Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Тверк бути денс
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Багато дівчат вже не знають, як підкорити свого чоловіка.Хтось намагається навчитися співати, а хтось вчиться еротичних танців.Якщо Ви не вмієте співати, а еротика не для Вас, але якісь рухи з такого танцю Ви хотіли б взяти для себе, а також любите рухатися під ритмічну музику, тоді сміливо вибирайте тверк бути денс.Такий танець складається, в основному, з рухів обожнюваних чоловіками сідниць.Також підключаються живіт і стегна.Руки, ноги абсолютно нерухомі.

Тверк бути денс

48Цей танець, як і всі інші, має свою історію виникнення.Це танець племінної, який показали жінки-африканки.Так вони провокували своїх чоловік на плотські втіхи.Як було відмічено вище, характер танцю не тільки еротичний, але і сексуальний.
Танцювальні рухи різні.Половинки попи повинні не тільки рухатися в одному напрямку, але й іноді кожна працювати сама по собі.

Пісні під тверк

46Так як у Вас немає бажання навчитися стриптизу, де музика спокійна і повільна, поспішайте навчитися танцювати тверк, тому що музика, яка супроводжує такий танець, має швидкий темп, вона зухвала і дозволяє розкрити свою стервозність.Музика, під яку не тільки проходять уроки танців, але і супроводжуються тверковые вечірки — це хіп-хоп.Головне, завжди ловити ритм, який у кожній пісні однаковий, занадто швидкий.Якщо до неї додати тверк руху, підкорити чоловіка вийде стовідсотково.

Танець тверк для початківців

49Якщо грошей на уроки танців у Вас немає, або просто немає бажання витрачатися на подібне захоплення, так як стати професійним тверк-танцюристом у Вас немає мети, більшість відео-уроків по тверку можна знайти в мережі інтернет.Що стосується базових рухів, їх небагато, але виконувати їх без попередніх тренувань дуже важко.Як було відмічено раніше, базисні руху полягають у роботі м'язів сідниці.Тут головне вибрати положення не тільки ніг, які можна спробувати трохи зігнути, але і опору рук на коліна, щоб навантаження йшла на коліна, які зігнуті, а поперек могла обертатися на всі боки разом з п'ятою точкою.Для досягнення більшого ефекту, не забувайте працювати тазом.Всі м'язи повинні бути добре підкачаними.Спочатку буде вболівати прес, а також м'язи на ногах і руках.Без сумніву, такий танець не залишить чоловіка байдужим до Вас, подарує Вам справжню пристрасть у стосунках.

Поради, як почати заняття тверком:

  1. 47Якщо все вище описане переконало Вас зайнятися тверком, прислухайтеся до наступних порад.
  2. Підберіть зручний гардероб, який повинен бути ще й спортивним, і краще коли у Вас будуть оголені сідниці, і обтягнута фігура.
  3. Так як спортивний стиль, ніяких розпущеного волосся тут не повинно бути.Зачіска повинна бути акуратною.
  4. Що стосується самих рухів, якщо у Вас буде тренер, він буде спостерігати за Вами і говорити, що Ви робите не так.
  5. Якщо Ви займаєтеся вдома самі, контролюйте положення ніг, яке полегшить Вам виконання рух сідниць.Розминка, як і перед іншими танцями, повинна бути.Так Ви розігрієте м'язи, і уникнете їх розтяжки.
  6. Після тренувань обов'язково показуйте своєму чоловікові те, чого Ви навчилися.Результатом будете задоволені не тільки Ви, але і він.
.
20 січня 2018 в 18:37  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: