Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
У вибране
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Що робити в інтернеті, якщо до кінця робочого дня ще весь робочий день.
http://www.stumbleupon.com/

Кожен день на сайті з'являються сотні цікавих посилань: філіппінська хижий чагарник, архів зйомок "Зоряних воєн", всі обкладинки "Чарівника Смарагдового міста". Сайт редагується на добровільних засадах тисячами користувачів, але посилання майже завжди виявляються дуже якісними: працює система рейтингів. До того ж можна вибрати окремі категорії сайтів — про здоров'я, про секс, про Міккі-Мауса.
Фото 1 - В избранноеhttp://www.logoquiz.net/

На цьому сайті легко перевірити, наскільки легко ти піддаєшся зомбуванню рекламою: програма показує шматочок логотипу якогось бренду, тобі потрібно вгадувати назви компаній. Задачки в основному нескладні, але і без дивовижних відкриттів не обходиться. Виявляється, наприклад, що накачаний сивий чоловік на прізвисько Містер Проппер з реклами прального порошку — всесвітньо відомий персонаж.
http://www.apartmenttherapy.com/

Якщо у тебе знімна квартира, то краще на цей сайт не ходи: засмутишся. Якщо власна, зазирни обов'язково: винахідливі дизайнери інтер'єрів з Нью-Йорка і Лос-Анджелеса обговорюють, як можна поліпшити будинок (наприклад, як прикрасити книжкові полиці цеглою).
.
21 січня 2018 в 12:11  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: