Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Олексій Латенко
Олексій Латенко
Країна:
Україна
Місто:
Лубни
День народження:
Сімейний стан:
Шанувальники Олексій8
Стіна 9

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Я запустив додаток Онлайн Радіо. Приєднуйся!

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Болят колени, лечение народными средствами

Если болят колени, нужно взять лист хрена, окунуть в кипяток, приложить на 2-3 часа к коленям. Листья хрена хорошо вытягивают соли и боль проходит. Курс лечения – 7 дней.

Если травмированы суставы на ногах: на ночь делать компрессы из раствора хозяйственного мыла.

Возьмите денатурат и керосин в равных пропорциях, слейте в стеклянную банку, положите туда 3-4 стручка свежего жгучего перца. Банку плотно закройте, поставьте настаиваться в теплое темное место на месяц. Утром, на ночь, а то и 1 раз днем смазывайте суставы приготовленным народным средством средством.

Лекарство набирается в пригоршню, втирается тщательно в сустав. Потом так же втирается вторая пригоршня, в то же место. После этого сустав полностью укутывается шерстяной тканью до следующего смазывания. Лечение продолжать до полного исчезновения болей, средство перед употреблением взбалтывать.

Если болят колени, приготовьте такую смесь: 50 грамм камфары, 100 грамм спирта, 50 грамм горчицы, 100 грамм сырого яичного белка. Нужно сначала в спирте разбавить камфару, затем добавить горчицу. Белок взбивают отдельно и добавляют последним, перемешивая. Этой смесью протирать перед сном суставы.

Следующий народный рецепт. Соберите весной 130 цветков одуванчика, залейте пузырьком тройного одеколона, плотно закройте, поставьте на 40 дней в темное место. Жидкостью смазывайте больные места. Проверено – помогает.

Хорошо помогают компрессы из сала. На ночь привязывать свежее свиное сало. Утром повязку снимать, вечером накладывать свежий кусочек. Сало через поры кожи вытягивает соли. Боль проходит через 5 процедур лечения.

Во время цветения картофеля нарвать в сухую погоду цветы и посушить их в тени. Столовую ложку цветов залить кипятком 2 стаканами, З часа выдержать в термосе, процедить. Принимать по половинке стакана за день за 30 мин до пищи 3 раза. Лечение продолжать 21 день. Можно сухие цветки картофеля насыпать в бутылку и залить тройным одеколоном. Выдержать в темном месте 2-3 недели. Настойку втирать в воспаленные места при артрите, остеохондрозе, радикулите. Хорошо помогает она, если болят колени.

При появлении болей сделайте компресс: смешайте 12 столовых ложек аммиака, 3 столовые ложки воды, чайную ложку меда, добавьте ржаную муку (при отсутствии ржаной – пшеничную), перемешайте, сделайте лепешку, приложите к суставу, сверху укутайте шерстяным платком.

Если сильно болят колени, нужно взять 2 свежих куриных яйца и 2 столовых ложки 9%-ого уксуса, хорошо взбить. Намочить тряпочку в этой смеси и положить компресс на проблемные места. Сверху обвязать красной шерстяной тряпочкой. Процедуры делать
10-12 дней подряд и сможете садиться на присядки.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Більше клітковини – менше захворювань серця

Ризик виникнення серцево-судинних захворювань або ішемічної хвороби серця неухильно зменшується зі збільшенням у раціоні нерозчинної, фруктової та рослинної клітковини. У Великобританії проаналізували дані здорових людей з шести електронних баз даних із США, Європи, Японії та Австралії щодо наявності в їхньому раціоні клітковини. Дані показали, що ризик виникнення серцево-судинних захворювань (ССЗ) або ішемічної хвороби серця (ІХС) неухильно зменшується зі збільшенням у раціоні нерозчинної, фруктової та рослинної клітковини. Що стосується розчинної клітковини, зниження ризику ІХС було більш інтенсивним, ніж ризику ССЗ; що стосується злакової клітковини, зниження ризику розвитку ІХС було більшим, ніж зниження ризику ССЗ. Цікаво, що з підвищенням вживання кількості клітковини на 7 г на добу ризик як ССЗ, так і ІХС значно зменшувався. Зазначивши, що збільшення у раціоні клітковини пов'язано зі зниженням ризику ССЗ та ІХС, автори дослідження стверджують, що отримані дані підтверджують рекомендації щодо необхідності збільшення кількості клітковини в раціоні.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/blshe-kltkovini-menshe-zahvoryuvan-sercya
© ЖивиАктивно
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Мабуть, ви не раз чули, що вода є необхідною для життєдіяльності людського організму. І навіть зустрічали інформацію про те, що без їжі людина може прожити сім днів (є чимало прикладів, які довели, що насправді значно довше), але без води загине за три доби (є чимало випадків, які, на жаль, довели, що й три дні може витримати не кожен). Прихильники теорії омолодження організму за допомогою води вважають, що процеси старіння зумовлені тим, що людина з віком вживає все менше рідини, бо зменшує фізичну активність. Тож, на їхню думку, достатньо пити належну кількість чистої води щодня, щоб зберегти молодість. Та насправді бути вічно молодим неможливо. Можна лише звикнути забезпечувати свій організм необхідною кількістю рідини для нормального функціонування та всіх фізіологічних процесів, в тому числі, процесів обміну. Щоб позбутися зайвої ваги за допомогою так званої «водної дієти», потрібно зважати на необхідність вживати більше рідини, ніж за звичайних умов. Тож якщо маєте проблеми зі здоров’ям, насамперед, із нирками чи серцево-судинною системою, порадьтеся з лікарем. Скоріше за все, він порадить інший спосіб боротьби із зайвими кілограмами. Ну, а тим, хто не має хронічних хвороб, цілком можна спробувати «водний» підхід. Щоб розрахувати кількість чистої води, яку необхідно вживати, дотримуючись водної дієти, потрібно розділили свою вагу на 20. Наприклад, якщо людина важить 70 кг, щоденно вона має випивати 3,5 л води. Воду треба пити невеликими порціями. Зважаючи на те, що із сечею під час водної дієти будуть виводитися й корисні мікроелементи, бажано вживати вітамінно-мінеральний комплексний препарат. Який саме, допоможе обрати лікар. Порада дієтолога Приблизне щоденне меню із розрахунку 70 кг ваги За півгодини до першого прийому їжі – 250 мл води Сніданок За півгодини до обіду – 400 мл води Обід За півгодини до полуденка – 400 мл води Полуденок За півгодини до вечері – 500 мл води Вечеря Овочевий коктейль За півгодини до сну – 500 мл води Беручи до уваги те, що при вазі 70 кг потрібно щоденно випивати 3,5 л води, воду невеликими порціями треба пити протягом усього дня. Водної дієти не можна дотримуватися довго – вона розрахована на двотижневий курс. Після її закінчення необхідно зробити перерву тривалістю щонайменше три тижні. Загалом, як і перед початком будь-якої дієти з метою схуднення, необхідно порадитися з фахівцем, щоб уникнути небажаних наслідків та досягти оптимального результату
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Домашній квас
Робимо квас своїми руками-рецепт ще "радянський" -проверенний.
Півбуханця житнього хліба (будь-якого);
3 літри кип'яченої води;
півпачки (25-30 грам) сухих дріжджів;
півсклянки (125 грам) цукру;
родзинки.
Ріжемо хліб на шматочки і обсмажуємо на Протівіні в духовці до рум'яної корочкі.Вернее сушимо, тому як без масла.Заліваем скоринки окропом в 3-х літровій банці і чекаємо охолодження до температури 36-38 градусов.После охолодження додаємо половину приготованого цукру і дріжджі розведені в склянці теплої кип'яченої води.Банку прикриваємо кришкою і ставимо на 2 дня в тепле місце, але не на солнце.Через 2 дня проціджуємо, додаємо ізюм і залишився сахар.Разліваем в пластикові пляшки, закручуємо пробки і на добу в холодільнік.Всё! Можна пити! На мою найактуальніший напій в майбутню спеку.
І ще - те, що ви відфільтрували, можна зберігати в холодильнику в закритій банці, і наступного разу використовувати замість дріжджовий закваски.
Смачного!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
1 червня 2017 в 15:42

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
3 червня 2017 в 19:30

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Олексій Латенко поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3