Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Традиції і звичаї амішів
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Багато жителів мегаполісів хоч раз в житті хотіли оселитися десь в далекій сільській місцевості і забути про міську метушню, нескінченне миготіння екрану ноутбука, дзвінки мобільного телефону. А хтось так і живе з самого народження без інтернету, без метро та ресторанів, та й взагалі без електрики і всіляких благ цього суспільства. Вражаюче, але такі люди є. І це аміші.
'Традиції
Аміші — це рух прихильників Якоба Аммана (священнослужителя зі Швейцарії, переселився до Німеччини у 19 століття). Протягом з'явилося в далекому 1693 році, однак, з причини гонінь, аміші виїхали з Європи в Америку. На сьогоднішній день Північна Америка займає перше місце за кількістю амішів. Крім цього, ряд громад амішів живе в Канаді. Сім'ї належить мати 5-7 дітей, це звичай, тому їх чисельність сягає 300 тисяч чоловік.
Як у будь-якої громади, у них є свої звичаї і традиції, властиві виключно їх народу. Представляємо вашій увазі деякі з них:
1. Бандлинг — це звичай, за яким молодята зобов'язані деякий період часу ночувати разом, але при цьому не торкатися один одного. Їх ліжко двоспальне, хоча з перегородкою, яка поділяє її на два місця. Зараз, це вже незвичайне явище, проте, зустрічається бандлинг в такому вигляді, коли дама місяць ночує в мішку, який поміщає її мама. Вранці мати дивиться, щоб мішок був на тому ж місці і молода людина не чіпав дружину.
20 січня 2018 в 15:12  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: