Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Світлана Вільна
Світлана Вільна
Шанувальники Світлана8
Стіна 4
Світлана Вільна поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Візерунок «Букле»
Також навичок в'язання всього двох видів петель, лицьового та виворітного, цілком достатньо, щоб зв'язати відмінний шарф-снуд спицями для початківців з допомогою візерунка «Букле» (він же «Великий перлинний»). В'яжеться візерунок таким чином:
Ряд 1: чергуємо лицьову петлю з виворітного.
Ряд 2 (парні): в'яжемо, як кажуть, «по малюнку узору», тобто над лицьовою петлею вивязиваем лицьову, а над виворітного - виворітну.
Ряд 3: чергуємо виворітну петлю з лицьового.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Візерунок «звздочки»
«Зірочки» - це ще один візерунок, яким можна зв'язати снуд спицями.
З описом алгоритму його в'язання ми зараз і познайомимося. Раппорт візерунка становить 4 петлі по ширині і 4 ряди по висоті, але в третьому ряду існує зсув малюнка. Тому, щоб зв'язати шарф-снуд спицями візерунком «зірочкою», необхідно набрати кратне 4-му кількість петель, мінус одну і плюс дві кромочні для не круговий в'язання.
Ряд 1. Втягає спицю відразу в три петлі пров'язуємо їх лицьовій петлею, не знімаючи з лівої спиці, потім робимо накид і ще раз їх же пров'язуємо лицьового. Знімаємо ці три петлі зі спиці. Наступну петлю пров'язуємо звичайної лицьової. Повторюємо до кінця ряду.
Ряд 2. Всі петлі в'яжемо виворітними.
Ряд 3. В'яжемо дві лицьові петлі, потім з трьох петель в'яжемо три, як у рядку 1: лицьова, накид, лицьова. Після цього знову одну лицьову. Продовжуємо до кінця ряду: з трьох одна і лицьова. В кінці ряду, як і спочатку, пров'язуємо дві лицьові петлі і, відповідно, кромочную.
Ряд 4. Всі петлі - виворітні.
Повторюємо весь цикл.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Узор спицами "Астры"
Условные обозначения
I - лицевая
— - изнаночная
1 - 1 накид, 1 изнаночная
5Ж - 5 петель снять на правую спицу, при этом следующие за ними накиды спустить со спицы, после этого снова взять на левую спицу 5 вытянутых петель. Потом эти 5 петель провязать вместе лицевой скрещенной, но не спускать с левой спицы, сделать накид, еще раз вывязать из провязанных вместе петель 1 лицевую, еще накид, и еще раз провязать петли лицевой. Затем спустить провязанные петли с левой спицы
3Ж - 3 петли снять на правую спицу, при этом следующие за ними накиды спустить со спицы, после этого снова взять на левую спицу 3 вытянутые петли. Потом эти 3 петли провязать вместе лицевой скрещенной, но не спускать с левой спицы, сделать накид, еще раз вывязать из провязанных вместе петель 1 лицевую. Затем спустить провязанные петли с левой спицы
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка