Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Анастасія Чорна
Анастасія Чорна
Шанувальники Анастасія22
Стіна 7
Нові чудові акції! Долучайтесь!)

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Засіб для прання кольорової білизни допоможе надовго зберегти яскравий колір улюблених речей! Активні інгредієнти, що входять до складу, запобігають втраті кольору. Спеціальні компоненти, розрізняють різні типи плям та ефективно їх виводять!
Засіб для прання серії Oselya перетворять прання на справжнє задоволення!
Завдяки високоякісним інноваційним формулам, засіб є абсолютно безпечним для шкіри та не викликає алергічних реакцій.
Екстракт бавовни, що входить до складу, має зволожуючу, пом’якшуючу та заспокоюючу дію, то ж дбайливо піклується про Вашу шкіру!
М’яка, безфосфатна формула гелю є водночас надзвичайно ефективною: вона якісно пере речі навіть при температурі 30°С. Гель ефективно відпирає навіть важкі плями, запобігає «посірінню» і «пожовтінню» тканини та повертає їй первісну білизну. Запобігає деформації тканини та утворенню скатишків.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Балуємо своїх улюбленних дітлахів чудовою продукцією найкращої Української компанії #Джерелія

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Рада усіх вітати!Сьогодні хочу підняти таку тему як вплив фосфатів на довкілля та організм людини.Почнемо, вплив на організм людини, першим фактором є те,що фосфати котрі входять до складу миючих засобів порушують захисний шар шкіри, що є не позитивним наслідком!А під час прання ця речовина проникає глибоко в транини речей і навіть 10ти разове полоскання у гарячій воді не допоможе! Вплив на довкілля, потрапляючи до водойм,фосфати стимулюють ріст синьо-зелених водоростей котрі під час своєї життєдіяльності покривають водойми плівкою котра не пропускає кисень і світло, тим самим вода стає не придатною до споживання! І нарешті я для себе знайшла Український бесфосфатний продукт чим і з вами хочу поділитися!)Кому цікаво пишіть
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Анастасія Чорна поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 4 людям
Вподобайка
4