Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Misha Biletsky
Misha Biletsky
Країна:
Україна
Місто:
Івано-Франківськ
День народження:
Сімейний стан:
Шанувальники Misha12
Стіна 7
18 червня 2017 в 06:43
Якщо прибрати вільний простір атомів, залишивши тільки частинки, чайна ложка отриманої «речовини» буде важити 5000 мільярдів кілограм. Саме з неї складаються нейтронні зірки.

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
20 червня 2017 в 14:15
Чому сонце вечорами здається червоним?
Взагалі-то світло яке випускає сонце - біле. Біле світло при його спектральному розкладанні є сумою всіх кольорів веселки. У вечірній і ранковий час промені проходять через низькі приземні і щільні шари атмосфери. Частинки пилу і молекули повітря, таким чином, працюють як червоний фільтр, найкраще пропускаючи червону складову спектра.
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
21 червня 2017 в 16:53
Чи є у Всесвіті планети, схожі на нашу Землю?
Є! З огляду на масштаби Всесвіту, ймовірність цього і раніше оцінювалася досить високо. Але лише відносно недавно люди почали відкривати такі планети, названі екзопланетами. Екзопланети - планети, що обертаються навколо своїх зірок в так званій «зоні життя». Зараз відомо понад 3500 екзопланет, і відкривають їх все частіше і частіше.
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
28 червня 2017 в 09:10
Ганімед, найбільший з супутників планети Юпітер, за своїми розмірами перевершує планету Меркурій. Діаметр Ганімеда становить приблизно 5269 кілометрів.

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
28 червня 2017 в 09:13
День на планеті Меркурій вдвічі довший ніж рік. Меркурій обертається навколо своєї осі дуже повільно, а один оборот навколо Сонця займає трохи менше 88 днів.

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
29 червня 2017 в 18:21
Якою пам'яттю можуть володіти сплави металів?

Деяким металевим сплавам, наприклад Нітінол (55% нікелю і 45% титану), притаманний ефект пам'яті форми. Він полягає в тому, що деформований виріб з такого матеріалу при нагріванні до певної температури повертається до своєї первісної форми. Це пов'язано з тим, що дані сплави мають особливу внутрішню структуру під назвою мартенсит, що володіє властивістю термопружності. У деформованих частинах структури виникає внутрішня напруга, які прагнуть повернути структуру в початковий стан. Матеріали з пам'яттю форми знайшли широке застосування у виробництві - наприклад, для сполучних втулок, які при дуже низькій температурі стискаються, а при кімнатній - розпрямляються, формуючи з'єднання набагато надійніше зварювання.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Misha Biletsky поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1