Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Цзяньфей - китайська дихальна гімнастика, яка допоможе вам схуднути
Не Зупиняйся | Кулінарія | Своїми руками
Цзяньфей - китайська дихальна гімнастика, яка допоможе вам схуднути Дихальна гімнастика цзяньфэй є найбільш простим способом схуднення. Тут немає голодувань, великих фізичних навантажень, не потрібен спортивний інвентар, навіть форму одягу для занять ви можете вибрати самі (вона просто повинна бути вільною).


Схуднути з допомогою дихальної гімнастики просто
Люди, що займаються цзяньфэй, можуть втрачати за пару занять до 1 кг, а після двох місяців постійних тренувань - близько 10 кг. В чому ж полягає секрет цієї дихальної гімнастики?Правильне дихання активізує і нормалізує в організмі обмінні процеси. Найчастіше причинами зайвої ваги є порушення обміну речовин. Тому, з допомогою цих дихальних вправ ви зможете схуднути. У тому числі ви відчуєте прилив сил, з'явиться легкість, підвищиться імунітет.
Цзяньфей - китайська дихальна гімнастика, яка допоможе вам схуднути

Основні вправи цзяньфэй
Китайська дихальна гімнастика досить проста.

Перша вправа - «Хвиля». Воно впливає на почуття голоду, тобто в розвантажувальні дні, а особливо вечора вправа зменшить його. У комплексі гімнастики воно використовується тільки в самому початку практики. В наступні дні до нього звертаються тільки для притуплення почуття голоду.Дану вправу можна виконати в будь-якому положенні тіла. Але насамперед потрібно освоїти «Хвилю» в положенні лежачи. Ноги повинні бути зігнуті в колінах, при цьому стопи повинні стояти на ширині плечей. Руки також беруть участь. Одну долоню ви кладете на грудну клітку, другу - в область діафрагми. Робите вдих, при цьому втягуючи черевну порожнину і округляючи груди. Видихаючи, живіт округляємо, а груди втягуємо. Таким чином, ваше тіло створює хвилю. Починайте з сорока-п'ятдесяти підходів, поступово збільшуючи до шістдесяти. Коли вправа почне виходити добре, переходите на більш складні становища. Мається на увазі положення «сидячи» або «стоячи». 'Цзяньфей

Якщо під час навантажень з'являється нудота чи запаморочення, спробуйте уповільнити дихання.Вправа «Жаба». Воно покращує кровообіг, обмін речовин, позитивно впливає на колір обличчя і підвищує бадьорість. Сядьте на стілець (не дуже високий), коліна на ширині плечей, стопи на підлозі. Лікті покласти на коліна, чолом необхідно впертися в долоні. Тіло розслаблене, очі прикриті. Повільно вдихаємо через ніс, надуваючи живіт, затримуємо дихання на кілька секунд, потім слід ще короткий вдих і поступово, через рот, видихаємо. Потрібно виконувати тричі на день по 15 хвилин. 'Цзяньфей

Пам'ятайте, що перед виконанням цієї вправи необхідно уточнити відсутність протипоказань (а саме - менструацій, внутрішніх кровотеч, а також період після хірургічних втручань).

І третій стовп цзяньфэй - це «Лотос». Потім зручно влаштуйтеся у позі лотоса, покладіть руки долонями вгору на ноги. Закрийте очі, трохи опустіть голову вниз. Думайте про щось приємне. Перші п'ять хвилин дихання повинне бути рівним. Ще п'ять хвилин дихайте як завжди, а видихайте довго. Протягом останніх 10 хвилин не контролюйте дихання і ні про що не думайте. Згадуйте про це вправі тричі на день. 'ЦзяньфейЯк ви переконалися, китайська дихальна гімнастика досить проста. Для занять підійде офіс, дім, природа. До того ж, це дає прекрасну можливість розслабитися, скинути негатив, зарядитися бадьорістю. Тому цзяньфэй стане відмінним другом навіть для тих, хто вважає, що його вагу в нормі. Будьте здорові!
18 січня 2018 в 20:50  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: