Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Олена Янченко
Олена Янченко
Каждое утро, просыпаясь, мы выбираем себе настроение сами, так же как и одежду.... Одевайтесь в счастье! Оно всегда в моде!
Шанувальники Олена65
Стіна 6
Спорт!

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Богато гарних новинок!

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2
4 червня 2017 в 11:08

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
31 травня 2017 в 01:36
НА РІВНЕНЩИНІ З ДЕРЕВ ВИРІЗАЮТЬ «ШЕДЕВРИ»

Роблять це у місті Дубно. Таким чином хочуть вберегти аварійні дерева від зрізання.Майстри «перетворили» старі дерева на лісових жителів, казкових героїв і історичних постатей.

Ті, хто подорожують з Києва до Карпат, обов’язково проїжджають місто Дубно. Крім прекрасного замку, побудованого князем Острозьким у 15 столітті, в цьому місті на Рівненщині можна помилуватися ще однією визначною пам’яткою – унікальними статуями з дерев.

Аварійні тополі – в Михайла Грушевського, Ангела-Хранителя і Тараса Бульбу перетворив місцевий скульптор. У результаті статуї з корінням у парку Шевченка стали однією з туристичних візиток міста.
«Два роки тому місцева влада вирішила замість того, щоб зрізати аварійні тополі, перетворити їх на скульптури. Мені запропонували намалювати кілька ескізів. А потім вирізати їх з дерев», – розповів нам майстер декоративно-прикладного мистецтва і професійний різьбяр по дереву Микола Бондарчук.
За словами майстра, простояти вони зможуть близько 10 років – приблизно стільки часу будуть жити корені. А потім статую доведеться переставити на бетон. До слова, останні шедеври Миколи Бондарчука – дерев’яні Русалка і Рибалка – відразу були встановлені на бетонні плити.

Персонажів для скульптур Микола вибирає не випадково. Так, усі історичні особистості, яких він зобразив у дереві, так чи інакше пов’язані з Волинню. Героїв для роботи Дерево казок (Дракон, Котигорошко) вибирали місцеві діти. А Ангел-Хранитель з Тризубом у руках не випадково дивиться на схід – його майстер робив у 2014-му, коли на Донбасі повним ходом йшла війна.

«На кожну роботу йде від тижня до місяця, все залежить від складності. Наприклад, Ангела-Хранителя я вирізував близько місяця. А на інші витратив максимум тиждень», – ділиться автор.

Найбільше Миколу Бондарчука вразила реакція місцевих жителів: «Ніколи не думав, що у нас стільки небайдужих людей. Вони стежать за тим, щоб скульптурам ніхто не нашкодив, щоб там завжди було чисто. Раніше я вважав, що їм все по барабану! А тут побачив, що вони дуже переживають».
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Домашній квас вже через 6 годин. Той самий, який продається влітку в бочках!
Чи не відрізнити від бочкового!

5 л. холодної води,
2 ст.л. цикорію, без добавок
ч.л. лимонної кислоти
400-650 гр цукру (хто як любить)

приготування:

З'єднуємо всі інгредієнти і ставимо на вогонь до закипання. Як тільки закипить, відключаємо і залишаємо охолоджується до парного молока.
Потім засипаємо підлогу пачки дріжджів (САФТА момент, 11-ти грамова яка)
Ми залишаємо на 3-4 години, до появи піни (щоб був різкіше, залишаємо на ніч в теплому місці).
Як з'явиться піна, пробуємо на смак і розливаємо в тару, ставимо в холодильник.

Смачного!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Олена Янченко поновила фотографію на сторінці:

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2