поступово перетворюється на канал реваншистів.
Його власник - Димінський Петро Петрович, який 18 серпня 2017 року біля села Ямельня Львівської області близько 15-ї години скоїв ДТП, в наслідок якого загинула 31-річна Наталія Тріла, невдовзі Димінський вилетів з України на приватному літаку до Швейцарії, уникаючи, як він гадає, відповідальності.
Мільйонер за звичкою був впевнений, що йому вдасться уникнути відповідальності раніше перевіреним шляхом "договорняків" з владою та правоохоронними органами, але прорахувався в епохах.
Зрозумівши, що відповідальності за смерть дівчини йому не уникнути в будь-якому разі, він, на мій погляд, пішов в наступ проти української влади, держави, використовуючи власний телеканал.
Сьогодні ефір цього телеканалу перетворився на ретранслятор російської пропаганди, адже було організовано пряме включення з "юристом Януковича" Андрієм Портновим, який з 2014 року переховується в Росії.
Прикра історія зі скандалом щодо зірваного ефіру з Медведчуком - була початком. Як ми бачимо.

Сьогодні нардеп від БПП Ivan Vinnyk покинув студію телеканалу ZIK в знак протесту проти участі соратника колишнього президента Януковича Андрія Портнова напередодні в ефірі програми Hard talk Наталії Влащенко.

На четвертому році війни з Росією за свою Незалежність ми не можемо дозволити фактичної інформаційної інтервенції Росії та фсбшних шісток, тому я закликаю бойкотувати деструктивну редакційну політику цього телеканалу.

#Бойкот_zik
P/S
Прошу вибачення за низьку якість постеру. Я не дизайнер
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ЛесикСам — Money (ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ 2017)
ЛесикСам — Money (ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ 2017)

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1