Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Петро Рудюк
Петро Рудюк
Дорога під назвою потім, веде нас в нікуди
Країна:
Україна
Місто:
Київ
День народження:

Контакти

Шанувальники Петро9
Стіна 42
Перекись водорода, спички и нашатырь, это скорая помощь при любом укусе ядовитых существ.


Если укусила змея то промывать перекисью, она окисляет любую органику.

Если жалят перепончатокрылые ( осы, пчелы, шмели и т.д.) то приложить мини-компресс из нашатыря, аммиак отлично нейтрализует яды этих насекомых.

Если укусили паукообразные, в течении минуты-двух прижечь место укуса спичкой, приложить серную головку к месту поражения и поджечь ее другой. Яд в большей части разлагается от высокой температуры, а травмированные ожогом ткани и капилляры не позволяют остаткам токсинов свободно попадать в кровь.

Эти средства естественно не панацея, но по крайней мере при раннем применении в отсутствии антидота значительно ограничивают количество яда, облегчают последствия и дают время на поиск более квалифицированной помощи.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Вас зупинила на дорозі нова поліція? Ваші права. Пам’ятка водію
ПОРАДИ

Зупинення транспортного засобу здійснюється виключно жезлом, а у виняткових випадках – жестом руки. При цьому поліцейський спочатку вказує на транспортний засіб, який повинен зупинитися, а потім – на місце, де йому слід зупинитися (п. 27.3. Наказу № 111 від 27.03.2009 р. «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС»). Законом (п. 1-9 ч. 1 ст. 35 ЗУ «Про Національну поліцію») визначений вичерпний перелік випадків, які надають право працівнику поліції зупинити транспортний засіб, а саме:

1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху;


2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;


3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об’єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення;


4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку;


5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;


6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським, або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод;


7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху;


8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху;


9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
Всі інші причини зупинки автомобіля — незаконні.


У кожному разі працівник поліції зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цих статтях. На вимогу поліцейського зупинку варто здійснювати з дотриманням вимог ПДР (п. 2.4 ПДР). Якщо поліцейський не може назвати причину зупинки, його подальші дії є незаконні і ви не зобов’язані їх виконувати.


Не поспішайте «кидатись в обійми поліцейським», вибігаючи з автомобіля, поки не з’ясуєте його намірів. З автомобіля не виходьте, а зачекайте працівника поліції, знаходячись в автомобілі. Фіксатори дверей установіть у нижнє положення, для спілкування приспустіть скло водійських дверей. Поліцейський, відповідно до п. 27.4. Наказу 111, має право запросити водія вийти з автомобіля лише:— з метою усунення технічної несправності транспортного засобу або порушень правил перевезення вантажів;


— коли є достатні підстави вважати, що водій знаходиться в стані сп’яніння;


— коли водій або пасажири підозрюються в скоєнні злочину;


— коли є необхідною участь водія в оформленні документів або наданні допомоги іншим учасникам дорожнього руху.


При наявності аудіо-, відеофіксуючого пристрою (мобільний телефон з технічними можливостями тощо) – увімкніть його.


Зафіксуйте автомобіль, на якому несе службу поліцейський. У разі знаходження поблизу інших зупинених транспортних засобів, водіїв чи пасажирів – зафіксуйте їх та запишіть номерні знаки цих транспортних засобів з метою встановлення потенційних свідків на випадок суперечливих правовідносин з поліцією.
Якщо поліцейський змусив Вас зупинитися в одному з місць, заборонених для зупинки (п. 15.9. ПДР) – зафіксуйте об’єкти, розташовані біля Вас, таким чином, щоб можна було ідентифікувати місце розташування Вашого автомобіля. Зупиняти транспортні засоби в місцях, заборонених ПДР (крім залізничних переїздів), поліцейський має право лише у виключних випадках (достатні підстави вважати, що водій перебуває у стані сп’яніння, підозрюється у скоєнні злочину, залишив місце ДТП, створює аварійні ситуації іншим учасникам руху) (п. 12.11. Наказу 111).


2. Як вести бесіду із поліцейським на дорозі?


Під час зупинки транспортного засобу поліцейський зобов’язаний без затримки підійти до водія, а не змушувати його витрачати час (п. 27.4. Наказу 111).


Уважно вислухайте і зафіксуйте звернення до Вас працівника поліції, заборона таких дії є протиправною. Під час звернення до водія поліцейський зобов’язаний: привітатися; чітко й зрозуміло назвати свою посаду, звання та прізвище; повідомити про причину зупинки транспортного засобу, суть звернення, суть скоєного правопорушення у випадку його вчинення. На вимогу учасника дорожнього руху поліцейський зобов’язаний пред’явити своє службове посвідчення (ч. 3 ст. 18 ЗУ «Про Національну поліцію»).


Поліцейський має право висловити вимогу про пред’явлення водієм:


а) посвідчення на право керування транспортним засобом;


б) реєстраційного документа на транспортний засіб;


в) поліса (сертифіката) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів для перевірки ( пункти. 14.7., 27.2. Наказу 111; підпункт «а» п. 2.4. ПДР).


Названі документи надавати в руки поліцейського не обов’язково, достатньо показати в розгорнутому вигляді. Вимога працівника поліції передати йому у руки документи протиправна (абзац 2 ч. 2 ст. 16 ЗУ «Про дорожній рух»; підпункт «а» п. 2.4. ПДР). Перед тим, як пред’явити свої документи, бажано висловити вимогу до нього пред’явити його службове посвідчення).


З посвідчення бажано переписати прізвище, ім’я, по батькові, звання, посаду для можливого оскарження дій до прокуратури чи до суду, також уточнити причину зупинки і суть скоєного правопорушення. Не забудьте записати номер нагрудного знака працівника, він також може Вам знадобитися для його ідентифікації (його не можна приховувати або будь-яким чином перешкоджати прочитанню інформації на ньому та фіксуванню його за допомогою технічних засобів – ч.3 ст. 20 ЗУ «Про Національну поліцію»).


У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху працівнику поліції забороняється: звертатися на «ти»; використовувати погрозливі чи ображаючі жести; допускати при спілкуванні зневажливий тон, грубість, неввічливе викладення зауважень, вирази або репліки, які ображають людську гідність, погрози; пред’являти безпідставні звинувачення (п. 17.2. Наказу 111).


Зверніть увагу, чи відповідають прізвище, звання та посада тим, які назвав поліцейський при зверненні, і чи не закінчився термін дії посвідчення. У разі виявлення невідповідності чи закінчення терміну дії посвідчення, вимоги такого працівника не виконуйте, негайно телефонуйте черговому поліції за телефоном 102 та на телефон довіри (телефони є на сайті МВС). Можливо, такий «поліцейський» є просто шахраєм у формі, який таким чином заробляє гроші, що є злочином, передбаченим ст. 390 КК України.


3. Працівники поліції хочуть здійснити огляд Вашого автомобіля.


Згідно підпункту «в» пункту 2.4. ПДР, на вимогу працівника поліції водій повинен дати можливість оглянути транспортний засіб, але відповідно до законодавства та за наявності на те законних підстав. Крім ПДР, право працівникам правоохоронних органів оглянути в певних випадках Ваш автомобіль надається також низкою норм КУпАП, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про заходи протидії…» тощо. Проте жодна з цих норм не визначає межі такого огляду (оглянути автомобіль зовні, чи оглянути салон автомобіля, у тому числі важкодоступні місця). Така невизначеність працівниками поліції, як правило, тлумачиться на свою користь. Більш того, новий Закон «Про Національну поліцію» встановлює додаткову форму огляду — «поверхневу перевірку», якій також піддаються транспортні засоби. У такому випадку поліцейський має право вимагати відкрити кришку багажника та/або двері салону (ч. 5 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію»). Але Ви все одно повинні самостійно показати поліцейському вміст особистих речей чи транспортного засобу.


Крім того майте на увазі, що огляд від обшуку відрізняється тим, що при огляді активні дії здійснюються Вами (наприклад, Ви самостійно відкриваєте багажник, двері салону, демонструєте закриті місця салону тощо), виконуючи вимоги поліцейського, а він, в свою чергу, лише спостерігає за Вашими діями та речами, ні до чого не торкаючись руками. За результатами огляду обов’язково складається протокол, один екземпляр якого Ви маєте отримати. Але, якщо це «поверхнева перевірка», межу між якою відрізнити в цьому випадку складно, протокол не складається, такі дії, на жаль, ніяким чином не фіксуються.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Школярам змінили час і тривалість канікул

В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний процес поділять на 6 триместрів.

Триместри в школі 2017-2018 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу.

Час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.

Фахівці вважають, що така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи.

У триместровій системі навчання всього 6 навчальних періодів – триместрів і 6 періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п’ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули.

Попередній розклад шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальні роки виглядає наступним чином: п’ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку.

1 триместр/осінні канікули – з 2 по 8 жовтня включно;

2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 17 по 23 листопада включно;

3 триместр/зимові канікули – з 27 грудня по 8 січня включно;

4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 21 по 27 лютого (іноді ці канікули носять назву весняних);

5 триместр/весняні канікули – з 10 по 16 квітня включно;

6 триместр/літні канікули – з 1 червня по 31 серпня включно.

Час відпочинку в школах з триместровою системою навчання практично не збігається з канікулами за звичайною, четвертною системі. Винятком стали хіба що традиційні новорічні канікули – робити вихідний останній тиждень до і перший тиждень після Нового року рекомендує Міністерство освіти.

Аналогічні справи і з довгими літніми канікулами – за наказом профільного відомства в цей період відпочивають абсолютно всі школярі, незалежно від системи навчання.

Міністерство освіти визначає тільки загальну тривалість часу навчання і часу відпочинку плюс дає рекомендації по датах початку і закінчення канікул. За школою ж залишається право самостійно встановлювати канікулярний час – зрозуміло, в рамках рекомендацій міністерства.

Ось і відпочивають діти різних шкіл та різних регіонів в різний час – десь початок канікул довелося «посунути» із-за сильних морозів або весняних паводків, десь, навпаки все йде чітко за наміченим планом.

Так що точні, остаточні дати початку і закінчення шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальний рік визначає шкільне керівництво.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Научись разбираться в людях


Как часто мы ошибаемся в людях, доверяя им всецело и безоговорочно? Но мир учит нас тому, что наивность и искренность — это разные вещи. Как же научиться разбираться в людях? Ответ в этой короткой, но очень мудрой притче.

Однажды ученик спросил Старца:

— Как мне научиться разбираться в людях, — кому мне доверять и кого опасаться?
— Скажу тебе вначале, кого нужно опасаться, — сказал Старец.

— Опасайся самого смиренного с виду! Когда увидишь, что кто-то кладет перед тобой поклоны, обнимает тебя и выказывает тебе свое необыкновенное расположение, того ты опасайся — больше всего!
— Как же так, Старче? — удивился ученик. — Объясни мне!
— Потому что он первый и предаст тебя! — ответил Старец со вздохом.

— А кому же мне доверять? — спросил ученик.
— Доверяй тем, кто прост с тобой и говорит тебе Правду, какая бы она ни была, эти люди первыми придут к тебе на помощь!

Сказал старый монах:
— Истинное смирение всегда — незаметно, поэтому его трудно найти; но когда найдешь его, оно тебя никогда не предаст.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Отрывок из книги Дипака Чопры «Семь духовных законов успеха»

У каждого из нас есть чем поделиться. Отдавайте, дарите другим радость, приносите подарки — пусть маленькие, пусть нематериальные, но вы удивитесь, как изменится качество вашей жизни!

Встретив кого-нибудь, Вы можете молча послать ему благословение, пожелать ему счастья, радости и побольше смеха. Этот вид молчаливого дарения обладает очень большой силой.

Примите решение давать, куда бы Вы ни пошли, кого бы Вы ни увидели. Чем больше Вы даете, тем больше уверенности, благодаря чудесному действию этого закона, Вы приобретаете. А когда Вы больше получаете, Ваша способность больше давать также возрастает.

Никогда не приходите ни в чей дом с пустыми руками
Вы можете сказать: «Как я могу давать другим, если в данный момент мне самому чего то недостает?»

Вы можете принести один цветок.

Вы можете принести записку или открытку, которые что-то скажут о ваших чувствах к тому человеку, к которому вы пришли.

Вы можете принести комплимент. И этим улучшить настроение.

Вы можете принести молитву…и этим поддержать хозяина дома
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Притча про двох вовків

Колись давно старий індіанець відкрив своєму онукові одну життєву істину.

- Кожна людина постійно веде внутрішню боротьбу. Це відбувається тому, що в всередині нас живе два вовка - почав мудрий індіанець.

- Як два вовка? - запитав маленький хлопчик, чиє безневинне обличчя світилося непідробною цікавістю.

Один з них є злом! Це страх, гнів, заздрість, образа, гординя, жадібність, егоїзм, підлість, зарозумілість, жалість і почуття провини. А інший вовк - це добро! радість, мир, любов, надія, м'якість, милосердя, щедрість, істина і віра! - сказав старий індіанець.

- А ... Який вовк перемагає, дідусь? - запитав хлопчик, чиї очі були наповнені хвилюванням.

- Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш! - посміхаючись, сказав, мудрий дідусь
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Лечение грибка на ногах в домашних условиях

В основе рецепта лежит яблочный уксус и сода.

Лечение грибка ногтей уксусом известно так же давно, как и само грибковое заболевание ногтей. И хотя сегодня существует масса современных лекарственных средств для борьбы с данным недугом, применение этого метода по-прежнему актуально.

Уксус блокирует жизнедеятельность грибковых спор и полностью убивает болезнетворные микроорганизмы. Поэтому дерматологи советуют делать уксусные ванночки против онихомикоза и в профилактических целях. А сода отлично нейтрализует кислоты, приводя в норму кислотно-щелочной баланс.

Применяя это средство от грибка на ногах 2 раза в день, ты полностью вылечишь заболевание даже без аптечных препаратов!

ТЕБЕ ПОНАДОБИТСЯ

1 ст. яблочного уксуса

5 ст. л. пищевой соды

3 л горячей воды

ПРИМЕНЕНИЕ

1. Для приготовления ванночки налей в тазик горячую воду (температура около 50–60 градусов) и налей в нее 1 стакан яблочного уксуса.

2. Подожди, пока смесь остынет до 40–45 градусов и погрузи ноги в тазик на 15–20 минут.

3. После применения ванночки ополосни ноги чистой водой и вытри бумажным полотенцем.

4. Через час повтори эту процедуру, но с добавлением в раствор пяти столовых ложек соды.

Для достижения быстрого результата рекомендуется применять такие ванночки несколько раз в день. Суть метода в том, что грибок гибнет в кислой среде, а сода препятствует его дальнейшему распространению.

Как видишь, это дешевое, доступное и работающее средство может стать отличным помощником в борьбе с неприятным заболеванием. Его также можно использовать для профилактики.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Навіщо чоловікові терпіти жінку після 40 років

Чим ближче до сорока років, тим більше розлучень. Деякі йдуть до молоденьких, але більшість - просто йдуть. Тому що більше не можуть.

Тому що життя з сучасною емансипованою жінкою не виправдовує психозатрат дорослого і вже давно не гіперсексуального чоловіка.

Але є чоловіки які просто терплять з міркувань відповідальності і жадібності: а що буде з дітьми, а що скажуть родичі, а як я буду жити, якщо віддам або розділю «нажиті в спільному шлюбі» квартиру, дачу, машину?

По-справжньому щасливі - одиниці, та й то не розбереш, - щасливі вони чи так добре навчилися обманювати самих себе.

Це проблема, про яку ми, чоловіки, чомусь мовчимо, як риба в воді. Покажіть мені статтю в якомусь глянцевому журналі з ось таким заголовком: «10 причин терпіти жінку в своєму будинку після 40 років». Або хоча б з таким: «5 причин терпіти жінку в своєму будинку після 40 років».

Немає таких публікацій. І причин таких немає. Крім однієї єдиної. Але про неї не прийнято писати в глянцевих журналах.

Терпіти жінку після 40 років у своєму будинку можна тільки в тому випадку, коли після 40 років вона не втрачає своєї жіночої привабливості.
Якщо вона розуміє, що жіноча привабливість - це не тільки обличчя, груди і сідниці. І навіть не загальні погляди і духовна спорідненість - поняття, якими так любить маніпулювати емансиповані жінки.

Жіноча привабливість - це вміння зарядити собою повітря.

Гармонізувати світ хоча б в межах окремо взятого будинку.

Не гвалтувати чоловічу природу, а дати своєму обранцеві те, без чого він не може відчувати себе щасливим: повагу, легке домінування, спокій. І без істерики вимагати від нього всього того, без чого не може бути щаслива жодна жінка в світі, як би вона себе не позиціонувала. Це почуття захищеності і все, що з неї випливає - ніжність, щедрість, вірність.

Шановні дівчата і жінки, Ви, звичайно, можете, і далі експериментувати і тішити себе ілюзією, що Ваш експеримент вдалий. Я навіть не здивуюся, що Вашу думку підтвердить Ваш чоловік. Ось тільки чи впевнені Ви, що він ще жодного разу не забивав в пошуковику фразу «секретарка з інтимом»? Або «оренда квартири- оплата натурою»? Правда, впевнені? Точно? Поговоримо років через десять.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Пересмотри свое отношение к обезболивающим таблеткам.

Не нужно быть фармацевтом, чтобы запомнить простые правила, которые все мы знаем чуть ли не с детства: аспирин снимает боль и воспаление, а парацетамол снижает температуру.
Однако не спеши совать их в рот, когда надо и не надо: они могут быть не то что вредными, но даже опасными для твоего здоровья.

Парацетамол
Эксперты сходятся во мнении, что сегодня парацетамол стоит запретить даже в качестве рецептурного препарата, не говоря уже о его свободной продаже. Даже 4 грамма этого вещества (разрешенная суточная доза) могут вызвать тяжелое отравление и привести к поражению печени.
Более того, двукратное превышение этой дозы чревато острой печеночной недостаточностью. Этот недуг приводит к мучительной смерти на протяжении нескольких суток.

Аспирин
Обезболивающее действие аспирина длится всего несколько часов, а вот эффект разжижения крови сохраняется несколько суток после приема препарата. Поэтому не удивляйся, что после выпитой таблетки-другой аспирина даже старая ранка или небольшая царапина может открыться и начать кровоточить, например, на приеме у стоматолога.
Некоторые врачи рекомендуют принимать аспирин в качестве профилактики атеротромбоза, коронарной болезни сердца или даже снижения риска развития рака. Но исследования показывают, что такие рекомендации оправданы только для тех, кто уже перенес инсульт.

Препараты от простуды
Большинство популярных препаратов от простуды: «Колдрекс», «Терафлю», «Фервекс» – это всего лишь парацетамол, небольшая доза аскорбиновой кислоты и химические вещества для придания вкуса. Запомни: в их составе нет никаких компонентов, способных вылечить болезнь, — они только маскируют симптомы.
Использовать эти средства для облегчения состояния не то что вредно, а в некоторых случаях даже опасно! Кстати, традиционная практика принимать такие препараты на ночь вредна вдвойне, так как парацетамол и подобные вещества негативно влияют на обмен веществ.

Обезболивающие и гормональный уровень
Любые нестероидные противовоспалительные препараты, такие как аспирин, ибупрофен, кетопрофен, диклофенак и другие, негативно влияют на синтез гормона роста.
Учитывая то, что одна таблетка простого аспирина может оказывать воздействие на организм в течение нескольких суток, не стоит даже думать о серьезных силовых тренировках во время приема таких препаратов.

«Алка-зельтцер» и снятие похмелья
Состав популярного препарата для борьбы с похмельным синдромом — всего лишь обычный аспирин, пищевая сода и лимонная кислота. Всё просто: аспирин обезболивает, пищевая сода снижает кислотность в желудке, которая возникла от приема алкоголя, лимонная кислота добавляется для вкуса.
Забудь, что этот препарат лечит похмелье! И даже не думай о том, что он может использоваться как профилактическое средство для облегчения дальнейшего состояния. Если ты и так отравил свой организм немалой дозой алкоголя, не стоит его добивать еще и сомнительными препаратами.

«Безопасные» обезболивающие
Европейские специалисты чаще всего рекомендуют ибупрофен («Нурофен», «МИГ400», «Адвил», «Солпафлекс» и другие) в качестве замены аспирина и парацетамола. Они объясняют это тем, что данные препараты быстрее снимают головную боль и высокую температуру.
Но нужно всегда помнить, что любые обезболивающие способны вызвать желудочное кровотечение или причинить другой вред организму, поэтому их применение должно быть оправданным. Злоупотреблять этими препаратами при любых симптомах точно не стоит!

Заруби себе на носу: эти препараты даже теоретически неспособны вылечить простуду и головную боль — они только снимают симптомы, причем лишь на некоторое время.
В силу дешевизны эти лекарства продолжают продаваться в больших объемах. Всегда думай, покупая очередной препарат, стоит ли такая экономия твоего здоровья? Ведь потом его не купишь ни в одном магазине, ни за какие деньги!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Чеснок с молоком – рецепт эликсира молодости:

В небольшую кастрюлю наливаем 1 стакан молока и ставим ее на огонь. Пока молоко закипает, возьмем 2 зубчика чеснока и очень мелко их измельчим.

Как только молоко закипит, добавляем в него чеснок, снимаем с огня и накрываем крышкой.

Через 10 минут наш эликсир молодости готов.

Эликсир из чеснока с молоком рекомендуется употреблять 1 раз в неделю, по 1 стакану за раз.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка