Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Оксана Сметанюк
Оксана Сметанюк
Шанувальники Оксана4
Стіна 3
Наближається травень - місяць нашої любої Небесної Мами Марії. У цей місяць віддані ЇЇ діти стараються віддати шану своїй любій Матері. Багато вірних після важкої весняної праці поспішають в Церкву на молебень ( Маївку), хтось бере намір щодня молитися певні молитви, вервички щоб прославляти Царицю Небес. Віддячується Небесна Мати Своїм дітям за ці прояви любові та наділяє їх усілякими ласками. Всіх дітей рада би бачити Вона в цей місяць біля Свого Престолу. Нікого не віддаляє, всіх бажає пригорнути до Свого Серця. Особливо грішним випрошує в Господа прощення гріхів, жаль, поправу життя і постійність у добрі.
Упродовж декілька років відбувається в Українській Католицькій Церкві травневе Богослуження уклав його о.Данило Бодревич називається ця книжечка-молитовник " СТЕЖЕЧКА В РАЙ". Хто вже практикує цю молитву, може засвідчити скільки користі духовному життю і радості приносить ця щоденна молитва! Розрахована молитва на кожен день травня ( так само, як ми молилися до св.Йосифа).
Всі вірні, які в Марійському місяці в церкві або вдома почитають Пренепорочну Діву молитвами, жертвами або іншими чеснотами, осягають трьохсотденний відпуст кожного дня місяця, а один раз повний у той день травня, в котрий висповідаються, запричащаються і моляться за святу Католицьку Церкву і в намірі Папи Римського.
Потішмо Серце нашої Мами що в небі нас так сильно любить, не дивлячись на наші гріхи, на те, що ми щодня розпинаємо Її Сина. Матінка Божа так просить: " Допоможіть Мені своїми молитвами рятувати світ" Прикрасьмо Її образ, фігурку квітами, засвітімо свічку та молімося в травні до Марії щодня, особливо на Вервиці.
Хто хотів би придбати книжечку "Стежечка в рай" можна купити в нас під церквою, або у м.Львові.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
22 червня 2017 в 10:43

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Оксана Сметанюк поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 0 людині
Вподобайка