Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Наталья Крапивницька
Наталья Крапивницька
Завжди пам"ятай: часом чорна смуга виявляється злітною.
Показати детальнішу інформацію

Особиста інформація

Інформація відсутня.
Шанувальники Наталья77
Світлини 260
Стіна 248

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
В одній із лікарень Туреччині помер 57-річний український турист із Запоріжжя, який тиждень перебував у комі після того, як 7 липня його побив турист із Російської Федерації на курорті в м. Анталія.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в запорізькому туристичному агентстві "Ліга-Тур-Сервіс", житель Запоріжжя помер у суботу близько 10:00. Інформацію про це турагентство отримало від родичів чоловіка.

У суботу вдень в Запорізькому аеропорту готувалися прийняти літак санавіації з Анталії з постраждалим українським туристом, однак за кілька годин до прильоту літака рейс несподівано скасували.

Як повідомлялося, 7 липня 2018 року 57-річний житель Запоріжжя дістав важкі травм унаслідок того, що на території готелю "Ganita holiday village" у м. Аланья, провінція Анталія його побив громадянин РФ. Українця у непритомному стані госпіталізували в реанімацію лікарні м. Аланія, де той перебував у комі.

За наявною інформацією, конфлікт між громадянином України та 30-річним туристом з РФ виник під час перегляду матчу ЧС з футболу Хорватія – Росія.

За словами родичів українця, турецька поліція ОШТРАФУВАЛА РОСІЯНИНА НА 800 дол. ПІСЛЯ ЧОГО ТОЙ СПОКІЙНО ВИЇХАВ СОБІ ДОДОМУ НА РОСІЮ.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
ЧЕРВНЕВІ СВЯТА ПОТОЧНОГО РОКУ,Кожне рідне свято — це відбиток пульсації Всесвіту

У давнину все підпорядковувалось одному — Космічному Божественному Закону Всесвіту. І наші Предки, намагаючись його не порушувати, витворили й виплекали в своєму середовищі цілий комплекс обрядів і звичаїв. Вони-то й забезпечували відповідність життя наших Предків щодо космічних пульсацій Всесвіту і були гарантом їхнього гармонійного співжиття з Природою. Коли пульсація Всесвіту змінювалася (зміна фаз Сонця, Місяця, рух інших небесних світил), здійснювалися і відповідні обряди, які згодом виокремлювалися, систематизувались і відшліфовувались. Річне замкнене коло космічних пульсацій визначало час проведення відповідних обрядів. Дні, на які припадав цей час, стали згодом називатися святами, тобто святими (світлими) днями. А їхнє чергування протягом року і повторення у наступному році заклало підмурівок цілої світоглядної системи, яка нині називається традицією.

Отже, і виникнення предківських свят теж не було для Пращурів самоціллю, як, скажімо, комуністичні чи християнські свята, видумані навмисно самими представниками цих ідеологій для пропагування ідей свого ідеологічного угруповання. Первісні ж свята були продиктовані нашим Пращурам Законом Всесвіту у вигляді гострої життєвої потреби в них. Це наші справжні рідні свята, які виникли еволюційно-природньо, поступово укладаючись у Коло Свароже (український календар).

Зміст наших рідних свят — суто магічний. Адже на час свят відкривається Небесна Брама, і тоді у Богів можна випросити все, що потрібно людині. Тому під час кожного свята вшановувалися певний Бог або Богиня. Це, в свою чергу, змушувало створювати певну (божественну) форму спілкування з Рідними Богами. Вона, на переконання Предків, не мала бути схожою на буденне чи повсякденне спілкування людей між собою. Такими формами стали замовляння, молитви, танці та спів.
Наші Пращури глибоко вірили в магічну силу слова і ритуальних дій, тому й намагалися обрядами, а також танцями та піснями, що їх супроводять, поліпшити умови свого життя. А славлячи й задобрюючи Рідних Богів, веселилися й самі. Отже, у червні на рідновірів чекають такі свята:
15 червня — Видів день. Славлення Свiтовида літнього (Дива) як Бога всевидючого. Похвалімося перед ним нашим багатством, красою і здоров’ям. У цей день можна навчитися всякому мистецтву, яке людина може побачити (бо сьогодні «що виджу, те вмію»). Свiтовид розкриває таємниці досі невидимого. Сприятливий час для лікування зору.

20/21 червня — Купайла, Купальська ніч (Сонцекрес, Соботка). Шлюбні ритуали, гуляння в лiсi, біля річок, виплітання вінків, спів купальських пісень, стрибання через вогонь, спалювання солом’яного опудала Купайла, потоплення деревця Марени, потоплення палаючого колеса — символу повороту сонця до зими. Збирання цілющих трав, шукання цвіту папороті. Щасливий час для зачаття дітей.

29 червня — свято Водяника. Рибалки вшановують Водяника жертвами у вигляді тютюну, пива (або інших напоїв), першої спійманої рибини тощо. Жінки сплітають рибалкам вінки з петрового батога (цикорію).

/Лозко Г. С. Коло Свароже. Відроджені традиції. — Київ:
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
"РУСЬ УКРАИНА"

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3
В сети появилось фото, на котором маленькая девочка стоит возле могилы своего отца, внештатного корреспондента INSIDER Виктора Гурняка, который погиб на Донбассе 19 октября 2014 года, спасая бойцов батальона "Айдар".

Фото выложила в своем Facebook Алена Мозговая.

"Дочь пришла к отцу... Айдаровець Виктор Гурняк погиб за Украину, спасая от обстрелов раненых товарищей. Вечное уважение и память", - подписала она снимок.
Показати повністю..

Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3
"РУСЬ УКРАИНА" -
В ходе обысков в "РИА Новости" изъяты списки более 11 тыс. аккаунтов в популярных соцсетях.
Аки по категориям:
- штатные (на постоянной основе)
- коллеги (медиа)
- сотрудничающие (периодически по обстоятельствам)
- потенциальные (перспективные для привлечения).
Инсайд.

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3
автора на жаль не знаю

Сподобалось 5 людям
Вподобайка
5

Сподобалось 6 людям
Вподобайка
6