Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Світлана Романюк
Світлана Романюк
Шанувальники Світлана150
Стіна 6
Проходьте безкоштовну реєстрацію тут https://jerelia.com/?ref=1121163 - і я з вами зв"яжусь.
Жду лідерів і людей,які дійсно хочуть заробляти

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Джек Ма, засновник Alibaba сказав "Бідних людей задовольнити найважче. Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажіть їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть - багато не заробити. Скажіть їм вкластися по крупному, скажуть що у них немає грошей. Скажіть їм спробувати нові теми, скажуть - немає досвіду. Скажіть їм, що це традиційний бізнес, скажуть що це важко. Скажіть їм, що це нова бізнес-модель, вони скажуть - піраміда. Скажіть їм, відкрити магазин, скажуть - немає свободи. Скажіть їм почати новий бізнес, скажуть що немає доказів що новий бізнес піде.
Вони мають щось спільне: Люблять запитувати Google, слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету і роблять менше ніж сліпий.
Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не дадуть вам відповіді. Мій висновок: Замість того, щоб ваше серце билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше; замість того, щоб просто перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що ви думаєте. Бідні люди терплять невдачі через одну загальну рису: "Все їх життя проходить в очікуванні ".
Хто ви вирішувати вам!
Показати повністю..

Сподобалось 6 людям
Вподобайка
6
Всім привіт !Дуже рада бачити вас на своїй сторінці . Мене звати Світлана Романюк,я лідер компанії Джерелія , кохана дружина і мати трьох чудових діточок.В декреті нудно не буває, весь час приділяю увагу діточкам, а якщо це подвійний дектет,то ще цікавіше))) Але і у мене буває вільний час і я витрачаю його з користю і не тільки з користю ,а ще моє захоплення приносить мені додатковий заробіток. А захоплююсь я компанією Джерелія ,з першого дня нашого знайомства. Мене все влаштовує, продукція компанії , адже вона наша,українська , те що я працюю ,не відриваючись від своєї любої малечі,чоловіка. Я маю нових знайомих,гарну команду,яка завджи підтримає ,порадить що робити далі, і це класно!!!!
Прийшла в цю компанію,щоб звільнитися від роботи на "дядю",працювати в своє задоволення,коли захочу, щоб отримувати класний дохід, подорожувати, дати дітям гарну освіту ,здійснювати їхні мрії
Тому,якщо ти хочеш того що я, прагнеш не залежати від роботодавця,від батьків,які тебе утримують,від чоловіка,який працює на трьох роботах,щоб утримати тебе і сім"ю,запрошую до себе в команду і ми разом все зможемо.
Реєструйся за посиланням http://jerelia.com/?ref=1121163 , або пиши в приват ✉
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Світлана Романюк поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 14 людям
Вподобайка
14