Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
сергій роденко
сергій роденко
Шанувальники сергій19
Стіна 18
АДРЕС :м ЧОРТКІВ ,вул.РИНОК 33.
тел. 0673515277.ОЛЕГ.
тел .0676021801.
НАШІ BІКНА ТА ДВЕРІ.
МІЦНІ, НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ,.ГАРНІ ТА ЯКІСНІ.

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
АДРЕС :м ЧОРТКІВ ,вул.РИНОК 33.
тел. 0673515277.ОЛЕГ.
НАШІ BІКНА ТА ДВЕРІ.
МІЦНІ, НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ,.ГАРНІ ТА ЯКІСНІ.
НАДІЙНО ЗАХИЩАЮТЬ ВАС ВІД ПРИКРОЩІВ ПОГОДИ.

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33.тел 0067351577.Олег.

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33.тел 0673515277 Олег
5 метрове підвіконня з нашого композитного мармуру.

Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3
4 серпня 2017 в 11:29
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33.тел 0673515277 Олег.
Роботу виконували наші майстри.
За кольором мармури діляться на білі і кольорові (рожеві, жовті, сірі, блакитні, зеленуваті, червонуваті, чорні, коричневі, а також різні поєднання цих квітів). Кольоровим мармуром властива наявність прожилок, що представляють собою тріщини, заповнені природними цементами. Найбільш цінним різновидом є чистий, білий мармур, який використовується для виготовлення скульптур.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33.тел 0673515277 Олег.

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
. ·
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33.тел 0673515277 Олег.
.Програма енергозбереження “Тепла оселя”
На сьогодні державою здійснюються заходи щодо стимулювання населення до ефективного використання енергетичних ресурсів та термомодернізації власного житла. Зокрема, держава компенсує до 35% суми кредиту, ...

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Адреса: м. Чортків, вул.Ринок 33 .Олег 0673515277.
Практичність, довговічність, оптимальне співвідношення ціни і терміну служби забезпечили широту застосування віконних і дверних конструкцій з ПВХ. Встановити металопластикові вікна та двері від компанії «Viknaland» можна в будь-якій будівлі: квартирі, офісі, магазині, у тому числі, в дитячих установах, так як наші вікна екологічно безпечні для здоров’я людини. Вибір пластикових вікон виправданий також для виробничих приміщень.
Вимоги до дизайну приміщень змінюються з часом. Сьогодні навіть самим незначним деталям інтер’єру приділяється особлива увага. Наприклад, можна вибрати пластикові вікна, які ідеально впишуться в інтер’єр – тобто не звичайні конструкції банального білого кольору, а кольорові вікна ПВХ, які крім яскравості і неординарності, володіють і іншими корисними властивостями. Як виготовляються кольорові вікна ПВХ? Кольорові металопластиковіТехнологію фарбування можна використовувати для вирішення нестандартних дизайнерських рішень.Покриття можна наносити на внутрішню, зовнішню та торцеву сторону. Різні елементи одного виробу можуть бути пофарбованими різними кольорами.
color1
дерево;
глянець;
мат;
металік;
перламутр;
– Можливість реставрації і заміни кольору на місці без демонтажу
– Не руйнується ультрафіолетом;
– Збільшує термін служби вікна;
– Довговічність покриття – 50 років;
– Антистатичні властивості, легко миється.
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Адреса: м. Чортків, вул. Шевченка 19, ТЦ"Марк" 3 поверх, тел. 067 35 15 277 Олег.

Що таке якісний профіль?
Запорукою якості та довговічності металопластикового вікна є якісний профіль. Навіть якщо на перший погляд весь профіль для пластикових вікон є однаковим, насправді це далеко не так. Який профіль для пластикових вікон краще, і як правильно вибрати вікно вам порадять фахівці компанії.
Ширина профілю - одна з основних його характеристик.
Що таке якісний профіль?
Запорукою якості та довговічності металопластикового вікна є якісний профіль.
Весь профіль, з якого виготовляються вікна - сертифікований.
Ширше, надійніше, тепліше
Ширина профілю - одна з основних його характеристик. Багато виробників вікон обіцяють кілька зайвих міліметрів до ширини профілю в своїх рекламних кампаніях, але чи є від них користь насправді?
На ринку найчастіше зустрічаються наступні пропозиції:
класичний профіль 58 мм;
профіль 70 мм із збільшеною монтажною шириною..
Вибір ширини профілю багато в чому залежить від місця установки (вікно в офісі, тамбурні двері, вхідні двері в магазин, вікна в заміському будинку) і клімату.

Камерний ... ансамбль

Друга характеристика вікна - кількість камер у профілі. У стандарті їх три. Перша - для відведення конденсату, друга - для розміщення армуючого вкладиша з металу, а третя - для закріплення частин фурнітури та створення додаткового повітряного прошарку для кращої герметичності вікна. Кількість камер залежить від ширини профілю. Так, 58-міліметровий профіль може мати максимум три камери, а от профіль на 70 мм - бажано, чотири. Для профілю на 90 мм нормою є 6 каме
Збільшення кількості камер при однаковій ширині профілю неістотно змінює характеристики вікна. Для підвищення теплозберігаючих характеристик потрібен більш широкий профіль, а не більша кількість перегородок в ньому.

Ще один важливий момент - склопакет. Кількість стекол у вікні впливає на його характеристики і вартість. Найбільш поширеними є подвійні склопакет, але так само можна замовити вікна з одинарним склінням.

Двокамерний склопакет більш теплий. Однак, він більше важать і вимагає якісного монтажу і стабільної конструкції. Одинарний склопакет меньш теплий. Він може використовуватися для скління неопалювальних балконів, а також літніх будиночків. Подвійний склопакет оптимальний за технічними характеристиками, і дозволяє зберегти комфорт в приміщенні цілий рік.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
м.Чортків.

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2