Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
артем ДОНЕЦЬКИЙ
артем ДОНЕЦЬКИЙ
Шанувальники артем9
Стіна 5
Усе наше життя то є боротьба... Не за гроші та кусень хліба... А за молитву.... Найбільша біда наша, то є духовна наша лінь..... Маємо переборювати себе завжди, бо якщо не буде повноцінної нашої молитви, то не буде внутрішнього життя в Бозі..... Якщо немає внутрішнього життя в Бозі, то куди ми приймаємо Тіло і Кров Господню? В наш внутрішній смітник! Навіщо ми сповідаємось, якщо не перемінюємось в середині себе? Куди веде наше християнське життя на вічний осуд, чи до життя в Бозі? В неділю на Службі Божій "загорілись" по Бозі, в кращому випадку цей вогник погорів до вечора і все....... маємо вмерти для себе, для духовної ліні... Скинути з себе цей диявольський кайдан і зажити в Бозі........ Господи, допоможи нам всім!!!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ПРИТЧА .

Це було дуже давно ... Батько подарував своїй дочці годинник на 18-річчя. Це був дорогий та ексклюзивний годинник, зроблений одним з відомих в той час Майстром.
Пройшли роки. Та дівчина стала мамою, а її батька вже не було в живих. Залишилася лише пам'ять про нього - годинник, який все ще вів відлік часу.
Але раптом годинник зупинився ... Жінка була дуже засмучена, адже це був не просто годинник, а пам'ять про батька. Вона пішла і віднесла їх в майстерню. Але фахівець розвів руками і сказав:
- Нічим не можу допомогти, він не зможе більше працювати як раніше ...
Засмучена жінка взяла годинник в руки, і тільки зараз її погляд впав на напис на зворотному боці годинника: це було ім'я Майстра цього годинника. Це була остання надія!
З великими труднощами вона відшукала цього Майстра, який, на її щастя, був ще живий. Прийшовши до нього, жінка простягнула йому годинник, не кажучи ні слова ... Майстер впізнав їх! Адже це була його робота!
- Приходьте завтра в цей же час, - сказав він.
На наступний день жінка знову була в будинку у Майстра, а в руках вона тримала годинник, який справно відміряв час ...
- Як ви його полагодили? Адже мені сказали, що він не підлягає ремонту! - Сказала жінка зі сльозами на очах.
- Я зробив цей годинник, і я знав, як його можна полагодити!

Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Бог був з тобою у всіх випробуваннях, це Він давав силу йти. Бог був з тобою у всіх переживаннях, це Він усмиряв бурю всередині. Бог був завжди поруч, і завжди буде. Він йде попереду .... , а ми пильнуймо Його сліти, щоб не заблукати.

Сподобалось 4 людям
Вподобайка
4
Не сумуй Посміхнись! Згадай, що десь хтось любить тебе просто за те, що ти дихаєш, ходиш по землі, і зрозумієш, що диво в твоєму житті вже сталося ... І воно твоє назавжди. Хтось щодня тихо молить Бога про те, щоб в твоїх очах сьогодні так само, як вчора, відбивалася синява небес, щоб серце не розривалося від болю, а співало від щастя, щоб ти просто продовжував дихати і ходити по землі ...
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
артем ДОНЕЦЬКИЙ поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2