Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

Продукция Jerelia.Изготовитель.Сертификат.

В темі 5 повідомлення

надия павленко
Джерелія – новий 100% український бренд, стартував у травні 2015р.
Має 3 принципи:
1) вся продукція має виготовлятись тільки в Україні,
2) продукція має бути екологічною та високої якості,
3) продукція має бути для здоров’я людей.

Джерелія має дуже широкий асортимент і постійно поповнює його цікавими новинками.
Перший каталог мав 300 найменувань продукції.

Асортимент:
1. Косметика.
а) косметика преміум-класу (або класу «люкс» як його ще називають) – це 100% натуральна продукція. Це 5 серій – Ікра, Весна, Струнка, Маска, Бажана. Ікра – це косметика для обличчя, 35+. Весна – це косметика для обличчя для будь-якого віку. Струнка - антицеллюлітна серія. Маска - маски для обличчя. Бажана - для тіла.
б) косметика мас-маркет – це від 80% натуральна продукція. Це всі інші серії.
в) косметика для чоловіків.
г) дитяча серія.
д) сонцезахисна серія.
2. Вода №1 – це карпатська природна мінеральна вода.
3. Декоративна косметика - серії Голд та Купава.
4. Парфуми (нішеві).
5. Кава та чаї – 100% натуральна продукція.
6. Серія «Здорово» - це продукція для здоров’я. 100% натуральна продукція.
7. Серія «Медова» - бджолопродукти для здоров’я. 100% натуральна продукція.
8. Натуральні без фосфатні органічні засоби для прибирання та прання.
9. Стильні унікальні екоаксесуари, та прикраси.
10. Дитячий, жіночий та чоловічий одяг з натуральних тканин.
11. Аксесуари та прикраси.

Джерелія – унікальна компанія, яка спромоглася об’єднати під своєю егідою достойних українських виробників якісної сертифікованої продукції, що відповідає найвищим стандартам якості.
Головною відмінністю продукції є:
- високоефективність
- натуральність
- гіпоалергенність
- екологічність
- висока концентрація біологічно активних речовин.
Продукція не містить:
- канцерогенів,
- гормонів,
- пестицидів,
- хімічних консервантів,
- штучних барвників.
Продукція має невеликий термін зберігання – 1-2 роки.
Уся продукція сертифікована та має санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України.

Компанія має свого косметолога - Олену Мойзріст, яка у вівторок кожного другого тижня каталогу проводить вебінари про продукцію о 17-00. Ви можете приходити послухати ці вебінари. Багато цікавої інформації дається. Зсилка на вебінар косметолога з’являється в розділі «Новини» на сайті компанії.
Також в компанії вже є дієтолог Надія Самофалова, вона також буде проводити для нас вебінари про продукцію. :)

Всю косметику класу «люкс» (Ікра, Весна, Оксамит, Струнка) виготовляє компанія «Ремос».
Інформація про «Ремос»:
ООО «РЕМОС» имеет собственные производственные мощности (расположенные в 25 км от Киева), лабораторию, опытное производство, земли, предназначенные под выращивание лекарственных растений. Продукция, которую мы производим, - 100% натуральная, высокого качества, инновационная по составу, внешне привлекательна для покупателя, защищена от копирования правом собственности на «Промышленный образец» и «Полезную модель».
Компания предлагает производство натуральной продукции под частной маркой для:
- аптечных сетей,
- парфюмерно-косметических сетей,
- супермаркетов,
- гостиниц и других заказчиков;
ООО «РЕМОС» предлагает заказчикам:
- Разработку рецептур и производство продукции с заданными показателями;
- Разработку рецептур и производство продукции в соответствии с ценовой категорией;
- Выпуск продукции в минимальных объемах;
- Сертификацию продукции в Украине (УкрСЕПРО)
- Выпуск продукции на предприятии с соблюдением всех санитарно-эпидемиологических норм и технического регламента;
- Гибкую ценовую политику.

Производитель ТОВ «Ремос» закупает ингредиенты производства ООО НПК «Виларус», что обеспечивает очень высокое качество и доступную цену косметических средств.
http://vilarus.com.ua

Технолог з компанії «Ремос» розповіла, що є три типи косметики: червона, жовта та зелена.
Червона – 100% складається з синтетичних компонентів. Це не обов’язково погана косметика, ні, наприклад до цієї категорії відноситься Лореаль, вона працює і гарної якості. Але якщо Ви любите натуральну косметику – то «Вам не сюди».
Жовта – до 20% синтетичні компоненти. Більшість торгових марок на ринку – є саме жовтою косметикою, сюди ж відноситься наша серія Мавка.
Зелена – це 100% натуральні компоненти. На ринку України майже немає такої косметики. Сюди можна віднести марку Weleda (Німеччина), і також Джерелія (Україна) - серії Ікра, Весна, Оксамит, Струнка.
31 травня 2017 в 11:42

надия павленко
Jerelia khata та Jerelia khata reinis – це 100% органічна безфосфатна побутова хімія. Усі товари серії є ефективними, біологічно розчинними повністю, безпечними для людини і природи. Створені виключно на рослинній і мінеральній основі, не містять нафтопродуктів і синтетичних запахів, оптичного відбілювача, нітратів, боратів.
Вони справляються з будь-яким брудом навіть у холодній воді, не залишають на поверхні розводів та шкідливих компонентів. Мають приємний легкий аромат компонентів на рослинній основі, не містять синтетичних запахів та алергенів. Підходять для очищення хромованих виробів. Спеціальна формула засобів захистить шкіру Ваших рук, подарує блиск та ідеальну чистоту. Миючі засоби легко змиваються, не залишають розводів та хімічних речовин на поверхні посуду та кухонного приладдя.
Уся продукція сертифікована та відповідає європейським стандартам.
Концентровані гелі для прання не містять фосфатів, хлору, цеолітів, шкідливих ПАР. Повністю виполіскуються навіть у холодній воді. Ще однією перевагою є відсутність запаху на випраній білизні та сірого відтінку на тканинах. Підходять для прання одягу немовлят та дітей.

http://www.jerelia.com/uk-ua/news/khata
31 травня 2017 в 11:43  |  Відповісти

надия павленко
Косметика. Про неї є дуже багато інформації. Прочитайте, будь-ласка, детальніше на сайті компанії у розділі «Про продукцію» - «Наші серії» - http://www.jerelia.com/uk-ua/news/ikra
Так описана кожна серія детально.

Ось тут знайдете поради з догляду від косметолога компанії Олени Мойзріст.
http://www.jerelia.com/uk-ua/news/summer-care
31 травня 2017 в 11:44  |  Відповісти

надия павленко
Серія ZDOROVO.
Ця лінійка була розроблена лікарями-дієтологами як 100% природний спосіб поповнення організму життєво необхідними вітамінами, мінералами, харчовими волокнами та амінокислотами.
Продукти серії комплексно впливають на організм, активізуючи та нормалізуючи функції різних органів та систем, забезпечуючи покращання загального стану та збільшують захисні сили організму.
Основа всіх препаратів – екстракти лікарських рослин та натуральні екологічні продукти, а тому вони абсолютно безпечні та не мають побічних ефектів.
Серія є ефективним помічником у боротьбі з надлишковою вагою та багатьма хворобами, сприяє очищенню організму від шлаків та токсинів, нормалізує мікрофлору кишечнику та обмін речовин, підвищує імунітет, розумову та фізичну активність.
31 травня 2017 в 11:44  |  Відповісти

надия павленко
Навіщо українцям J’erelia?
Нині українці не можуть поскаржитися на дефіцит косметичної продукції: на полицях магазинів є величезне різноманіття засобів, що забезпечують ретельний догляд за тілом – від маківки до п’ят – і домом – від вікон до дверей. Часом від різноманіття косметичних товарів у споживачів голова йде обертом: що вибрати? який продукт якісніший? Більшість губиться перед кількістю запропонованого асортименту, але всі схожі в одному: ними без винятку рухає пристрасть до краси. І краса перемагає!
ТМ J’erelia створювали для того, щоб дати кожному українцю не тільки красу, а й відмінну якість товарів. Товари J’erelia допоможуть кожному члену сім’ї (навіть карапузові!) виглядати й відчувати себе відмінно, правильно піклуватися про своє здоров’я.
Коли українські підприємці задумували створити новий національний бренд J’erelia, вони розуміли, що вся продукція – від косметичних засобів, колекції одягу та аксесуарів до лінійки продуктів харчування – буде випускатися українськими виробниками. Така тенденція диктує створення нових робочих місць для українців, багато з яких в умовах нинішньої економічної ситуації стали безробітними.
Тому можна сміливо говорити про те, що купуючи продукцію ТМ J’erelia, кожен українець підтримує свого співвітчизника, а значить, вносить свій внесок у розвиток економіки країни.
Приєднуйтесь до дружної сім’ї J’erelia!

І нехай девіз «Купуй українське!», від якого сьогодні у більшості набита оскома, буде не порожнім звуком, а гаслом, в якому поєднується патріотизм і щира любов до української землі!
31 травня 2017 в 11:45  |  Відповісти


Читайте також: