Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Танюшка Садовська
Танюшка Садовська
Так я україночка... Знаєте, чому щаслива? Бо зараз нікого не чекаю, вже знайшла своє чудо, не плачу по ночам... Не жалію ні про що... Просто кохаю його до болю в серці. 
Країна:
Україна
Місто:
Тернопіль
День народження:
Сімейний стан:
Показати детальнішу інформацію

Особиста інформація

Діяльність:

пишу вірші, вишиваю, співаю)))складаю плейкасти,створюю групи
Інтереси:
Дуже багато
Улюблена музика:

RnB, Реп, С.К.А.Й.І інші залежить від пісні і музики Обожнюю Віденський вальс))))))))))
Улюблені фильми:

Документальні, бойовики, комедіі.Короче БАГАТО))
Улюблені книги:

Останнім часом не читаю
Улюблені ігри:

Баскетбол, теніс, Боулінг
Улюблені цитати:
хвилюють ті, хто зазирнув одним оком у наше життя і пішов. Чем человек умнее и добрее, тем больше он замечает добра в людях
Про себе:


Мій дурний характер і гарні очі ти запам'ятаєш назавжди)))

Середня освіта

Країна:
Україна
Місто:
Тернопіль
Школа:
Рік початку навчання:
1995

Рік закінчення навчання:
2006

Дата випуску:
2006
Клас:
б
Спеціалізація:

Кар'єра

Країна:
Україна
Місто:
Тернопіль
Місце роботи:
Рік початку роботи:
2012

Посада:

Служба

Країна:
Україна
Місто:
Тернопіль
Військова частина:

Життєва позиція

Політ. вподобання:

Світогляд:
Головне в житті:
Головне в людях:
Ставлення до паління:

Ставлення до алкоголю:

Ставлення до наркотиків:

Джерела натхнення:
Сім'я


Шанувальники Танюшка17
Світлини 3
Стіна 14
Як зробити ганчірку-желе власноруч
Пропонуємо зробити ганчірку-желе, яка не тільки дозволить видалити пил та бруд у важкодоступних місцях, але й повеселить під час прибирання і дітей, і дорослих.

Інгредієнти: 1 склянка теплої води, 1/2 ч. л. бури (можна придбати в аптеці), 140 г клею ПВА, харчовий барвник, миска для змішування.

Спочатку додайте буру в 1/2 склянки теплої води, ретельно перемішайте.

Додайте в миску клей, 1/2 склянки теплої води, кілька крапель харчового барвника, розмішайте. У миску з клеєм і барвником додайте розчин крохмалю з пункту 1. Замісіть масу, що вийшла, руками. Місіть до того моменту, поки маса не стане пластичною, сухою і твердою.

Тепер можна сміливо прийматися за прибирання.

Порада: зберігати таку ганчірку краще в герметичному контейнері.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Зручна коробочка для чайних пакетиків. Просто, легко та гарно)

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Мастер-класс

Цветочный горшок своими руками.

Материалы:
- Небольшое жестяное ведро;
- Штукатурная смесь для внутренних работ;
- Монтажная сетка;
- Морские камушки;
- Смесь для затирки швов.

Инструкция:
1. Берем небольшое жестяное ведро. Делаем по дну ведра отверстия для слива лишней жидкости.
2. Наносим основу (в нашем случае, использовалась готовая штукатурная смесь для внутренних работ) шпателем. Сначала с одной стороны. Основу наносим не тонким и не толстым слоем, примерно 0,4-0,6 мм.
3. На основу кладем монтажную сетку. Вдавливаем ее немного в смесь. Таким образом наши камушки будут ложиться ровно по всей поверхности.
4. Начинайте укладку морских камушков.
5. Оставляем ведро высыхать.
6. Заполняем смесью для затирки швов дырочки между камушками. Лишнюю смесь после высыхания смываем мочалкой, смоченной в воде.
7. Наслаждаемся результатом!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Чехол для дивана. Интересная идея.

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Танюшка Садовська обновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Вітаю вас з днем народження! Нехай мрії здійснюються, а рідні завжди будуть поруч!

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Вітаю з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!! Нехай здійсняться усі мрії та бажання

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
ЧЕРВЕНЬ – МІСЯЦЬ БОЖОЇ ЛЮБОВІ

Автор: прп. о. Йосафат Бойко, ВС

Як у травні вся Церква – духовенство і вірні – молиться особливим способом до Пресвятої Богородиці через так звані «маївки», так у місяці червні Церква присвячує велику увагу молитвам до Христа Чоловіколюбця, молячись молебні до Серця Христового. В травні вся Церква співала «Пресвятая Богородице, спаси нас!», а в червні наші храми наповнені співом «О Пресвятеє Серце Ісуса, помилуй нас!». Цьогоріч, навіть у червні припадають два великі празники, які найбільшим способом виявляють і показують Божу любов до людини: це в четвер після І Неділі по Зісланні Святого Духа – 15 червня – Празник Торжественного поклоніння Пречистим Тайнам Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа, або, як ми називаємо «Пресвятої Євхаристії» чи «Божого Тіла», а також у п’ятницю після ІІ Неділі по Зісланні Святого Духа – 23 червня – Празник Найсолодшого Господа нашого Ісуса Христа чи «Христа Чоловіколюбця» або «Серця Христового». Тому і ми протягом цього часу будемо розважати про Божу любов.
Любов Бога Творця до людини-сотворіння – це основна ниточка всього об’явлення – Бог себе об’являє людині, щоб людина змогла зрозуміти найбільш важливу життєву істину – без Бога і Його любові нормально людина прожити життя неспроможна. Вже сам факт існування-сотворення людини є виявом Божої любові, але якщо людина своєю свобідною волею не вибере жити з Богом – у неї не буде ані доброго теперішнього життя, ані надії на щасливу вічність. І так, як дитина для свого нормального розвитку потребує знати і відчувати батьківську і материнську любов, подібно і кожна людина, щоби смакувати життя і тішитися ним, потребує знати і відчувати, що вона є люблена Господом Богом.

Апостол Йоан Богослов дуже гарно пояснює ці речі і в Євангелії і в посланні:«Ніхто й ніколи Бога не бачив. Єдинородний Син, що в Отцевому лоні, - той об’явив» (Ів 1,18) «Бога ніхто ніколи не бачив. Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала. Що ми перебуваємо в ньому, і він у нас, ми пізнаємо з того, що він дав нам від Духа свого. І ми бачили і свідчимо, що Отець послав Сина - Спаса світу. Хто визнає, що Ісус - Син Божий, Бог у тому перебуває, і він у Бозі. Ми пізнали й увірували в ту любов, яку Бог до нас має. Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому... Ми любимо, бо він перший полюбив нас» (І Ів 4, 12-19).

Оцю Божу любов або вияв Божої Любові в історії спасіння іконописці та художники зображали по-різному. Сьогодні хочу розказати Вам, дорогі вірні, про такий гарний Образ Христа Чоловіколюбця – Серця Христового, що своєю історією сягає ще 1878 року і дуже тісно пов'язаний з іменем Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Віднедавна відомий вірним нашої Церкви, оскільки був відреставрований і знову виставлений для почитання.

Образ первісно знаходився у храмі Пресвятої Трійці, поряд з родинним селом Шептицьких – Прилбичі, у с. Брухналь (нині Тарновиця) Яворівського р-ну Львівської області, де у серпні 1865 року був охрещений Роман-Марія-Александр Шептицький — майбутній Митрополит Андрей. Цей образ намальований матір’ю Слуги Божого Митрополита Андрея – Софією Фредро, який вона подарувала Синові 17 січня 1901 року, коли він став Митрополитом.

Від початку на образі було зображено Найсвятіше Серце Христове. Однак після 1946 року, достеменно невідомо, з яких причин, художники замалювали серце, зображене на іконі і натомість намалювали на руках у Ісуса ягня. Таким чином образ отримав назву Христос Пастир. Після реставрації 2012 року ікону повернули до первісного вигляду і тепер назвали як образ Христа Чоловіколюбця.

Софія Фредро-Шептицька намалювала образ «Найсвятіше Серце Христове» у 1878 році, після народження її сьомого і останнього сина – Леона, наймолодшого брата митрополита Андрея. Ікону вона тоді подарувала у храм Пресвятої Трійці в селі Брухналь, що межувало із Прилбачами, де розташовувалась графська садиба Шептицьких. У цьому костелі хрестили всіх дітей Шептицьких, у тому числі і Романа, майбутнього митрополита Андрея. Ікону Митрополит Андрей тримав зі собою у митрополичих палатах на Святоюрській горі, де образ зберігався до 1946 року, до часу ліквідації Української Греко-Католицької Церкви.

Тому, дорогі брати і сестри у Христі. І ми, кожного разу, коли молимося, коли йдемо до храму, коли споглядаємо ікони і образи Ісуса Христа, Богородиці, святих, коли в нашому серці зароджуються святі і добрі думки і почуття, коли приступаємо до Святих таїнств і, зокрема, таїнства Пресвятої Євхаристії – пам’ятаймо – це все є плодом Божої любові, яка перебуває в нас, а не є нашою заслугою. Свято Божої любові чи почитання Серця Христового було встановлене у 1765 році Папою Климентієм ХІІІ на основі приватних об’явлень Ісуса Христа французькій монахині, нині святій, Маргареті Алякок. Ісус Христос, показуючи їй зранене Серце, до неї промовив: «Ось Серце, що так дуже полюбило людей і нічого не щадило, а навіть себе вичерпало й винищило, щоб тільки показати їм свою любов. А як відплату за те дізнаюся від них тільки невдячність через їх брак пошани і їхні святокрадства, через холод і погорду, що їх вони оказують мені у Пресвятій Тайні Любові».

Сьогодні і Христос промовляє до кожної побожної української душі: «Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй! Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його. Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!» (Ів 15,9-11).
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1