Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Тости на 8 Березня.
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Міжнародний Жіночий день 8 Березня Тости на 8 Березня. Це свято знають всі, і святкують його кожен рік. Це жіноче свято, яке пахне ароматом квітів, ніжністю, красою І, звичайно ж, як і в будь-який інший свято, в цей день не обходиться без застілля. А раз є прекрасний стіл і чудесні жінки, то, природно, повинні звучати тости. Ми Вам пропонуємо деякі тости, які можуть звучати як на корпоративах, так і в колі друзів, сім'ї.
? ? ?
Візьму в келих шматочок сонця,

Небес весняних чистоту,

Додам ніжність рук коханої

І губ очманілу теплоту.

Додам ревнощів і смутку

І це зілля пригублю

За цих незрозумілих жінок,

Яких все-таки люблю!
? ? ?
Нам абсолютно очевидно, що без неба, без сонця, без води, без природи світ не міг би існувати. Ось також і ми, чоловіки, не можемо існувати без дорогих наших жінок вміють розділити нашу печаль, втішити добрим словом і дати слушну пораду. Так вип'ємо ж за прекрасних жінок - наших подруг і соратниць!
? ? ?

Ми часто робимо подарунки жінкам, і чим далі, тим дорожче вони нам обходяться. Пропоную тост за Вас, дорогі жінки! Будьте для нас ще дорожче, і ми рано чи пізно станемо власниками справжніх скарбів!
? ? ?

Спостережливий чоловік помітив, що бувають чоловіки, що перевершують балакучістю жінок, але жоден чоловік не володіє красномовством жіночих очей. Так давайте ж вип'ємо за чудові очі присутніх тут!
Тости на 8 Березня. ? ? ?
Я пропоную випити за наших жінок і за вино. Між двома цими творіннями природи є певна схожість. По-перше, вони кружляють голову. По-друге, примушують робити необачні кроки. По-третє, хороше вино і гарні жінки цінуються дорого. По-четверте, і жінки і вино схильні до бродіння. Повторюю: за жінок і за вино!
? ? ?

Є жінки, в яких ніхто ніколи не закохується, але яких всі люблять; є жінки, в яких всі закохуються, але яких ніхто не любить; є жінки, яких всі люблять, але закоханий лише один. З цих трьох категорій жінок щасливі тільки останні. Так вип'ємо ж за щасливих жінок!
? ? ?

Як Ви думаєте, чому жінки постійно зменшують собі роки? Все дуже просто: вони викреслюють зі свого життя роки, які проходять без любові. Тому, милі жінки, любіть нас в своє задоволення. Піднімаю келих за Вас!
? ? ?

Пропоную підняти келих за милих жінок, що складають ядро цієї компанії, призвідниць веселих вечірок, жінок, повних спраги радості, спілкування, пісень. Іскри їх сердець і запалюють нас. За Вас!
? ? ?

Давайте вип'ємо за прекрасних дам!

За наших милих і чарівних жінок.

Щоб у житті було менше драм,

А компліментів і квітів - не менше!
'Тости
? ? ?
Коли вони за нами доглядають, вони приносять квіти і подарунки. А після весілля - брудні сорочки і лише половину зарплати. Коли вони доглядають за нами, ми чуємо прекрасні слова і пісні. А після весілля - рідкісне бурчання і - за газети. Так давайте вип'ємо за те, щоб наші улюблені доглядали за нами все життя!
? ? ?

Дорогі жінки! Вітаємо зі святом і бажаємо радості, щастя і добра. Ми Вас поважаємо, цінуємо, не ображаємо, а якщо ображаємо, то це не зі зла! Осушаю свій келих за Вас, наших обраниць!
? ? ?

Давайте вип'ємо, друзі, за жінок, які прикрашають наше життя, як квіти! А ще не можна не випити за чоловіків, адже вони, як садівники, доглядають за цими квітами!
? ? ?

- Чому Бог створив жінок такими красивими і дурними? - роздратовано вигукнув чоловік. - Красивими - щоб нас могли любити чоловіки, - тут же знайшлася жінка, - а дурними - щоб ми могли любити чоловіків. За прекрасних дам!
'Тости ? ? ?
Я Вас вітаю

З Міжнародним жіночим днем,

За Вас я тост свій пропоную,

Щоб були щасливі у всьому.

Нехай в житті все буде, що потрібно,

Чим життя буває хороша:

Любов, здоров'я, гроші, дружба

І вічно добра душа!
18 січня 2018 в 21:12  |  Переглядів: 5  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: