Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Світлана Чернишова
Світлана Чернишова
НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ! Продукти, створені самою природою - мед, прополіс, маточне молочко, бджолине обніжжя, перга, віск, бджолина отрута, воскова міль, підмор бджолиний (хітозан) поєднані з лікарськими рослинами для здоров’я і краси!
Країна:
Україна
Місто:
Львів
День народження:
Сімейний стан:
Шанувальники Світлана148
Стіна 53
Львів, то є Львів...

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Модняшка))))

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
ТРАДИЦІЙНЕ СВ’ЯТО СИРУ І ВИНА У ЛЬВОВІ

19 жовтня у Львові фестиваль сиру і вина розпочався оригінально: відомі львівські ресторатори, митці та музиканти під музику з відомого італійського кінофільму «разом з Адріано Челінтано» давили ногами виноград для фестивального вина, яке планують спробувати наступного року.
А мій однокласник, журналіст Євген Кравс, як завжди, опинився в потрібному місці і зробив чудові світлини. Насолоджуйтесь!
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
ТРАДИЦІЙНО ВІДПОЧИВАЄМО І ПРАЦЮЄМО В ПРИКАРПАТТІ!

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Середня тривалість життя медоносних бджіл коливається в край незначних межах – між 37 і 40 днями. Але приречені на коротке, практично місячне життя, літні бджоли у вулику, що готується до зимівлі, як у чарівній казці, знаходять здатність жити у кілька разів довше та проживають 6–7 суворих місяців й ще цілий місяць, коли трудяться на благо колонії.

Оволодій людина аналогічним механізмом, вона змогла б продовжити своє життя до 350–400 років за умови розрахунку, заснованого на тому, що 40–денне життя бджоли – норма, а зимове 200–денне – особливе «досягнення».

За цими розрахунками більш ніж довголіття бджолиної матки буде вимірюватися вже 2 тисячоліттями, бо у бджолиній сім’ї вона живе до 5 років та більше.

Такі відмінності у тривалості життя здаються просто фантастичними! Складно не зацікавитися тим, звідки виникає та чим визначається ця запаморочлива різниця у істот, які народжуються з абсолютно однакових зародків: півтораміліметрових перлинно-білих яєчок, що відклала матка.

Ретельні дослідження, що проводилися багатьма науковцями, доводять: на тривалості життя бджіл у першу чергу позначається харчування – наявність та склад корму. Є чимало доказів, що будь-яка личинка може перетворитися на матку (тобто прожити незрівнянно довше життя) тільки у результаті зміни раціону харчування: у разі раптової загибелі матки обрану личинку робочої бджоли починають годувати виключно маточним молочком і у вулику з’являється нова королева.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
Приємного вечора з ароматом кави!

Сподобалось 4 людям
Вподобайка
4
ПРОТИКОРОВИЙ ЗАХИСТ АПІФІТОПРОДУКТАМИ

Останнім часом Україна потерпає від спалахів тяжких захворювань.
Кір – це важке гостре інфекційне захворювання, що викликається вірусом кору та вражає центральну нервову систему людини. Передається від хворого повітряно-крапельним шляхом під час спілкування, чхання або кашлю. Хвороба є високо заразною, оскільки вірус легко розповсюджується на кілька десятків метрів за рухом повітря.
Єдиною формою профілактики вважається планова вакцинація. Але для отримання імунітету після неї потрібен час, якого немає під час епідемії. Невже не існує захисту у такій складній ситуації? Адже ми не можемо відгородитися від усього світу, не виходити з дому та не спілкуватися з оточуючими.
Українська Компанія продуктів бджільництва "ФІТАПІСВІТ" пропонує унікальний дієвий протикоровий комплекс, що захистить Вас та Вашу родину.

"АПІ-ВІ" – водяний розчин прополісу на шунгітній воді – є джерелом біологічно активних речовин. Прополіс – сильний природний антибіотик, що має протимікробні, противірусні, протизапальні та імуномодулюючі властивості. "АПІ-ВІ" – це потужний загальнозміцнюваль-ний корегуючий засіб.

Крем-бальзам ФІТОНАЗІН є бар’єром, що не дозволяє вірусам потрапляти до дихальних шляхів людини, проникати у слизові та поширюватися. Змащувати носові ходи потрібно декілька разів на день та обов’язково перед виходом на вулицю чи під час перебування в одному приміщенні з великою кількістю людей.

Фітапідраже "ФІТАПІВІТ" завдяки наявним у його складі прополісу, бджолиному обніжжю з квіткового пилку та екстрактам лікарських трав є незамінним засобом профілактики та захисту від хвороб, що передаються повітряним шляхом.

Медова композиція "МЕДУНІЯ" додатково містить бджолиний підмор та екстракт воскової молі, що підсилює антимікробні, противірусні та імуномодулюючі властивості. Тому МЕДУНІЯ – це не лише надійний захист, але й потужна підтримка під час одужання, що допоможе уникнути суттєвих ускладнень.
Будьте здорові з апіфітопродуктами компанії "Фітапісвіт"!
Отримати консультацію і замовити продукти в регіональному представництві 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50.
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
ПРИТЧА ПРО КОФЕЙНЫЕ ЗЕРНА

Приходит к отцу молодой парень и говорит: - Отец, я устал, у меня очень тяжелая жизнь, такие трудности и проблемы, я все время плыву против течения, у меня нет больше сил...Что мне делать?
Отец подумав, поставил на огонь 3 одинаковых кастрюли с водой, в одну бросил морковь, в другую положил яйцо, а в третью насыпал зерна кофе. Через некоторое время он вынул из воды морковь и яйцо и налил в чашку кофе из третьей кастрюли.
- Что изменилось? - спросил он своего сына.
- Яйцо и морковь сварились, а зерна кофе растворились в воде - ответил он.
- Нет, сынок, это лишь поверхностный взгляд на вещи. Посмотри - твердая морковь, побывав в кипятке, стала мягкой и податливой. Хрупкое и жидкое яйцо стало твердым. Внешне они не изменились, они лишь изменили свою структуру под воздействием одинаковых неблагоприятных условий - кипятка. Так и люди - сильные внешне, могут расклеиться и стать слабаками там, где хрупкие и нежные лишь затвердеют и окрепнут...
- А кофе? - спросил сын.
- О! Это самое интересное! Зерна кофе полностью растворились в новой враждебной среде и изменили ее - превратили кипяток в великолепный ароматный напиток. Так и в жизни, есть особые люди, которые не изменяются в силу обстоятельств. Они изменяют сами обстоятельства и превращают их в нечто новое и прекрасное, извлекая пользу и знания из ситуации! (Притча из интернета).
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2