Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Валерій Яровий
Валерій Яровий
Країна:
Україна
Місто:
Балта
День народження:
Сімейний стан:
Шанувальники Валерій1
Стіна 3
ДЛЯ ПЫШНОГО ЦВЕТЕНИЯ ПЕТУНИИ
Сохраните, чтобы не потерять!
Чтобы петуния радовала вас пышным цветом, за ней нужно правильно ухаживать. Не забудьте своевременно прищипывать и удалять ее верхние отросшие побеги. Если растение не корректировать, то оно не будет куститься, уйдет полностью в рост, а это испортит его внешний вид.
Начинайте прищипывать петунию, когда растение «пойдет в стебель» (то есть начнет стремительно расти вверх). Отсчитайте от низа стебля 3-5 листочка и отщипните пальцами верхний побег над ними – точку роста петунии.
Теперь цветение куста немного замедлится, но зато начнется бурный рост боковых побегов. В результате петуния даст больше крупных бутонов.
Через месяц нужно повторно прищипывать петунию. Начинающему цветоводу просто необходимо знать, как прищипывать петунию. Ничего сложного нет, но есть несколько важных моментов. Не стоит затягивать с прищипкой, лучше это раньше сделать, чем опоздать.
Не прищипывайте слишком много, оставьте 5-6 листов и удалите побег над ними.
Проводите процедуру пару раз в месяц. Поставьте удаленный побег в баночку с водой и подождите, когда он даст небольшие корешки. Теперь его можно использовать в качестве черенка для выращивания новой петунии. Перед посадкой растения в контейнер с землей срежьте с него все листья, оставив лишь парочку самых верхних.
Полезный совет Внимательно следите за цветущим кустом петунии. Удаляйте все отцветшие и увядшие цветы. Это будет способствовать образованию новеньких бутончиков. Кроме того, засохшие лепестки портят внешний вид декоративного кустика, особенно у махровых петуний и у сортов с крупными цветами.
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
Як запікати страви у фользі. Маленькі хитрощі, про які потрібно знати
Відколи фольга стала одним із найпоширеніших кухонних «аксесуарів», кулінари запікають у ній все, що тільки можна: рибу, птицю, овочі, м’ясо. Завдяки цій помічниці, ви зможете урізноманітнити не тільки домашню вечерю, а й пікнік, поїздку на дачу, риболовлю чи охоту.
Фольга не окислюється, вона легка, компактна, захищає продукти від псування (має термостійку властивість), перешкоджає поширенню запаху, зберігає вітаміни. А ще це ідеальна посудина, яку не потрібно мити. Загалом, самі лише плюси у цієї кухонної помічниці!
Отже, їжа, приготована у цій сріблястій «упаковці» буде смачною і соковитою, якщо знати кілька нескладних хитрощів.
Що небажано загортати у фольгу
У фольги є ціла низка переваг: вона стійка до впливу харчових продуктів, не змінює їх смак і запах, не пропускає воду, жири, гази, мікроорганізми і ультрафіолетове випромінювання. Єдиний випадок, коли фольга може втратити свої цінні якості — взаємодія з кислотами. Тому продукти і страви з кислим смаком довгий час тримати у фользі не рекомендується.original (1)
Коли не слід використовувати фольгу
Попри усі переваги фольги, все ж є один нюанс, про який забувати не слід. Її не можна використовувати в мікрохвильовці. Вона відбиватиме мікрохвилі, і виріб все одно залишиться сирим. А, якщо фольга буде знаходитися ближче, ніж в 2-х сантиметрах від стінок мікрохвильової печі, ви ризикуєте появою іскор.
Товщина має значення
Коли купуєте фольгу, зверніть увагу на її товщину. Матеріал товщиною 9 мкм підходить для зберігання різних продуктів. Товщина 11 мкм використовується для приготування страв у духовці, ця фольга досить щільна. Найтовстіша фольга — 14 мкм — потрібна для запікання на грилі та для тих випадків, коли продукт повинен простояти в духовці досить довгий час.
Що і як запікати
Для запікання намагайтеся брати м’ясо без кісток. У протилежному разі потрібно стежити за тим, аби кісточки не порвали фольгу. Річкову рибу можна не розбирати. Овочі для запікання у фользі бажано обирати однакового розміру, щоб вони приготувалися одночасно.
Якою стороною: матовою чи блискучою
Досить часто у господинь виникає питання про те, якою стороною класти фольгу на деко. Варто якомога детальніше розібратися в цьому. Сама по собі структура тонкого алюмінієвого листа для випікання має дві сторони: блискучу і матову. Від того, якою стороною класти фольгу на деко, залежить результат приготованого продукту. Блискуча сторона використовуваного покриття набагато краще відбиває одержуване тепло і не прилипає до страви. Саме тому загортати продукти слід так, щоб матова сторона була ззовні, а блискуча контактувала з їжею.
Загортання
Щоб загорнути шматок м’яса чи риби у фольгу герметично, зробіть так: складіть лист фольги вдвічі, викладіть страву на одну половину листа, зверху без натягу вільно накрийте другою половиною, загорніть краї по довгій стороні — вийде герметичний шов, зробіть ще два таких шви по боках. У вас вийде пакет, який потрібно акуратно притиснути навколо продукту, розташованого в ньому.
При нагріванні пакет буде розправлятися, фольга надується, але при цьому герметичність не повинна порушитися. Запікаючи м’ясо або рибу, намагайтеся, щоб фольга щільно прилягала до поверхні продукту при упакуванні. При запіканні овочів, навпаки, залишайте трішки повітря — таким чином, овочі добре пропаряться, але не засмажаться.
Порядок укладання інгредієнтів
Для того, щоб м’ясо краще пропеклось і було насиченим ароматами спецій і овочів, зробіть на його поверхні надрізи ножем. Кладіть на дно фольги спочатку овочі, а зверху – м’ясо, натерте спеціями. Так головна страва не пригорить і максимально насититься паром та ароматом овочів.
Готуємо в «лінивому» режимі
Оскільки фольга не дає випаруватися волозі, значить, допустити пересушування або пригорання продукту майже неможливо. Оптимальна температура в духовці для приготування м’яса у фользі — 170 °С, птиці — 160 °С, риби — 145 °С. При запіканні на відкритому вогні, дочекайтесь, поки вугілля трішки охолоне – так ви зможете запекти у фользі страву, не переживаючи, що вона пригорить.
Як зробити рум’яну скоринку?
Щоб на м’ясі вийшла рум’яна скориночка, розгорніть фольгу, коли страва майже готова і запікайте ще 5-10 хвилин. Не забувайте, що при порушенні герметичності фольги, назовні вийде гарячий пар, тому дійте максимально обережно!
Як дізнатися, що старава готова
М’ясо готове, якщо шви в фользі потемніють і з’явиться характерний аромат смачної страви. Картоплю можна перевірити гострим ножем чи дерев’яною паличкою, при цьому прокол не впливатиме на швидкість приготування. Птиця, риба і бринза вважаються готовими, коли фольга надувається.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка
Валерій Яровий поновив фотографію на сторінці:

Сподобалось 0 людині
Вподобайка